Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dziewczyna, z której wyśmiewali się w szkole, zemściła się po 10 latach

424 713  
582   152  
Louisa Manning w szkole podstawowej cierpiała i to cierpiała strasznie. "Koledzy" z klasy nazywali ją bestią, śmiali się z jej nadwagi, krzyczeli za nią na korytarzu, że ma "obrzydliwie owłosione nogi". Louisa znosiła to w milczeniu. Okazja do zemsty nadarzyła się 10 długich lat później...

Kliknij i zobacz więcej!
Gdy dziewczyna trafiła na uniwersytet Oxford powoli rozpoczęła się jej przemiana - z brzydkiego kaczątka przemieniła się w ślicznego i zgrabnego łabędzia. Oczywiście, nie przyszło to łatwo i kosztowało to Louisę wiele wyrzeczeń, ale dziewczyna jak się uprze - to potrafi!

Na koniec studiów spotkała ją niezła niespodzianka. Podczas balu kończącego edukację 22-letnia panna Manning spotkała jednego ze swoich prześladowców sprzed 10 lat. Młody mężczyzna był pod wrażeniem jej urody i od słowa do słowa zaproponował jej randkę.

W restauracji młoda panna Manning pojawiła się zdecydowanie wcześniej, niż było to umówione. Chwilę porozmawiała z kelnerką, przekazała jej wiadomość, po czym opuściła lokal.

Gdy mężczyzna wszedł do restauracji i zajął miejsce przy stoliku, podeszła do niego ta sama kelnerka i przekazała mu fotografię.

Kliknij i zobacz więcej!

Na odwrocie fotografii Louisa Manning napisała:
Hej!
Bardzo mi przykro, ale nie zjem dziś z tobą kolacji.
Pamiętasz, gdy w ósmej klasie byłam gruba, a ty nabijałeś się z mojej wagi? Nie? Cóż, ja pamiętam. Spędziłam 3 lata jedząc dziennie mniej niż jabłko, więc i tę kolację mogę sobie odpuścić.
Pamiętasz tę "jednobrwiową" dziewczynę? Te owłosione nogi, które tak cię obrzydzały? Pamiętasz, jak każdego dnia, przez 3 lata, ty i twoi kumple nazywaliście mnie "Bestią"?
Prawdopodobnie nie, albo nie przypuszczałeś, że tak wyglądam po ośmiu latach i uznałeś na tyle godną przelecenia, by potraktować jak człowieka.
Pomyślałam sobie, że właśnie o tym ci przypomnę. Gdy pomyślisz o mnie następnym razem, wyobraź sobie tę dziewczynkę z fotografii, ponieważ to właśnie ona wystawiła cię dzisiaj do wiatru.
Louisa.

Kliknij i zobacz więcej!
Sir Walter Scott napisał kiedyś: "Zemsta jest dla ust najsłodszym kęskiem, jaki kiedykolwiek ugotowany został w piekle", tak więc pannie Louisie Manning życzymy: "Smacznego!"
205

Oglądany: 424713x | Komentarzy: 152 | Okejek: 582 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.03

19.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało