Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nie, s3ks w kosmosie wcale nie jest tak fajny, jakbyśmy sobie tego życzyli!

47 089  
276   31  
Minęła już prawie dekada od momentu, kiedy serwis z filmami dla dorosłych P0rnHub przedstawił światu swe ambitne plany realizacji ślizgacza w kosmosie. Jak dotąd jedyne, co dostaliśmy, to (cytując autorów) „analna odyseja kosmiczna”, czyli dziełko pt. „Uranus Experiment”, gdzie ok. 20 sekund materiału zarejestrowano w warunkach mikrograwitacji wymuszonej lotem parabolicznym. W międzyczasie uczeni z całego świata zaczęli się głowić nad tym, czy w ogóle seks w przestrzeni kosmicznej byłby faktycznie tak fajny, jak chcieliby tego twórcy związani z kinem ślizganym.

#1. Czy on się w ogóle dźwignie?

Przede wszystkim należy wyraźnie podkreślić, że nikt nigdy nie podjął się badań nad ludzką seksualnością w kosmosie, więc wszystko, co sobie teraz omawiamy, to tylko hipotezy. Natomiast największą zagwozdką, która od lat męczy uczonych, jest… kosmiczna erekcja. Podczas programów kosmicznych zaobserwowano bowiem u ich uczestników zakłócenia prawidłowej cyrkulacji krwi. Wpływ na to ma niska grawitacja.


W praktyce krew astronautów ma tendencję do kumulowania się w górnych częściach ich ciał, co pozwala wysnuć teorię, jakoby utrzymanie efektownego wzwodu w przestrzeni kosmicznej stanowiło znacznie większe wyzwanie niż na Ziemi. Być może w przyszłości jakaś firma farmaceutyczna zaczęłaby zaopatrywać astronautów w kosmiczne viagry.

#2. Seks w kosmosie byłby suchy tam, gdzie powinien być mokry

Problem z cyrkulacją krwi nie odbijałby się tylko na jakości erekcji, ale także i dotyczyłby kobiecych procesów umożliwiających zbliżenie. Wstępne namiętności, w naturalnych dla nas warunkach, prowadzą do tego, że w genitaliach zbiera się krew, co z kolei zwiększa ich wrażliwość oraz ułatwia produkcję płynów ułatwiających penetrację. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w warunkach kosmicznych wystąpiłby więc problem z tym ostatnim. Nie obyłoby się więc bez lubrykantu.

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
5

Oglądany: 47089x | Komentarzy: 31 | Okejek: 276 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.05

18.05

17.05

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało