Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Zaskakujące wyznanie ciężarnej Emily Ratajkowski

110 353  
225   160  
W dzisiejszym odcinku o kobiecie, która miała 10 mężów i wciąż szuka tego jedynego. Będzie też o Emily Ratajkowski, która wyjawiła, dlaczego pozna płeć swojego dziecka dopiero wtedy, gdy ukończy ono 18 lat.

#1. Miała już 10 mężów, ale nie spocznie, póki nie znajdzie tego jedynego

0_Woman-who-has-been-married-10-times-says-shes-still-determined-to-find-the-right-one.jpg

Casey była bohaterką programu Dr. Phil. 56-latka przyznała się przed widzami, że miała już 10 mężów i nie wie, co robi źle, że wszystkie jej związki się rozpadają.
Dotarłam do stanu, gdy mówiąc o tym, chce mi się jednocześnie śmiać i płakać. Nie uważam tego absolutnie za zabawne czy nonszalanckie. Kiedy jestem w małżeństwie i po prostu nie mogę już tego znieść, zazwyczaj jako pierwsza mówię: „To koniec, chcę rozwodu".

Pierwsze dwa małżeństwa Casey trwały 15 lat. Później zaczęła się wikłać w krótkotrwałe relacje. Kobieta nie poddaje się jednak.
Nie obchodzi mnie, ile będę potrzebowała małżeństw, by spotkać tego, który mnie wreszcie pokocha. Zamierzam próbować.

Życzymy powodzenia.


#2. Agata Duda wreszcie przemówiła do kobiet protestujących ws. aborcji

5b1fa5bcd74e8_o_large.jpg

Prezydent i Pierwsza Dama przerwali milczenie ws. ogólnopolskich strajków kobiet. Agata Duda wyjawiła, czy sama zdecydowałaby się na aborcję, gdyby lekarze powiedzieli jej, że urodzi chore dziecko.
Mogę mówić za siebie. Ja nie wyobrażam sobie, żebym mogła usunąć ciążę, nawet ciążę zagrożoną, ale wynika to z moich przekonań, wynika to również z mojej wiary, ale także ze świadomości, że w tej niewyobrażalnie trudnej sytuacji nie zostałabym sama i miałabym wsparcie rodziny.

Przyznała też, że poznała wiele kobiet, które postanowiły urodzić chore dzieci.
Mam do tych kobiet ogromny szacunek i uważam je za bohaterki. Czy każdy jest zdolny do heroizmu? Czy kobiety muszą być zmuszane do heroizmu? Mam tutaj wątpliwości.


#3. Znany aktor chwali penisa swojego ojca

62577fcf316bf5a354c68800c4bfaefe.jpg

Ostatnio pisaliśmy o nietypowym wyznaniu laureata Oscara Matthew McConaugheya, który zdradził, że jego ojciec umarł podczas seksu. Teraz aktor poszedł o krok dalej i opowiedział o tym, jak wyglądały chwile tuż po śmierci ojca.
Sąsiedzi powiedzieli mi później, że moja mama w swojej piżamie nocnej, w której się obudziła, nie pozwoliła ratownikom okrywać ojca. Ciągle zrywała prześcieradło i powtarzała: "Uhm, chcę, żeby świat zobaczył, dlaczego jego pseudonim brzmiał Big Jim, nie kryj go!" - zwariowane melodie, stary!

James McConaughey zmarł w 1992 roku.


#4. Agresywne przemówienie Kaczyńskiego w Sejmie. "Jesteście przestępcami!"

98f09291cbd702d1c8bfc694f69e.png

Jarosław Kaczyński zarzucił opozycji podjudzanie społeczeństwa i wywoływanie konfliktów. Zasugerował, że protesty ws. aborcji mają niewiele wspólnego z walką o prawa kobiet, a są jedynie formą "brudnych interesów".
Sądzę, że to, co się dzieje na tej sali pokazuje, jaki jest wasz poziom kultury politycznej i państwowej. Wy w tej chwili w imię własnych, małych, brudnych interesów Nowaka rozwalacie Polskę, narażacie na śmierć mnóstwo ludzi, jesteście przestępcami.

Kaczyński dodał też, że to opozycja zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za zachęcanie do demonstracji.
Wy wzywając do demonstracji powodujecie tego rodzaju niebezpieczeństwo i odpowiecie za to.

Tymczasem w Polsce odnotowuje się dziennie już ponad 20 tys. przypadków zakażenia koronawirusem.


#5. Łukaszenka twierdzi, że Duda sfałszował wybory

5f3a62f57c1d9_p.jpg?1597741714

Prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka jawnie oskarżył Andrzeja Dudę o sfałszowanie wyborów w Polsce. Jego zdaniem to oszustwo zapoczątkowało bunt społeczeństwa.
Duda wygrał, fałszując wybory. Nie miał nawet jednego procenta przewagi. Wybory zostały sfałszowane. Od tego się wszystko zaczęło. Chcieli skierować na nas uwagę. Ale Polacy nie są głupcami i zaczęły się protesty. Jest tam wielu bogatych ludzi. Jest tam też dużo biednych. Przepaść między biednymi a bogatymi jest ogromna. Wszystko prowadziło tam do rewolucji i poprosiłem ich, aby się nie wtrącali i najpierw naprawiali sprawy w swoim kraju. Postanowili zrobić inaczej.

Łukaszenka śmieje się z Polaków, którzy "chcieli tu zorganizować rewolucję, a nawet nie rewolucję, ale rebelię i sami to dostali".


#6. Zaskakujące wyznanie ciężarnej Emily Ratajkowski

Emily-Ratajkowski-Shakes-it-in-an-Instagram-Video1.jpg

Modelka Emily Ratajkowski ogłosiła niedawno, że spodziewa się dziecka. 29-latka przyznała, że nie zamierza ingerować w płeć dziecka.
Nie będziemy znali płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i dopóki samo nam wtedy tego nie obwieści. Chcę być rodzicem, który pozwala dziecku pokazać, kim naprawdę chce być. Jednocześnie rozumiem, że choć mogę mieć nadzieję, że moje dziecko samo znajdzie swoje miejsce w świecie, to i tak będzie ono ograniczone płciowymi stereotypami, zanim zacznie chodzić albo, do diabła, zanim w ogóle się urodzi.

Ratajkowski zasłynęła występem w teledysku do piosenki "Blurred Lines" Robina Thicke.


>>> Ostatnio pisaliśmy o najmocniejszych cytatach z okazji protestów kobiet

41

Oglądany: 110353x | Komentarzy: 160 | Okejek: 225 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało