Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia – patocelebrytka wzięła udział w zawodach w piciu alkoholu i skończyła w szpitalu

76 274  
241   112  
Dzisiejszy odcinek przeznaczony jest dla ludzi o mocnych nerwach ze względu na większą niż zwykle ilość newsów podnoszących ciśnienie. Ale to nie problem, bo kotki też są, a kotki łagodzą obyczaje. Prawda?

#1. Ktoś zwrócił książkę do biblioteki po zaledwie 110 latach

l_1931431da49d2171.jpg

To musiała być naprawdę wciągająca lektura, więc tym bardziej należy docenić starania osoby, która w końcu zdobyła się na odwagę i postanowiła rozstać z ukochaną książką. Do publicznej biblioteki w mieście Boise w amerykańskim stanie Idaho trafiła książka pt. „New Chronicles of Rebecca”, ale początkowo żaden z pracowników placówki nie potrafił rozpoznać podrzuconej lektury. Dopiero po przejrzeniu rejestrów okazało się, że książkę wypożyczono w 1911 roku i trochę przetrzymano. Nie wiadomo jednak, kogo w końcu ruszyło sumienie, ponieważ książka pojawiła się dyskretnie. Możliwe, że osoba, która dostarczyła książkę, chciała uniknąć kary za przetrzymanie, wynoszącej 802 dolary.

#2. Portal Roksa.pl nagle zawiesił działalność

l_1931422835391992.jpg

Ta informacja spadła jak grom z jasnego nieba i prawdopodobnie zasmuciła wiele osób. Jeden z najbardziej znanych w Polsce i najstarszych serwisów z tzw. ogłoszeniami towarzyskimi zawiesza swoją działalność. Powody tej decyzji nie są znane – na stronie pojawił się jedynie lakoniczny komunikat o zawieszeniu działalności serwisu. Atak hakerski? Kłótnia wspólników? A może zdanie sobie sprawy z przestarzałego modelu działalności w czasach Tindera? Być może już wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania.

#3. Włoski siatkarz przez 15 lat myślał, że ma romans ze znaną modelką

l_1931424ef3b83883.jpg

Nikt już nie nabiera się dzisiaj na „nigeryjskiego księcia”, czego nie można powiedzieć o „brazylijskiej supermodelce” – szczególnie gdy jest się Roberto Cazzanigą. Włoski siatkarz zakochał się w Alessandrze Ambrosio, która została mu przedstawiona przez jedną ze znajomych kobiet. Wystarczyła jedna rozmowa przez telefon z legendarną brazylijską supermodelką, by 42-letni dzisiaj Cazzaniga stracił głowę i padł ofiarą ślepej miłości. Włoski sportowiec przez kolejne 15 lat prowadził płomienny romans z kobietą głównie poprzez przelewanie na jej konto konkretnych kwot pieniężnych, ale po wydaniu 700 tys. euro w końcu zorientował się, że kobieta chyba nie odwzajemnia jego uczuć. Cazzaniga postanowił opowiedzieć swoją historię włoskim mediom i wyjaśnił między innymi, że Ambrosio okazała się 50-letnią znajomą jego znajomej. Zapewnił też, że kończy z tą znajomością.

#4. Marta Lempart na znak protestu oblała czerwoną farbą wejście do siedziby PiS, co nie spodobało się pani sprzątającej

l_1931432f1caeec44.jpg

Trudno stać na czele rewolucji, gdy ciemny lud nie rozumie, o co toczy się walka. Z niezrozumieniem klasy robotniczej spotkała się Marta Lempart podczas protestu w sprawie planowanego zaostrzenia prawa aborcyjnego. Liderka Strajku Kobiet najpierw rozlała czerwoną farbę pod wejściem do siedziby Prawa i Sprawiedliwości, a później zaczęła wygłaszać przemówienie dotyczące planowanych zmian w prawie. Nie dokończyła go jednak z powodu pojawienia się pani sprzątającej, która nie kryła swojego oburzenia zachowaniem Lempart:
Co tu zrobione jest? Kto to zrobił? Ja tu, kurwa, sprzątam!
Pani sprzątająca kazała Lempart usunąć zostawiony przez siebie syf – ta jednak odmówiła, więc po raz kolejny okazało się, że niektórzy nie zasłużyli na wyzwolenie spod buta klas uprzywilejowanych.

#5. Kobieta karmiła kota własną piersią podczas lotu samolotem

l_193142739fa19bf5.jpg

Nie bez powodu wiele właścicielek kotów nazywa się kocimi mamami. To kobiety, które otaczają swoje zwierzęta najtroskliwszą opieką i są zdolne do największych poświęceń, w tym poświęcenia komfortu podróży innych ludzi. Jedna z kobiet znajdujących się na pokładzie samolotu linii Delta lecącego do Atlanty zaczęła karmić transportowanego kota własną piersią, co z jakiegoś powodu nie spodobało się ani jej współpasażerom, ani załodze samolotu. Kobietę poproszono o natychmiastowe odstawienie kota od piersi z powrotem do transportera, ale troskliwa mamusia ani myślała to robić. Dopiero po bezpiecznym posadzeniu maszyny na lotnisku docelowym kapitan poprosił załogę o udzielenie kobiecie pouczenia.

#6. Jedna z uczestniczek zawodów w piciu wódki wylądowała w szpitalu, bo twierdzi, że czegoś jej dosypano

l_19314260c77e2176.jpg

Kto by pomyślał, że picie wódki może wzbudzić w człowieku aż takie emocje? Szczególnie w kraju takim jak Polska… Tymczasem twórcy federacji Alkomaster dowodzą, że ze zbydlania się alkoholem można robić w Polsce show, za który ludzie będą jeszcze płacić. Niedawno odbyła się pierwsza edycja walk w ramach Alkomaster i od razu przejdzie ona do historii tzw. freak fight w naszym kraju. Do rywalizacji stanęły takie osobistości jak Evelona z „Warsaw Shore”, Don Kasjo, zwyciężczyni „Projektu Lady” Maluba, Pasza, Kruszwil i TKM. Uczestnicy walk mieli spożywać alkohol na wizji, wykonywać przy okazji jakieś zadania, zdarzało im się też zwymiotować. Jakościowa rozrywka. Jedna z uczestniczek Alkomastera, Mia Nesti Baka, tak dobrze się bawiła, że musiała ją zabrać karetka. Już w szpitalu patocelebrytka z pięćdziesięcioma tysiącami fanów na Instagramie opublikowała wpis sugerujący, że dosypano jej czegoś do alkoholu, bo, jak sama tłumaczyła, normalnie byłaby w stanie wypić „100 razy tyle”. W odpowiedzi na te zarzuty federacja opublikowała oświadczenie, w którym stwierdzono, że nic takiego nie miało miejsca, i że kierowanie podobnych oskarżeń pod adresem federacji może skończyć się podjęciem kroków prawnych. Nie możemy już doczekać się kolejnej gali, która odbędzie się w marcu 2022 roku.

Jeśli potrzebujesz trochę ochłonąć, to proponujemy poprzedni odcinek newsów.

9

Oglądany: 76274x | Komentarzy: 112 | Okejek: 241 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.01

16.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało