Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał steelek
Miniaturka MTV
Aby pozbyć się złych nawyków, najpierw trzeba zrozumieć jak powstają
Ekipa z Kurzgesagt, jak zwykle w bardzo miły dla oka sposób pokazuje, jak powstają i działają nawyki. Dzięki prostej analogii do dżungli pokazują, dlaczego podświadomie nie chcemy się wybrać na siłownię, aby zrzucić kilka kilogramów.
okejki 11 · komentarze 3 · 29 dni temu
Miniaturka MTV
Kiedy zapomnisz zgłosić się do kontrolera lotniczego
Oto co się dzieje gdy przekroczysz granicę państwa ale nie zgłosisz się do kolejnego kontrolera i nie reagujesz na kolejne wywołania kontrolera. Wg autora (Dominik Punda - https://www.instagram.com/dominik_punda/ - dajcie mu troche miłości - próbuje dobić do 2000 followersów :D). Kapitan sciszył radio żeby móc rozmawiać z pasażerami.
4 miesiące temu
Miniaturka MTV
MAKING OF do klipu I Ciebie też, bardzo
Film dla wszystkich tych, ktorzy są ciekawi, bardzo - jak powstawał teledysk do tegorocznego Męskiego Grania.
okejki 2 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Instrybutor po amerykańsku
79-letni kierowca kontra policja. Miejsce akcji: stacja paliw w Hudson na Florydzie. Chyba ktoś wykrakał, żeby sprawdzić, jak w sytuacji podobnej do rodzimego instrybutora poradziliby sobie amerykańscy policjanci. Nie było tak amatorsko jak u nas, ale skończyło się o wiele bardziej zdecydowanie. Akcja zaczyna się ok. 21:00 minuty, a rozkręca się ok. 25:00. Kierowca przeżył i trafił(…)
okejki 117 · komentarze 81 · rok temu
Miniaturka MTV
Songbird - COVID w adaptacji Michaela Baya
Michael Bay wziął się za dość luźną interpretację tego co się stanie za 4 lata jak nie założysz maski! Lepiej ją załóż albo będą do Ciebie strzelać!
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Koronawirus vs inne 'popularne' epidemie ostatnich lat
Troche przydługi film pokazujacy jak Koronawirus wygląda w zestawieniu z SARS, Ebolą, MERS czy świńską grypą. Dane przedstawione na wykresach. Jest ich sporo ale pokazują one dość dobitnie że panika siana przez rząd i media w polsce jest troche przesadzona.
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Podejrzana piłka
Golden ma nie lada zagwozdkę z piłką która sama się bawi. Takich czarów to on jeszcze nie widział
okejki 2 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Jakie sporty lubisz oglądać?
...to skomplikowane.
okejki 3 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Test zimowych paliw część druga - praktyczna
Kilka dni temu pojawił się na joemonster film z testów oleju napędowego z kilku popularnych sieci w niskich temperaturach. Autor testu poszedł o krok dalej i przy wykorzystaniu olbrzymiej komory zamroził cały samochód aby sprawdzić jak zachowa się auto na bardzo dużym mrozie. I żeby znów nie był hejt ciśnięty. Tak artykuł jest nagrany przy współpracy z pewną siecią stacji paliw.
okejki 2 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Homemade jacuzzi
Ci co mają zasobniejszy portfel mogą sobie kupić prawdziwe jacuzzi. Pozostali mniejszym kosztem mogą sami zadbać o bąbelki w wannie.
okejki 11 · 8 lat temu