Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Historie, które popsują ci nastrój

340 148  
1587   117  
W życiu nie zawsze układa się jak w bajce, pełno w nim cierpienia i nieszczęśliwych historii. Czasem przypadek decyduje o tym, kto będzie szczęśliwy, a kto będzie wegetował, albo nie przeżyje do następnego wschodu słońca. Oto zdjęcia, za którymi kryje się mroczna prawda.

#1. Filipiński polityk zrobił zdjęcie paczki przyjaciół, przypadkiem zrobił też zdjęcie swojego zabójcy.

#2. 24-letni sierżant Marines Tyler Ziegel i 21-letnia Rene Kline w dniu ich ślubu, w 2006 roku. Rok później rozwiedli się, sierżant zmarł 26 grudnia 2012 po pechowym upadku na lodzie.#3. Historia przeglądania 83-latki.Pomagam mojej babci z komputerem i z ciekawości zajrzałem do historii jej przeglądarki. Oto co wyszukiwała:
"co się stanę kiedy umrę"
"czy nauka udowodniła śmierć"
"czy mąż pozna mnie w niebie"
"czy moje dzieci będą mnie pamiętały, kiedy pójdą do nieba"
"czy życie przemija" (nie wiem co miała na myśli)
"czy bóg może wybrać kiedy umrę"
To są tylko przykłady, które zapamiętałem. Ogólnie głównie pytania o śmierć i mojego dziadka. Nie wyobrażam sobie, jak to jest stracić kogoś, z kim spędziło się 52 lata życia (zmarł 11 lat temu). Wiem, że na Reddicie często wyśmiewa się religię, ale ona daje ludziom nadzieję, dała jej nadzieję, że znowu spotka męża.

#4. Braterstwo po sam kres.#5. Jeśli masz 25 lat, tyle tygodni zostało ci do końca życia.#6. Notatka znaleziona na biurku kolegi z pracy, który niedawno przegrał walkę z rakiem.- kochaj życie, przyjaciół, rodzinę i Boga
- uśmiechaj się, chodź wyprostowany, schludnie się ubieraj
- bądź namiętny
- częściej mów "kocham cię" i "dziękuję"
- to wyzwanie, nie choroba
- stawiaj sobie CELE
- WALCZ

#7. Zdjęcie Tylera Hadleya, zrobione przez jego przyjaciela chwilę po tym, jak Tyler powiedział mu, że zabił rodziców, żeby zorganizować imprezę. W czasie tej imprezy jego rodzice nadal leżeli martwi w sypialni.#8. Zdjęcie na zakończenie roku w Columbine w 1999 roku. Zwróćcie uwagę na lewy górny róg.#9. Tablica upamiętniająca ludobójstwo w Rwandzie.Fillette UWASE
Wiek: 2
Ulubiona zabawka: lalka
Ulubione jedzenie: ryż i frytki
Najlepszy przyjaciel: tata
Zachowanie: grzeczna dziewczynka
Przyczyna śmierci: rozbita na ścianie

#10. W czasie dystrybucji żywności z pomocy humanitarnej dobrze odżywiony mężczyzna kradnie kukurydzę zagłodzonemu dziecku, Ajiep, Sudan, 1998#11. 8-letnie dziecko zginęło z powodu urazu głowy, ale jego organy uratowały cztery inne życia. Lekarze oddają pokłon w podziękowaniu za nerkę, wątrobę, rogówkę itd.#12. Dzieci na sprzedaż, zawstydzona matka zakrywa twarz. Okres głodu w Chicago, 1948 rok.#13. Piloci kamikaze ze szczeniakiem, na chwilę przed ostatnim wylotem.#14. Turyści fotografują się na chwilę przed zamachem w Omagh w Północnej Irlandii. Bomba znajduje się w czerwonym samochodzie po prawej, w zamachu zginęło 29 osób, a ponad 300 było rannych.Aparat, którym zrobiono to zdjęcie, odnaleziono wśród ruin. Na zdjęciu znajduje się turysta z Hiszpanii z córką. Oboje przeżyli eksplozję.

#15. Jednoroczna córka na pogrzebie swojego ojca, sierżanta Joshuy Meltona.#16. Matka wstrzykuje sobie heroinę, obok siedzą jej dziecko i kochanek.#17. Dziecięce kajdanki używane do transportu dzieci Indian do specjalnej szkoły dla Indian.#18. Panna młoda.


5

Oglądany: 340148x | Komentarzy: 117 | Okejek: 1587 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało