Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty – Fagata odradza swoim fankom zakładanie OnlyFansa

49 369  
191   292  
Dzisiaj:
  • Sławomir Mentzen oburzony pełną dostępnością pigułki „dzień po”
  • Samuel Pereira jest dumny z tego, co udało mu się osiągnąć w TVP
  • Grzegorz Braun twierdzi, że przez Ukraińców przybyło w Polsce chorób wenerycznych
  • Donald Trump stwierdził, że niektórym krajom członkowskim NATO sojusz nie powinien pomagać

#1. Sławomir Mentzen oburzony pełną dostępnością pigułki „dzień po”


Poseł Sławomir Mentzen był ostatnio gościem Roberta Mazurka w RMF FM. Rozmowa dotyczyła m.in. projektów obywatelskich, które Mentzen z góry wyśmiał i nazwał „głupimi ustawami”.

Potem rozmowa zeszła jednak na temat nowelizacji prawa farmaceutycznego, a konkretnie zapisu o pełnej dostępności pigułki „dzień po” dla osób powyżej 15 roku życia. Dodam, iż wcześniej trzeba było uzyskać receptę od lekarza. Wedle nowego pomysłu ma ona być dostępna bez recepty.

Nie widzimy wielkiego sensu oraz konsekwencji ustawodawcy. Przecież dopiero co zakazano energetyków dla 15-, 16- i 17-latków, a teraz okazuje się, że ten sam 15-latek nie może sobie kupić Red Bulla, za to może sobie kupić tabletkę „dzień po” i to jeszcze bez żadnej rozmowy z lekarzem – twierdzi Mentzen.

–Trzeba by zapytać każdego z posłów Konfederacji, co go motywuje. (...) Mnie motywuje wiele rzeczy do bycia przeciwko. Pierwsza to jest ta niekonsekwencja. (...) Po drugie, coś się jednak we mnie burzy. Ja mam 37 lat i nie mogę sobie kupić wielu lekarstw bez recepty, muszę iść do lekarza, natomiast 15-latka mogłaby. Mamy tabletkę „dzień po”, która może być szkodliwa dla organizmu, która nie była badana na 15- i 16-latkach, która – według producenta – nie powinna być zażywana przez ludzi poniżej 18. roku życia. Nagle polskie państwo mówi nastolatkom: „jedzcie, nie ograniczajcie się”. Coś tu jest nie w porządku.#2. Samuel Pereira jest dumny z tego, co udało mu się osiągnąć w TVP


Samuel Pereira był ostatnio gościem w programie Godzina Zero u Krzysztofa Stanowskiego na jego Kanale Zero w serwisie YouTube. Wiele osób było zdziwionych doborem gościa, bo przecież wszyscy dobrze wiedzą, że Stanowskiemu nie po drodze z TVP za czasów Prawa i Sprawiedliwości. Skąd więc decyzja o zaproszeniu Pereiry?

Okazało się, że dziennikarz sam zabiegał o zaproszenie. Chciał ponoć wyjaśnić kilka kwestii szerszej publice. Stanowski od początku nie ukrywał swojej niechęci, czemu Pereira cały czas musiał stawiać czoła:

To próbowaliśmy robić. To wychodziło, bo ludzie chcieli to oglądać i oglądali, bo dzisiaj... jak wygląda oglądalność? Czuję dumę i mam porównanie, jak wyglądało to wtedy i jak wygląda teraz, teraz to jest telewizja osiedlowa. Przedstawialiśmy polski interes narodowy. W ogólnym rozrachunku stan pluralizmu się zwiększył – w taki sposób Pereira odpowiedział na pytanie, czym dla niego jest misja publiczna.

Pereira sporo również mówił o swoich poglądach i o tym, że ich nie zmienia, choćby nie wiadomo co. Mówił również, że jest niesamowicie dumny z tego, co udało mu się osiągnąć, będąc szefem TVP Info:

Nawet jeśli mam sobie coś do zarzucania, to czuję dumę – stwierdził.
Teraz to jest telewizja osiedlowa – dodał, komentując obecną oglądalność kanału.


Poproszono go również, aby wytypował winowajcę przegranej Prawa i Sprawiedliwości w ubiegłorocznych wyborach:

Kluczem jest poparcie dla Trzeciej Drogi, Szymona Hołowni. (...) Tutaj należałoby szukać przepływu głosów. Szymon Hołownia przekonał, że jest tą Trzecią Drogą. Dużo osób przekonał, ale dzisiaj widzą, że nie do końca tak jest.
Błędem kampanii PiS była za mała ilość dyskusji o propozycjach programowych, które weszły już w życie. Sam, obserwując media, widziałem, co się działo. Nie jestem pewien, czy chwalenie się dokonaniami dałoby coś nowego. Ludzie, kiedy widzą, że coś się zmienia w kraju, oswajają się z tą perspektywą.

Jeśli ktoś ma ochotę, to pełny materiał do obejrzenia oczywiście na Kanale Zero:

https://www.youtube.com/watch?v=QtcgOXQt9yE

#3. Grzegorz Braun twierdzi, że przez Ukraińców przybyło w Polsce chorób wenerycznych


W ostatnich dniach miało miejsce posiedzenie Sejmu, które miało na celu nowelizację ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w Polsce. Posłowie Konfederacji oczywiście się temu stanowczo sprzeciwili i stwierdzili, że nie chodzi tu tylko o przedłużenie legalnego pobytu czy inne delikatne przywileje, ale przede wszystkim chodzi o przedłużenie możliwości pobierania socjalu w Polsce przez obywateli Ukrainy.

Dziś został wrzucony znienacka do porządku obrad projekt ustawy przedłużającej wszystkie przywileje socjalne dla ludzi z ukraińskimi paszportami. Przypomnijmy, państwo polskie nie rozróżniało, kto jest imigrantem, kto jest uchodźcą, kto zasługuje na pomoc i w jakim zakresie. To była zła praktyka rządu PiS, którą w tej chwili kontynuuje nowy rząd – alarmuje Krzysztof Bosak.

Nie był on oczywiście jedynym politykiem Konfederacji, który zabrał głos w dyskusji. Musiał go również zabrać poseł Grzegorz Braun, który znany jest ze swoich poglądów w tym temacie. Tym razem jednak zaskoczył każdego, przytaczając dość oryginalne statystyki:

Proszę o statystyki, jak skoczyła nam statystyka przestępczości, przestępczości zorganizowanej, działań o charakterze bandyckim i jeszcze jak skoczyła nam statystyki chorób trudnych do leczenia, przede wszystkim wenerycznych. Odpowiedź jest jasna, to są skokowe wzrosty, ale państwo to fundujecie.


#4. Donald Trump stwierdził, że niektórym krajom członkowskim NATO sojusz nie powinien pomagać


Donald Trump przemawiał w ostatnim czasie w Conway w Karolinie Południowej. Miało to związek ze zbliżającymi się tam prawyborami Republikanów. Trump znany jest ze swoich ostrych słów i z tego, że często mówi, co mu ślina na język przyniesie – i tym razem nie było inaczej. Tym razem pojechał tak mocno po bandzie, że cały świat musiał zareagować na jego słowa o NATO:

NATO było zepsute, zanim ja się pojawiłem. Powiedziałem: wszyscy muszą płacić. Oni zapytali: A jeśli nie będziemy płacić, to nadal będziesz nas bronił? Odparłem: Absolutnie nie. Nie mogli w to uwierzyć.
Jeden z prezydentów dużego kraju zapytał mnie: No cóż, proszę pana, jeśli nie zapłacimy i zostaniemy zaatakowani przez Rosję, czy będzie pan nas chronił? Odpowiedziałem: Nie, nie broniłbym was. A nawet zachęcałbym, żeby [Rosjanie] robili, co im się podoba. Musicie płacić, musicie płacić rachunki.

Chodzi oczywiście o kraje, które, wbrew regułom panującym w NATO, nie przeznaczają przynajmniej 2% swojego PKB na wojsko.

Słowa Trumpa wywołały tak poważne oburzenie, że zareagował na nie nawet Biały Dom:

Zachęcanie do inwazji morderczych reżimów na naszych najbliższych sojuszników jest przerażające i bezsensowne To zagraża bezpieczeństwu narodowemu Ameryki, globalnej stabilności i naszej gospodarce krajowej. Zamiast wzywać do wojny i promować chaos, prezydent Biden będzie nadal wspierać amerykańskie przywództwo – zaznaczył rzecznik Białego Domu, Andrew Bates.

#5. Fagata odradza swoim fankom zakładanie OnlyFansa


Nie tak dawno temu Agata Fąk, lepiej znana jako Fagata, była gościem w podcaście u Żurnalisty, gdzie m.in. chwaliła się, że za pierwszy miesiąc swojej działalności na OnlyFansie przytuliła ponad 200 tys. złotych.

Wiele dziewczyn prawdopodobnie chciało z niej wziąć przykład, co influencerka uświadomiła sobie dopiero później. Być może stąd wzięła się taka, a nie inna odpowiedź na pytanie od fanki, które szukała porady na szybki zarobek:

– Jak można szybko zarobić oprócz OF? Jakieś rady/pomysły? – zapytała obserwatorka.
– OnlyFans to nie jest praca dla każdego. Nie chciałabym, żeby młode dziewczyny brały ze mnie przykład i też go zakładały. Ja zarabiam, bo mam bardzo dużo obserwatorów i jestem już znana, a na miejscu zwykłej laski nie robiłabym tego, bo a) nie będziesz mieć z tego tyle kasy, b) zryjesz sobie beret, c) możesz zniszczyć sobie życie i już nigdy nie dostać porządnej pracy – odpowiedziała Fagata.

Z kolei na pytanie, czemu prowadzi OF, skoro wie, że to złe rozwiązanie, odpowiada:

Ja mam mega silną psyche i akurat nadaję się do robienia tego, co robię. A ja mówię tu o laskach, które mają po 3 tysiące follow i nie dość, że by zarabiały bardzo mało, to jeszcze by im to zniszczyło psychikę.

W poprzednim odcinku: Ekspertka wyjaśniła, jak jeść pączki

7

Oglądany: 49369x | Komentarzy: 292 | Okejek: 191 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!