Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Aktywista Greenpeace na paralotni rozbija się na stadionie EURO 2020
ZIELONY ATOM pisze: Przed rozpoczęciem meczu Francja-Niemcy na Euro2020, kibice mieli okazję oglądać aktywistę Greenpeace na paralotni, latającego nad stadionem z napisem "KICK OUT OIL". Aktywista zahaczył o linę, na której były umieszczone kamery. W rezultacie aktywista stracił panowanie nad paralotnią. Leciał bardzo nisko nad widzami, po czym twardo wylądował na murawie, na które(…)
okejki 102 · komentarze 93 · 7 dni temu
Miniaturka MTV
MkS_Vir - pierwszy polski program antywirusowy. Pamiętacie?
Krótka historia i demonstracja pierwszego polskiego antywirusa. W tym materiale prezentacja wersji dla DOS i Windows 98.
okejki 23 · komentarze 11 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
Bociania rodzina na żywo - Živá kamera - Mladé Buky
28 maja 2021 Bukáček wyrzucił z gniazda najsłabsze i najmniejsze pisklę. Nie może się na niego gniewać, wie, że jest sam i stara się zapewnić przeżycie przynajmniej części swoich potomków. Wpadł w taką sytuację z powodu ludzi i ich przewodów wysokiego napięcia, jest wykończony i instynkty walczą z nim. Nie jest człowiekiem, nie kieruje się emocjami, ale instynktami. Proszę spróbuj (…)
okejki 4 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
Kiedy składasz swojego drona w ofierze wulkanowi...
...by zdobyć milion odsłon na YT, a nie dobijasz nawet do 100k ;-) Trwająca właśnie erupcja islandzkiego wulkanu Fagradalsfjall (dolina Geldingadalir) przyciąga tłumy lokalsów, ale też i turystów. Jeden z nich zupełnie niechcący złożył w ofierze przedwiecznym drona DJI FPV (aktualnie 3500 PLN), a do miliona odsłon trochę mu brakuje. Nagranie się uchowało tylko dzięki temu, że sygna(…)
okejki 16 · komentarze 6 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
Czy lasy uratują klimat?
Czy prawdą jest, że rosnące emisje CO2 można skompensować sadzeniem lasów? Czy prawdą jest, że w atmosferze bogatszej w CO2 drzewa szybciej rosną? Już chyba się domyślacie jaka jest odpowiedź, ale niech Tomasz Rożek pokaże i opowie o tym najprościej i najwyraźniej jak się da.
okejki 89 · komentarze 52 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Los Angeles jak miniaturowy świat (time-laps & tilt shift)
Los Angeles to największe miasto Kalifornii i drugie największe miasto USA. Tak jak na całym świecie, także L.A. wygląda lepiej w miniaturze.
okejki 79 · komentarze 16 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Przychodzi baba do lekarza (i robi rozpierduchę)
Kabarety żyją i taki Hrabi pokazuje, że w 2021 roku mają się dobrze. Można zrobić klasyczny skecz o babie, tak że będzie wymiatać. Autorem jest tytan kabaretu, założyciel kabaretu Potem, Władysław Sikora.
okejki 235 · komentarze 15 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Być jak Robert Makłowicz
Piosenka o naszym narodowym dobrze, panu Robercie Makłowiczu, zrobiona przez Hioba Dylana. muzyka: Hiob Dylan tekst: Marceli
okejki 39 · komentarze 24 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Po 6 latach kupił łódź podwodną i wyłowił swojego drona!
Taka zabawka do podwodnych podróży jest dość droga, bo to koszt rzędu 12 tysięcy złotych, ale jak widać na filmie działa i biorąc pod uwagę fakt, że w sezonie toną setki drogich dronów, a do realizacji przedłużonej gwarancji DJI trzeba sprzęt odesłać, to wydaje się, że z takim sprzętem całe lato będzie pełne zleceń do misji poszukiwawczych. PS Tak, mój Phanton 4 kiedyś też wyląd(…)
okejki 91 · komentarze 41 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Ktoś odtworzył blokadę Kanału Sueskiego w MS Flight Simulatorze!
Ever Given wygląda imponująco na tym filmiku nakręconym z pokładu helikoptera - wszystko dzięki wspaniałej społeczności flightsimowej, która ekspresowo stworzyła darmowego moda ze scenerią tego statku. Statek już ruszył, można go śledzić tutaj: https://www.vesselfinder.com/?imo=9811000
okejki 118 · komentarze 36 · 2 miesiące temu