Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Djbanan
Miniaturka MTV
TURNTABLE TAG TEAM 0:27
Zamiast siedzieć przed kompem chłopaki postanowili się trochę pobawić.
okejki 3 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Kolęda u rodziny Boskich
Niespodziewana wizyta księdza to najgorsza rzecz jaka może się trafić w spokojne popołudnie. W szczególności, gdy usłyszy, że jesteśmy w domu.
okejki 385 · komentarze 72 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Fallout 4 może jednak?
Trudne wybory w Fallout 4
okejki 1 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Tarantino w ogniu krytyki - Max Kolonko Mówi Jak Jest
Warto wysłuchać, zanim się zacznie...
okejki 2 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Płynąłbym
W najnowszych modelach Quantum goście będą mieli do dyspozycji prawdziwe perły technologiczne: "RipCord by iFLY", czyli pierwszą w historii okazję do uprawiania spadochroniarstwa na pełnym morzu, "North Star"- specjalnie przystosowaną gondolę pozwalającą podziwiać widoki z wysokości kilku pięter nad statkiem, "SeaPlex" , największy kompleks sportowy i wypoczynkowy na morzu, oraz "(…)
okejki 4 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Próby morskie trimaranu Ocean Eagle 43
Jest w stanie pokonać 238 mil morskich z prędkością 15 węzłów, zużywając zaledwie 1 tonę paliwa. Prędkość maksymalna, jaką osiąga wynosi 30 węzłów.Testy przeprowadzone podczas stanu morza 5, czyli gdy wysokość fal szacowana jest na 2,5-4,0 m a ich grzbiety pokryte są białą pianą.
okejki 4 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Wyskoczył popływać
Około 1 w nocy w piątek (06.11) czasu lokalnego wyskoczył z z siódmego pokładu statku Oasis of the Seas i wylądował na szalupie ratunkowej na szóstym pokładzie. Niestety nie utrzymał się na łodzi i po chwili spadł do oceanu.
7 lat temu
Miniaturka MTV
Zmieści się, nie zmieści, zmieści....
Jednostka nazywa się Seninole ma 5,1 tyś ton nośności, zastanawiacie się czy to Rosja?
okejki 14 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Most Tresfjord
19-przęsłowy most Tresfjord jest jednym z bardziej spektakularnych projektów mostowych w regionie. Całkowita długość mostu to 1.290 m. Obiekt posadowiony został na pięciu różnych typach fundamentów o wysokości 40 m. Trzon kadry inżynierskiej na tym projekcie stanowili polscy inżynierowie i specjaliści, dostawcami polskie firmy.
okejki 4 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
G-Star RAW & Pharrell przedstawia Battle For Big Blue
Laureat muzycznej nagrody Grammy, Pharrell Williams, debiutuje jako twórca gry "Battle For Big Blue". Gra jest darmową aplikacją mobilną, która bawi i edukuje. Polega na sprzątaniu oceanu z odpadków i zanieczyszczeń.
7 lat temu