Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty – Roman Kosecki komentuje wpierdziel syna w Fame MMA

54 449  
191   111  
Dzisiaj:
  • Posłanka od Ziobry zwyciężyła w konkursie na „Klimatyczną Bzdurę Roku”
  • Ta sama posłanka od Ziobry: Religia jest lepsza od innych przedmiotów
  • Putin o ewentualnym ataku na Polskę
  • Wokalista Oasis komentuje nominacje do „Rock and Roll Hall of Fame”

#1. Posłanka od Ziobry zwyciężyła w konkursie na „Klimatyczną Bzdurę Roku”


Chodzi konkretnie o panią Marię Kurowską, która w walentynki została wyróżniona zaszczytną nagrodą. Jej rywalami w konkursie byli między innymi Krzysztof Bosak i polityk Konfederacji Jacek Wilk. Bosak został nominowany za słowa:

Są „zmiany klimatu”. Klimatolodzy się spierają, z czego one wynikają.

Jak czytamy w wyjaśnieniu, takiego sporu nie ma i naukowcy są zgodni, że zmiany klimatu są powodowane gazami cieplarnianymi. Wilk powiedział:

Już prawie połowa lata, a globalnego ocieplenia jak nie było, tak nie ma – zimno, deszczowo, dżdżyście...

Z wyjaśnienia dowiadujemy się, że „długoterminowy wzrost średniej temperatury nie wyklucza występowania lokalnie lub od czasu do czasu chłodnych dni, a nawet miesięcy”. Wracając do pani Kurowskiej – oto jej mądrość, która pozwoliła zdobyć ten zacny tytuł:

Jeśli będzie zeroemisyjność i nie będzie CO2 w powietrzu, to zagłodzimy przyrodę, bo z czego będzie się rozwijać?

Jej słowa oznaczają, że bez przemysłu nie istniała roślinność i zwierzątka, a chyba jednak coś tam było wcześniej. W nagrodę otrzyma podręcznik „Klimatyczne ABC. Interdyscyplinarne podstawy współczesnej wiedzy o zmianie klimatu”. Pełną listę nominacji znajdziecie tutaj.

#2. Ta sama posłanka od Ziobry: Religia jest lepsza od innych przedmiotów


To nie trafia się często, ale pani Kurowska w dniu odebrania nagrody za „Klimatyczną Bzdurę Roku” postanowiła chyba wystartować w jakimś innym. „Szkło Kontaktowe” pokazało jej wypowiedź z konferencji w Sejmie, gdzie stwierdziła:

Religia jest nie tyle gorsza, co moim zdaniem jest jeszcze lepsza od innych przedmiotów. Ona nas usposabia nie tylko do życia tu na Ziemi, abyśmy byli w porządku wobec ludzi, abyśmy ludzi szanowali, kochali, kochali Pana Boga. Pierwsze dwa przykazania naszej religii chrześcijańskiej – bo ta jest nauczana głównie – to jest, kochaj Pana Boga i bliźniego. A więc to jest wielki wychowywanie człowieka.

Jak zauważono w komentarzach, dwa pierwsze przykazania są jednak inne:
– Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.
– Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.

#3. Putin o ewentualnym ataku na Polskę


Władimir Putin udzielił wywiadu byłemu dziennikarzowi Fox News Tuckerowi Carlsonowi. W dwugodzinnej rozmowie poruszono wątki historyczne, Polska została między innymi oskarżona o współodpowiedzialność za rozpętanie II wojny światowej. Padło także pytanie o możliwy atak na inne kraje europejskie, w tym Polskę.

Tucker Carslon: Wyobraża pan sobie scenariusz, w którym wysyła wojska rosyjskie do Polski?
Władimir Putin: Tylko w jednym przypadku, jeśli Polska zaatakuje Rosję. Nie interesuje nas inwazja na Polskę, Łotwę czy gdziekolwiek indziej. Dlaczego mielibyśmy to robić? Po prostu nie mamy w tym żadnego interesu. To po prostu sianie paniki.

Carlson jest uważany za prorosyjskiego dziennikarza i dlatego dostał możliwość rozmowy z Putinem. Jego zdaniem Amerykanie powinni poznać wersję Kremla, ponieważ nikt inny nie próbował porozmawiać z przywódcą Rosji. BBC w odpowiedzi poinformowało, że w ciągu 18 miesięcy wielokrotnie wysyłali prośby o wywiad, ale nie otrzymali żadnej zgody.

#4. Roman Kosecki komentuje wpierdziel syna w Fame MMA


W miniony weekend podczas gali Fame MMA 20 walczył Jakub „Kosa” Kosecki – piłkarz, który nadal gra w czwartoligowym KTS Weszło. Jego przeciwnikiem był Łukasz „Tuszol” Tuszyński, twórca internetowy. Jeszcze przed walką piłkarza oburzyło, to, że do klatki ma wejść jako pierwszy, czyli ten „mniej ważny” zawodnik, co komentował tak:

Uważam, że osiągnąłem już w życiu sukces i zasługuje, aby wyjść do oktagonu drugi. Biorąc pod uwagę osiągnięcia i status społeczny to on nawet nie stoi obok mnie. Ja swoją grą i podejściem do życia wprowadziłem do Polski nowość. Jako pierwszy wkroczyłem w świat kontrowersji. Mam w d**ie hejt i żyję jak chcę. Kibiców piłkarskich jest zdecydowanie więcej niż fanów freak fightów to uważam, że bardziej zasługuje, aby wejść drugi.

Ostatecznie wszedł jako drugi i po 2 minutach i 45 sekundach został pokonany. O walkę syna zapytano Romana Koseckiego, wielokrotny reprezentant Biało-Czerwonych:

Nie oglądam pajacowania i takich rzeczy. To mnie kompletnie nie interesuje. Oczywiście, walczył syn, ale nie oglądałem, nie interesuję się tym. Mam nadzieję, że jest zdrowy i nic mu się nie stało, bo w takich walkach zdarzają się różne przypadki. To są ludzie, którzy nie potrafią boksować, bić się, przypadkowo mogą zrobić sobie krzywdę. Więc jest zdrowy i to jedyny plus tego, co się odbyło.

#5. Wokalista Oasis komentuje nominacje do „Rock and Roll Hall of Fame”


Muzeum rock&rolla tradycyjnie honoruje artystów, którzy mieli szczególny wkład w rozwój tych gatunków muzyki. Teraz pojawiła się nowa lista nominowanych i wywołała kontrowersje. Zespoły i artyści, których na niej znajdziemy to: Mary J. Blige, Mariah Carey, Cher, Dave Matthews Band, Eric B. & Rakim, Foreigner, Peter Frampton, Jane’s Addiction, Kool & the Gang, Lenny Kravitz, Oasis, Sinéad O'Connor, Ozzy Osbourne, Sade & A Tribe Called Quest. Lista nie spodobała się szczególnie wokaliście zespołu Oasis – Liam Gallagher skomentował ją, pisząc:

Pierd***ć Rock n Roll Hall of Fame, jest pełna BUMBACLARTS (słowo często używane przez muzyka, nie ma dokładnego tłumaczenia, ale według słownika slangu pochodzi z Jamajki i oznacza zaskoczenie lub szok – red.).

Gallagher już kilka lat temu wypowiadał się o wyróżnieniu niezbyt pozytywnie, teraz widać zirytowało go towarzystwo gwiazd, z którymi walczy. Fanowi, który napisał, że codziennie oddaje na nich głosy odparł, że docenia to, ale niech sobie odpuści, bo to głupota. Inny napisał, że zespół za to, co zrobił zasługuje na obecność wśród sław, ale wyraźnie muzykowi nie odpowiada towarzystwo:

Nie tak bardzo jak Mariah (Carey – red.).

W poprzednim odcinku: Fagata odradza swoim fankom zakładanie OnlyFansa

5

Oglądany: 54449x | Komentarzy: 111 | Okejek: 191 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.04

18.04

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało