Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

"Jestem policjantem" - stróże prawa opowiadają anonimowo o swojej pracy

152 996  
513   69  
Bycie policjantem to ciężki kawałek chleba. Bywa tak, że nawet żona cię nie lubi, a sąsiedzi straszą tobą swoje dzieci. Sami policjanci też różnie wypowiadają się o swojej pracy...

Kliknij i zobacz więcej!
Jestem policjantem. Nie wypisuję mandatów w Wigilię ani w Boże Narodzenie.
Jestem policjantem i kiedy widzę pijane osoby wracające pieszo z knajpy, oferuję transport prosto pod dom zamiast mandatu. Dokonali dobrej decyzji nie wsiadając pod wpływem alkoholu do samochodu.
Zatrzymałem dzisiaj młodą kobietę, która dosłownie wypłakiwała swoje oczy na ulicy. Wydawało mi się, że potrzebuje z kimś porozmawiać. Po konwersacji uśmiechnęła się i podziękowała mi! Najlepsza rzecz, jaką zrobiłem do tej pory, odkąd jestem w policji.
Mój sekret: jestem policjantem i nie zatrzymuję ludzi, którzy słuchają głośno DOBREJ muzyki.

Kliknij i zobacz więcej!
Jestem policjantem i nie godzę się na wypisywanie mandatów starszym osobom. Oni już dość w życiu zapłacili państwu!
Dzisiaj był mój pierwszy dzień służby. Zatrzymałem Ferrari i wlepiłem kierowcy mandat za przekroczenie prędkości. Poczułem się cholernie dobrze...
Jestem policjantem i w miejscach, gdzie jest maksymalnie niewielki ruch, wraz z kumplami ze służby ścigamy się radiowozami.
Czasami myślę, że bycie policjantem odstrasza dziewczyny.

Kliknij i zobacz więcej!

Jestem policjantem i pewnego dnia chciałbym użyć kajdanek podczas igraszek w łóżku.
Jestem policjantem i czuję się winny za każdym razem, kiedy przerywam imprezę domową. Jak byłem młody też się bawiłem, czemu oni nie mogą?
Jestem policjantem i czasami, kiedy widzę kierowców przekraczających prędkość, po prostu jadę za nimi na tyle długo, aż mnie zauważą i dostatecznie zwolnią.
Jestem gliniarzem i uczciwie mówiąc jedyną kiepską stroną mojej pracy jest powrót do domu w radiowozie. Kiedy inni kierowcy mnie widzą, strasznie zwalniają, a ja chcę jak najszybciej dostać się do domu.

Kliknij i zobacz więcej!

Jestem policjantem i nie obchodzi mnie kim jesteś ani co robisz. Jak długo traktujesz mnie z szacunkiem, ja ten szacunek będę odwzajemniał.
Jestem policjantem i pewnego dnia wziąłem łapówkę. Pięciolatek, który siedział na tylnym siedzeniu samochodu zaoferował mi cukierka, żebym tylko puścił ojca z ostrzeżeniem, bez mandatu. Przyjąłem ją. Jestem teraz oficjalnie "brudnym gliną".
Jako policjant zatrzymałem kiedyś innego policjanta, który przekroczył prędkość o 50 km/h i wyprzedzał na skrzyżowaniu. Jeżeli mamy egzekwować prawo, to musimy go także przestrzegać.
Gdy znajomi pytają mnie, dlaczego zostałem policjantem odpowiadam, że chciałem "służyć i chronić". Tak naprawdę? Bo uwielbiam szybką jazdę samochodem.

Kliknij i zobacz więcej!

Nie znoszę, kiedy rodzice pokazują nas swoim dzieciom mówiąc: "Bądź grzeczny albo ten pan wsadzi cię do więzienia". Nic dziwnego, że gdy dzieciaki dorosną będą nas nienawidzić.
Jestem policjantem i nie potrafię zliczyć ile razy zasypiałem w łóżku z oczami pełnymi łez. Przez sytuacje, których byłem świadkiem. Przez kolegów, którzy zginęli na służbie. To, że noszę odznakę, nie znaczy, że nie mam serca.
Dzisiaj podczas służby zatrzymałem kierowcę z podejrzeniem jazdy pod wpływem alkoholu. Okazało się, że facet miał zawał serca. Przeprowadziłem resuscytację, mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu, ale jego życiu nic nie zagraża. Dlatego właśnie kocham moją pracę.
Kliknij i zobacz więcej!
Jestem policjantem i przynajmniej raz w tygodniu włączam syrenę ot tak, dla rozrywki :)
21

Oglądany: 152996x | Komentarzy: 69 | Okejek: 513 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.06

24.06

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało