Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Znaleziono 1000+ wyników dla zapytania

Artykuły w kategorii Fotoreportaże

Zatrzymane w kadrze – Ostatnie chwile zbrodniarza z Afryki
Dzisiejszy odcinek to m.in. podróż do „najbardziej zniszczonego miasta na Ziemi”, przyjrzymy się panom, którzy mocno wspierają panie oraz poznacie kaprala Jackiego.
398 · 44 · 1 dzień temu
Kolekcja interesujących zdjęć – tak się ściąga na hiszpańskim uniwersytecie
W dzisiejszej „Kolekcji...” zobaczycie, między innymi, bibliotekę pełną śmieci, człowieka-wilkołaka oraz sceny uliczne rodem z klasztoru Shaolin.
276 · 38 · 5 dni temu
Kolekcja interesujących zdjęć – biały niedźwiedź mocno śpi
W dzisiejszym odcinku „Kolekcji interesujących zdjęć” znalazły się, między innymi, stary kupon zniżkowy, facet z ogromnym nosem oraz mieszkańcy pewnego ronda.
275 · 28 · 13 dni temu
Kolekcja interesujących zdjęć – Widziałeś kiedyś złamaną rzęsę?
W dzisiejszej odsłonie „Kolekcji interesujących zdjęć” zobaczycie, między innymi, różnokolorowe grzybki, chromowanego owada z Kostaryki oraz sztukę ze śmieci oceanicznych. Zapraszamy!
363 · 36 · 20 dni temu
Kolekcja interesujących zdjęć – Czy to osa, czy modliszka?
W dzisiejszej odsłonie „Kolekcji...” zobaczycie między innymi uśmiechnięte Słońce, krzyże na ogrodzeniu granicznym oraz sweter, który oszukuje sztuczną inteligencję.

260 · 25 · 26 dni temu
Kolekcja interesujących zdjęć – jak rozpoznać fałszywkę
W kolejnej odsłonie „Kolekcji interesujących zdjęć” zobaczycie, między innymi, zupełnie białe serce, średniowieczne stroje pszczelarzy oraz szczególnie długi ogonek pewnego koguta.
513 · 36 · 1 miesiąc temu
Kolekcja interesujących zdjęć – Męski pierścień antymasturbacyjny
W dzisiejszym odcinku „Kolekcji interesujących zdjęć” zobaczycie, między innymi, cykl życia kawy, japońskiego żółwia-celebrytę oraz wodę święconą dla kota. Zapraszamy!
289 · 40 · 1 miesiąc temu
Zatrzymane w kadrze CCCLXV - Napisała: Morderstwo
W dzisiejszym odcinku opowiemy wam o pewnym członku mafii, który miał udaną karierę jako policjant, zajrzymy na chwilę do wioski Passchendaele oraz dowiemy się, jaką barierę złamał Jim Hines...
398 · 53 · 1 miesiąc temu
Męska praca
Męskie warsztaty mogą się kojarzyć z płytkimi kursami dla podrywaczy, ale to nie wszystko. W Polsce i na świecie są spotkania, których uczestnicy chcą odzyskać męskość przez otwarcie się na własne trudne…
21 · 83 · 1 miesiąc temu
Kolekcja interesujących zdjęć CXLVII – chyba widziałem Mahatmę
W dzisiejszym odcinku „Kolekcji interesujących zdjęć zobaczycie, między innymi, kobietę mocną w nogach, fanty dla perkusisty oraz niezrozumiałe hasło na pewnym proteście. Zapraszamy!
338 · 17 · 1 miesiąc temu