Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Teksty mam, które rozłożyły ich dzieci na łopatki

205 809  
538   30  
Wszyscy wiemy, że żarty taty potrafią być żenujące, ale mamy też potrafią rzucić tekstem, który pójdzie w pięty. Tutaj ludzie podzielili się na Twitterze wypowiedziami mam, które rozbawiły ich do łez.

#1.


Moja siostra zapytała kiedyś, jak wygląda w nowych, hipsterskich okularach. Mama powiedziała, że wygląda jak SpongeBob, kiedy idzie łapać meduzy.


#2.


Mój brat: Zrobiłem sobie prezent na Gwiazdkę - wazektomię.
Mama: Myślę, że to był prezent dla całego świata.


#3.


Przyprowadziłam nowego chłopaka, żeby poznał moją mamę. Kiedy rozmawialiśmy w kuchni, podniósł małą śrubkę, która leżała na podłodze i podał ją mamie. Nawet się nie zająknęła i powiedziała: "Widzisz co się dzieje, kiedy nie zakładam majtek?". Trochę umarłam.


#4.


Kiedyś jechaliśmy i zaczęła lecieć pewna piosenka. Mama mówi: "Uwielbiam tę piosenkę! Ale nie przepadam za nazwę tego zespołu. To «Black Guy Pees» (pol. Murzyn sika) jest trochę obraźliwe". Ja na to: "Pewnie dlatego nazywają się «The Black Eyed Peas»".


#5.


Kiedy mama wybudziła się po operacji mózgu, podczas której miała 40% szans na przeżycie, była taka szczęśliwa i podekscytowana, że żyje, że uznała, że to dobry moment, żeby zrobić kawał tacie, mówiąc "Hej, Harry!"... Tata ma na imię David i do dziś jej tego nie wybaczył.


#6.


Kiedy kłóciłem się z siostrą o coś zupełnie nieistotnego, usłyszałam jak mama mówi do taty: "Teraz rozumiem, dlaczego zwierzęta zjadają swoje młode".


#7.


Mama nie mogła znaleźć na Netflixie filmu, który chciała obejrzeć. "Pewnie ktoś inny go ogląda, spróbuję jutro".


#8.


Mama chcąc zabić wielkiego robaka w moim pokoju przypadkowo złapała za Biblię i zanim jej użyła powiedziała "Wybacz mi Boże za zabicie twojego pięknego stworzenia" i dokonała zabójstwa robala.


#9.


Mama: "Niewystarczająco doceniacie swojego brata. Codziennie ćwiczy, je regularnie trzy posiłki dziennie i spędza czas na zewnątrz. Nigdy dotychczas nie był taki zdyscyplinowany".
Ja: "Mamo... On siedzi w więzieniu".


#10.


Kiedyś mamę wkurzył nasz lokalny sklep z zabawkami i przypadkiem podsłuchała, jak zamawiają jedzenie, więc kiedy wyszła, zadzwoniła do knajpy, podszyła się pod nich i odwołała zamówienie.


#11.


Mama myśli, że wysyła mi SMS-y za pomocą technologii zamieniającej głos na tekst, ale tak naprawdę wysyła mi nagrane wiadomości głosowe, na przykład "napisz Taylor obiad znak zapytania".


#12.


Kiedyś zapytałem mamę, kto jest jej ulubionym dzieckiem, a ona powiedziała, że Brent. To był syn naszych sąsiadów.


#13.


Mama woziła nas samochodem i nagle gwałtownie hamowała, przez co rzucało nas do przodu i wtedy mówiła "kłaniajcie się przed mamą". Za. Każdym. Razem.


#14.


"Gdyby jej szorty były trochę krótsze, widzielibyśmy jej jajniki".


#15.


Kiedyś w barze zamówiłam wodę, mama na mnie spojrzała i powiedziała "Gdybym cię nie urodziła, mogłabym przysiąc, że jesteś adoptowana".


#16.


*Na zakupach z rodzicami chłopaka*
Jego mama mówi do niego: "Niech Jenny wybierze wentylator na sufit, ona będzie najczęściej na niego patrzyła".


#17.


Ostatnio zmagałam się z decyzją, którą podjęłam i zapytałam mamę, czy kiedyś zrobiła coś, z czego nie była dumna. Odpowiedziała "Tak" i gapiła się na mnie w milczeniu przez dwie minuty.


#18.


Miałam skurcze mięśni, więc postanowiłam kupić masażer. Wyszłam ze sklepu i spotkałam w galerii mamę. Bardzo głośno zapytała: "Kupiłaś wibrator? Dziś poczujesz się wspaniale".


#19.


Kiedy wyjeżdżałam na studia mama zapytała, czy pamiętałam o zabraniu zapasu płynu do soczewek i pigułek antykoncepcyjnych. Odparłam, że tak, a ona powiedziała "Dobrze, nie chciałabym, abyś wpadała na ściany i zaszła w ciążę".


#20.


Kiedyś skłamałem, żeby uniknąć odpowiedzialności i mama powiedziała: "Wiem, dlaczego masz brązowe oczy - jesteś pełen gówna".
13

Oglądany: 205809x | Komentarzy: 30 | Okejek: 538 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało