Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Szalony młotkowy zaatakował!

95 471  
588   75  
Kliknij i zobacz więcej!Ktoś nam pewnie zarzuci, że gonimy za tanią sensacją publikując zdjęcia zawierające sceny drastyczne ale ofiara tego wydarzenia wielokrotnie łączyła się z naszą stroną i nie możemy milczeć. A to, co się wydarzyło kilka dni temu w jednym z miast południowo - wschodniej Polski powinno dać do myślenia naszym parlamentarzystom czy czasami nie należy popularnego narzędzia zwanego młotkiem uznać za niebezpieczną broń.

A wszystko zaczęło się we wczesnych godzinach wieczornych w pewnym mieszkaniu zamieszkiwanym przez 18 letnią dziewczynę i jej rodziców. A było to tak:
Jak co wieczór w jednym z pokoi przebywała owa 18 letnia dziewczyna ze swoim ukochanym, gdy nagle do pokoju, bez pukania, wtargnął ojciec i bez słowa zaatakował tego ukochanego młotkiem. Najprawdopodobniejszym powodem było to, że ojciec od dłuższego czasu miał pretensje, że córka zamiast się uczyć spędza z nim za dużo czasu. Kilka ciosów wystarczyło żeby tamten przestał dawać oznaki życia.

Uwaga! Zdjęcia zawierają sceny drastyczne! Jeśli masz słabe nerwy lub mniej niż 18 lat to po prostu nie klikaj na "czytaj dalej"!

Oto zdjęcia ukochanego 18 letniej córki po otrzymaniu kilku ciosów młotkiem od rozwścieczonego ojca:

 

Kliknij i zobacz więcej!

 

Kliknij i zobacz więcej!

 

Kliknij i zobacz więcej!

 

Kliknij i zobacz więcej!

 

Kliknij i zobacz więcej!

A to "doktorek" który przyjął "pacjenta" na oddział i będzie leczył ukochanego tej 18 letniej dziewczyny:

Kliknij i zobacz więcej!

A oto co nam napisał:
"Dziś na serwis przyszedł klient który, po tym jak zdenerwował się mocno na swą wyrodnią, 18-letnią córkę, chwycił Mlotek Zagłady i zadał trzy uderzenia w ukochanego tejże córki - czyli jej komputer. Oczywiście kiedy oddawał go do naprawy był już potulny, prosił o szybkie naprawienie oraz nierozgłaszanie. W takim przypadku grzechem byłoby nie zamieszczenie takiego okazu dla szerszego grona. :)"

Pamiętaj! Ojciec, czyli operator młotka i sprawca tej masakry, prosił o nierozgłaszanie!

Więc nie mów o tym nikomu, OK?


Oglądany: 95471x | Komentarzy: 75 | Okejek: 588 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

04.10

03.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało