Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Kosciarz
Miniaturka MTV
Drabina w Indiach poszła sobie na spacer
Alternatywę dla słynnych robotów spacerowych firmy Boston Dynamics można znaleźć na ulicach Indii. Poza tym jest to piekielnie inteligentna maszyna. Stwierdziła - "Pier*dolę, nie robię".
okejki 163 · komentarze 42 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Wybitnie uzdolniony ośmiolatek studentem Politechniki
Kamil Wroński w momencie udzielania tego wywiadu miał 8 lat, ale nie jest zwyczajnym dzieckiem. Chłopca od najmłodszych lat fascynował świat robotów i elektroniki. Kamil poza talentem i pasją ma też wyjątkowy umysł. Wszystko to sprawiło, że właśnie w wieku 8 lat został studentem Politechniki w Lublinie.
okejki 92 · komentarze 115 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Trudny wywiad z Piotrem Żyłą
Piotr Żyła od zawsze był swojego rodzaju maskotką, każdy czekał, aż powie coś głupiego, śmiesznego, zrobi z siebie klauna, choć mimo wszystko widzowie darzyli go sympatią. W tym sezonie widzimy innego Piotrka - na skoczni radzi sobie na razie bardzo dobrze, ale przede wszystkim zmienił całkowicie swój sposób udzielania wywiadów.
okejki 197 · komentarze 64 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Wpadka w "Top Model". Joanna Krupa komentuje
Podczas Finału Top Model nie obyło się bez sporej wpadki. Gdy Krupa miała ogłosić, kto spośród trójki będzie musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej, na ekranie pojawiło się zdjęcie Kasi, a skołowana prowadząca wyznała, że show jednak opuszcza Ania. - O Jezus sorry, kochanie odpadasz - powiedziała zażenowana prowadząca po tym, gdy wysłuchała, co reżyser mówi jej do słuchawki(…)
4 lat temu
Miniaturka MTV
Największe pudła w historii piłki nożnej (na pustą bramkę)
Wśród feralnych strzelców m.in. Kuba Błaszczykowski, Edin Džeko czy też najdroższy piłkarz świata - Neymar.
okejki 82 · komentarze 39 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Co się stanie, jeśli otworzysz gniazdo szerszeni?
Obecność gniazda jest bardzo niebezpieczna. Korzyści z tych owadów są znikome i polegają tylko na eksterminacji różnego rodzaju owadów. W tym filmie zobaczymy, co jest w środku takiego gniazda.
okejki 83 · komentarze 51 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Roksana Węgiel wygrywa Eurowizję Junior!
Ma dopiero 13 lat, a już swoim wspaniałym głosem podbiła Europę. Dzięki Roksanie Węgiel z Jasła Polska po raz pierwszy w historii wygrała konkurs Eurowizji. Na razie w wersji Junior. – To dzięki Edycie Górniak wygrałam. Ona udzieliła mi takich rad, jak nikt inny! – powiedziała 13-latka po ogłoszeniu w Mińsku, stolicy Białorusi, wyników rywalizacji.
okejki 165 · komentarze 53 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Pierwszy trening Roberta Kubicy w Abu Dhabi 2018
"Kubica ma wiele atutów. Jest zdolny do wielu rzeczy poza torem, a do tego to kapitalny kierowca. On nigdy się nie poddał. Zawsze w siebie wierzył. Ma DNA Williamsa" – powiedziała Claire Williams. A Wy jak myślicie - jak w jego wykonaniu będzie wyglądał sezon po tylu latach?
okejki 125 · komentarze 57 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Najpiękniejsze chwile polskiego sportu
Emocje polskich komentatorów i najpiękniejsze chwile w wykonaniu polskich sportowców. Można się wzruszyć.
4 lat temu
Miniaturka MTV
Jak radzić sobie z dupkiem na parkingu
Bardzo szybko ;)
okejki 205 · komentarze 11 · 4 lat temu