Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 pozałóżkowych sposobów na osiągnięcie orgazmu

389 576  
579   61  
Nic na tym świecie nie jest pewne, zwłaszcza seks. Jednak ludzkość zna sposoby na obejście zasady, że do tanga trzeba dwojga.

Kliknij i zobacz więcej!

#1. Mycie zębów

Kliknij i zobacz więcej!

Kilka lat temu pewna kobieta opowiedziała lekarzom, że podczas mycia zębów doznaje tak silnego orgazmu, że chwilowo traci pełnię świadomości. Pacjentka wcześniej przeszła nieudaną operację, po której straciła możliwość osiągania tego uczucia. Według lekarzy było to całkowicie niemożliwe, a zwłaszcza podczas czynności takiej, jak mycie zębów. A jednak natura jakoś znalazła sposób.

#2. Wizyta u fryzjera

Kliknij i zobacz więcej!

Wyobraźcie sobie, że są ludzie, którzy mogą odczuwać orgazm podczas siedzenia na fotelu u fryzjera lub nawet oglądając na YouTube filmiki o ścinaniu włosów. Zjawisko to nazwano ASMR (ang. Autonomous sensory meridian response) i jest często opisywane jako fizyczne odczucie przejawiające się przyjemnym mrowieniem w okolicach głowy i biegnącym wzdłuż kręgosłupa.

#3. Ziewanie

Kliknij i zobacz więcej!

Niektórzy szczęśliwcy odczuwają orgazm za każdym razem, kiedy... ziewają. A ponieważ ziewanie jest zaraźliwe, to istnieje prawdopodobieństwo, że kilka osób odleci jednocześnie.

#4. Stymulacja nóg

Kliknij i zobacz więcej!

Pewna Holenderka potrafi dostać orgazmu od chodzenia boso. Dzieje się tak z powodu wypadku, w wyniku którego uszkodzone zostały nerwy kobiety, a kręgosłup nie rozróżnia uczucia między dotykaniem narządów płciowych a stóp. Lekarze twierdzą, że nie jest to wcale taka rzadka przypadłość, ale nie słyszymy o niej zbyt często, ponieważ niezręcznie jest o tym mówić.

#5. Ćwiczenia fizyczne

Kliknij i zobacz więcej!

Zastanawialiście się kiedyś, skąd ta moda wśród kobiet na spędzanie mnóstwa czasu w centrach fitness? Uczeni odkryli niedawno, że około 40% pań odczuwa orgazm w trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych. Dlaczego tak się dzieje? Tego niestety jeszcze nie wiadomo. Kobiece ciało po raz kolejny okazuje się prawdziwą zagadką.

#6. Myślenie

Kliknij i zobacz więcej!

Według seksuolog Barbary Carrellas myślenie może być bezpieczną alternatywą dla seksu i osiągania orgazmu. Polega to na zrelaksowaniu się, odpowiedniej technice oddychania i skupieniu myśli na czymś, co nas kręci, np. obrazku lub koleżance. Technikę tę można stosować absolutnie wszędzie, bo nie ma w niej żadnej stymulacji ciała.

#7. Chip w mózgu

Kliknij i zobacz więcej!

Uczeni przyznali, że pracują nad czymś, o co od dawna ich podejrzewaliśmy – chcą stworzyć chip, który pozwoli osiągnąć orgazm nie tylko poprzez stymulację określonych części ciała, ale też przez zapamiętywanie miłych wspomnień i odtwarzanie ich w naszej głowie.

#8. Poród

Kliknij i zobacz więcej!

Chociaż rodzenie kojarzy się przede wszystkim z bólem, to 0,3% mam twierdzi, że doznało orgazmu przy wydawaniu na świat swojego potomka.

#9. Joga

Kliknij i zobacz więcej!

Joga jest bardzo popularnym sportem wśród mężczyzn. Głównie z powodu pięknie przylegających spodni, w których ćwiczą panie. Ale tak na serio, część z tych pań może odczuwać ogromną przyjemność podczas wykonywania określonych pozycji w jodze.

#10. Non-stop

Kliknij i zobacz więcej!

Ta przypadłość wydaje się wyjątkowo ironiczną karą od losu. Cierpiący na syndrom permanentnego podniecenia seksualnego skarżą się na nieprzemijające uczucie podniecenia seksualnego prowadzące do orgazmu. I to nie jednego, ale nawet stu dziennie.
9

Oglądany: 389576x | Komentarzy: 61 | Okejek: 579 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.10

28.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało