Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał steelek
Miniaturka MTV
Instrybutor po amerykańsku
79-letni kierowca kontra policja. Miejsce akcji: stacja paliw w Hudson na Florydzie. Chyba ktoś wykrakał, żeby sprawdzić, jak w sytuacji podobnej do rodzimego instrybutora poradziliby sobie amerykańscy policjanci. Nie było tak amatorsko jak u nas, ale skończyło się o wiele bardziej zdecydowanie. Akcja zaczyna się ok. 21:00 minuty, a rozkręca się ok. 25:00. Kierowca przeżył i trafił(…)
okejki 117 · komentarze 81 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Songbird - COVID w adaptacji Michaela Baya
Michael Bay wziął się za dość luźną interpretację tego co się stanie za 4 lata jak nie założysz maski! Lepiej ją załóż albo będą do Ciebie strzelać!
okejki 2 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Koronawirus vs inne 'popularne' epidemie ostatnich lat
Troche przydługi film pokazujacy jak Koronawirus wygląda w zestawieniu z SARS, Ebolą, MERS czy świńską grypą. Dane przedstawione na wykresach. Jest ich sporo ale pokazują one dość dobitnie że panika siana przez rząd i media w polsce jest troche przesadzona.
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Grosza daj Wiedźminowi - cover studia Accantus
Accantus w podobnej scenerii jak z Sylwią Banasik w piosence z Wiedźmina. Jak w poprzednim coverze z Wiedźmina - wyszło lepiej niż w oryginale?
okejki 36 · komentarze 9 · rok temu
Miniaturka MTV
Podejrzana piłka
Golden ma nie lada zagwozdkę z piłką która sama się bawi. Takich czarów to on jeszcze nie widział
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Jakie sporty lubisz oglądać?
...to skomplikowane.
okejki 3 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Czy to koniec kradzieży "na walizkę"?
Kilka dni temu na JM pojawił się film, w którym spod domu skradziony został luksusowy mercedes. Złodzieje użyli tzw. metody na walizkę, używając wzmacniacza sygnału z kluczyka leżącego w domu, aby otworzyć i uruchomić samochód. Pod filmem rozgorzała dyskusja na temat sposobów zabezpieczenia się. Ten pokazany na filmie wydaje się być jednym z bardziej rozsądnych.
okejki 13 · komentarze 15 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Test zimowych paliw część druga - praktyczna
Kilka dni temu pojawił się na joemonster film z testów oleju napędowego z kilku popularnych sieci w niskich temperaturach. Autor testu poszedł o krok dalej i przy wykorzystaniu olbrzymiej komory zamroził cały samochód aby sprawdzić jak zachowa się auto na bardzo dużym mrozie. I żeby znów nie był hejt ciśnięty. Tak artykuł jest nagrany przy współpracy z pewną siecią stacji paliw.
okejki 2 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Homemade jacuzzi
Ci co mają zasobniejszy portfel mogą sobie kupić prawdziwe jacuzzi. Pozostali mniejszym kosztem mogą sami zadbać o bąbelki w wannie.
okejki 11 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Snajper na przystanku autobusowym
Oto kolejny filmik potwierdzający tezę, że jak ukryta kamera ma być straszna, to musi być z Brazylii. Cóż... Japonia ma swoje dziwne programy telewizyjne, a w Brazylii mają najstraszniejsze żarty.
okejki 372 · komentarze 27 · 7 lat temu