Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Djbanan
Miniaturka MTV
Gigant opuszcza hangar
Wycieczkowy kolos "The Norwegian Escapes" został w sobotę wyholowany z zadaszonego doku niemieckiej stoczni Meyer Werft w Papenburgu. To pierwszy z czterech statków o długości 324,6m i szerokości 41,4 m które są budowane przez Meyer Werft dla Norwegian Cruise Line do końca 2019 roku. Wyciąga maksymalną prędkość 22,5 węzłów, a na jego pokładzie znajduje się 2100 kabin.
okejki 230 · komentarze 62 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Dwie kule ognia nad chińskim portem
Dwie potężne eksplozje wstrząsnęły wczoraj wieczorem chińskim portem Tiencin. Do wybuchu doszło wskutek zapalenia się materiałów wybuchowych w strefie przemysłowej. W wyniku katastrofy zginęły 44 osoby, a ponad 520 trafiło z obrażeniami do szpitali.
okejki 2 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Problem z wysychającymi zbiornikami?
Wysoka temperatura powietrza powoduje odparowywanie głównego ujęcia wody dla Los Angeles. By temu zaradzić, urzędnicy wysypali na 75-hektarowy zbiornik czarne kulki, które unoszą się na powierzchni i blokują dostęp promieni słonecznych. Tworzą również barierę ochronną, która blokuje dostęp do wody ptaków, zwierząt i innych zanieczyszczeń. Ponadto zapobiegają reakcjom chemicznym i o(…)
okejki 9 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Rzadki okaz wieloryba albinosa u wybrzeży Australii
Dotychczas znany był tylko jeden taki wieloryb-albinos, którego nazwano Migaloo. Turyści z całego świata odwiedzają corocznie australijskie wody, by zobaczyć to unikatowe zwierzę. Okazało się, że zauważony w poniedziałek humbak to nie Migaloo, a więc istnieją już przynajmniej dwa albinosy z tego gatunku.
okejki 5 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
PYROMAGIC 2015
Kolorowy pokaz dymny na początek festiwalu Pyromagic 2015 w Szczecinie
okejki 8 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Wściekłe Minionki
Tu powinien być opis
okejki 7 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Drukarka 3D z LEGO
Jest to pierwsza drukarka 3D w pełni skonstruowana z klocków Lego mindstorms ev3. Jest to praca inżynierska Piotra Palczewskiego.
okejki 1 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Amerykańska marynarka testowała nowoczesne rakiety Longbow Hellfire
Amerykanie ujawnili w zeszłym tygodniu nagranie z testów nowoczesnych rakiet Longbow Hellfire przeznaczonych dla okrętów typu LCS. W niedługim czasie mają się one stać podstawowym uzbrojeniem tych jednostek.
okejki 4 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Bardzo szybki fighter remix
Życzenia Borobeja się spełniają
okejki 1 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Rosyjski WW1 Som
Odkryty w ubiegłym tygodniu w szwedzkich wodach terytorialnych mini-okręt podwodny to rosyjski WW1 Som. Jednostka zatonęła w 1916 roku w Morzu Bałtyckim po kolizji ze szwedzkim statkiem. Ocean X Team, organizacja która odnalazła okręt, opublikowała film z pierwszego nurkowania w okolice jednostki.
okejki 2 · 7 lat temu