Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia – Niemcy masowo odchodzą z Kościoła

54 100  
301   176  
Dzisiaj o dziwnych genitaliach, ćpiących mnichach i masakrowaniu własnych fanów.

#1. Genitalia Harveya Weinsteina mogą okazać się decydujące w procesie Harveya Weinsteina

l_199031647cf5dc02.jpg

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie, a kto narzuca innym swoje genitalia, ten przez genitalia pójdzie do więzienia. Znany hollywoodzki producent filmowy może zaliczyć długą odsiadkę, a przesądzić o tym może wygląd jego genitaliów. W toczącym się przeciwko Weinsteinowi procesie zeznają kolejne kobiety, które miały paść ofiarą hollywoodzkiego producenta. W ich zeznaniach przewija się wątek genitaliów Weinsteina, bo nie sposób o nich nie mówić głośno. Producent przeszedł w 1999 roku operację usunięcia fragmentu moszny. W wyniku zabiegu na kroczu Weinsteina pozostała charakterystyczna blizna, o której istnieniu ktoś mógłby się dowiedzieć najszybciej, gdyby zobaczył amerykańskiego producenta nago. Sąd może uznać, że skoro tyle kobiet zna szczegóły na temat wyglądu genitaliów Weinsteina, to może jednak Weinstein zmuszał je do tego i owego, mimo że sam twierdzi inaczej.

#2. Buddyjscy mnisi się naćpali i zostali wydaleni ze swojej świątyni

l_199031795dd1a963.jpg

Zen nie jest dla każdego. Czterech buddyjskich mnichów opiekujących się niewielką świątynią w prowincji Phetchabun na północy Tajlandii zostało przyłapanych na zażywaniu metamfetaminy. Mnisi chcieli najwidoczniej zgłębić istotę Czterech Szlachetnych Prawd, ale zamiast niej poznali konsekwencje prawne zażywania nielegalnych substancji, gdy miejscowa policja zrobiła nalot na świątynię, którą się opiekowali. Nie wiadomo dlaczego policjanci obrali za cel akurat ten obiekt, ale sądzi się, że zrobili to w ramach szeroko zakrojonej akcji antynarkotykowej. Mnisi odbędą też przymusowe leczenie odwykowe.

#3. Trzech Nigeryjczyków przypłynęło do Europy na płetwie sterowej tankowca

l_19903159f5242371.jpg

Nie wyobrażamy sobie, co można robić przez półtora tygodnia na statku, a co dopiero na płetwie sterowej statku… Czas musiał płynąć niezwykle wolno dla trójki Nigeryjczyków, którzy dotarli do Europy, siedząc na płetwie sterowej tankowca Alithini II. Aż trudno uwierzyć, że mężczyźni spędzili na tym elemencie statku 11 dni od momentu wypłynięcia jednostki z portu w Lagos. Pasażerowie na gapę zostali zauważeni dopiero przez hiszpańskie służby morskie u wybrzeży Wysp Kanaryjskich. Wszyscy byli odwodnieni i mieli obawy hipotermii, ale żyli i zostali przewiezieni do jednego z miejscowych szpitali.

#4. Wokalista zespołu Guns N’ Roses obiecał nie rzucać więcej mikrofonem ze sceny po tym, jak jedna z fanek dostała mikrofonem w twarz

l_19903184c60dc3e4.jpg

Rebecca Howe dostała w twarz mikrofonem rzuconym przez Axla Rose’a, a ty czym się możesz w życiu pochwalić? Kobieta uczestniczyła w koncercie Guns N’ Roses w australijskim mieście Adelajda, gdy frontman zespołu rzucił mikrofonem w kierunku zgromadzonej publiczności, pieczętując tym samym koniec swojego występu. Howe nie mogła jednak powiedzieć, że to koniec wrażeń. Kobieta dostała mikrofonem prosto w twarz, a uderzenie okazało się na tyle silne, że zostawiło kobiecie pamiątkę bardziej wyrazistą niż same wspomnienia z koncertu. Posiniaczona twarz i krew z nosa będą przypominać kobiecie o bliskim spotkaniu z jej idolami. Widok obrażeń poruszył też samego Axla, który zapowiedział, że kończy z praktyką rzucania mikrofonem.

#5. Badania wskazują, że niektóre gatunki nietoperzy wykorzystują te same techniki wokalne co wokaliści deathmetalowi

l_1990322ae6a07f55.jpg

Związki nietoperzy z muzyką metalową sięgają samych początków muzyki metalowej. Teraz historia zatacza koło i potomkowie nietoperza, który miał nieszczęście poznać Ozzy’ego Osbourne’a, ponownie stykają się ze światem muzyków metalowych. Jak pokazują badania naukowców z Uniwersytetu Południowej Danii, nocek rudy potrafi tak posługiwać się swoją krtanią, że z jego gardła wydobywają się przeróżne odgłosy, które pełnią różne funkcje. Nietoperz za ich pomocą komunikuje się ze światem, podobnie jak wokalista deathmetalowy może komunikować światu za pomocą growli, że ktoś zastawił mu samochód i uprzejmie prosi o jego przeparkowanie.

#6. W Niemczech padł rekord apostazji

l_1990321da745fa46.jpg

Tej siły już nie powstrzymacie. Europejczycy oddalają się od swoich chrześcijańskich korzeni coraz mocniej i nie wygląda na to, by ten trend miał się wkrótce odwrócić. Szczególnie mocno uwidacznia się on w Niemczech, gdzie zgodnie z najnowszymi danymi prawie 360 tysięcy osób dokonało apostazji w 2021 roku. To rekordowa liczba odejść z niemieckiego Kościoła, do którego po raz pierwszy w historii należy już mniej niż połowa mieszkańców Niemiec. Ponadto odsetek osób uczestniczących w nabożeństwach religijnych spadł poniżej czterech procent. Bezbożnicy nie chrzczą też swoich dzieci, przez co liczba pogrzebów znacznie przekracza liczbę chrztów.

Jak chcesz zobaczyć, co jeszcze znacznie przekroczyło poziom przyzwoitości, to konieczne przeczytaj poprzedni odcinek newsów.
3

Oglądany: 54100x | Komentarzy: 176 | Okejek: 301 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało