Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
W czym Polska jest lepsza od Ameryki?
Tak, tak, moi drodzy, pewnie jesteście już na tyle dorośli, że nie wierzycie w bajki, w które wierzyli nasi rodzice, że "Ameryka raj, kraj miodem i mlekiem płynący", tylko miejsce na świecie, które ma swoje zalety i poważne wady. Najlepiej opowie o tym Kasia, która w USA się wychowała i w Polsce też parę lat spędziła.
okejki 27 · komentarze 24 · 12 dni temu
Oto jak zdolni artyści koloryzują stuletnie zdjęcia
Jak długo trwa proces kolorowania zdjęć, które potem na nowo przenoszą nas do dawnej rzeczywistości? Jordan J. Lloyd z firmy Dynamichrome mówi, że jedno zdjęcie zajmuje od kilku dni do tygodnia, rekordowe robił aż miesiąc. Tyle czasu, żebyśmy mogli na parę sekund przenieść się do rzeczywistości XIX i pierwszej połowy XX wieku! Co ciekawe, ten proces to nie tylko mechaniczne i cyfro(…)
okejki 89 · komentarze 43 · 23 dni temu
Kiedy chcesz posłuchać rockowych hitów, a masz tylko miauczące pianinko
5 rockowych hitów zagranych na miauczącym pianinku - "Crazy Train", "Sweet Child of Mine", "Home Sweet Home", "Breaking the Law" i "The Final Countdown".
okejki 142 · komentarze 22 · 27 dni temu
Tylko dla odważnych: przejście trawersem Matterhornu
Matterhorn to najsłynniejsza górka Szwajcarii, którą możecie znać z pudełka czekoladek Toblerone. Niejeden z małych łasuchów próbuje potem w dojrzałym wieku zdobyć szczyt tej góry, niektórzy zabierają ze sobą kamerkę, dzięki czemu możemy na bezdechu sami poczuć jak to jest wejść na jej samiuteńki czubek.
okejki 163 · komentarze 68 · 27 dni temu
Co się dzieje, kiedy wkurzysz królewskiego strażnika!
Brytyjska straż w czerwonych kubraczkach i wysokich włochatych czapkach wydaje się być niewzruszona i odporna na wszelkie spojrzenia i zachowania turystów. Jednak i oni mają swoje granice - oto co się dzieje, kiedy ktoś je przekroczy (hint - nie, do nikogo nie strzelają).
okejki 234 · komentarze 66 · 27 dni temu
Co się stanie, jeśli przepuścimy światło przez dwie szczeliny?
Przez długi czas naukowcy uważali, że światło składa się z cząsteczek - fotonów, potem na początek Thomas Young zrobił eksperyment dwóch szczelin i wszyscy się zawiesili. Dzisiaj uznanym poglądem jest to, że światło ma dualną budowę i czasem zachowuje się jak cząsteczka, czasem jak fala. Na filmie zobaczycie prost urządzenie, dzięki któremu Veritasium powtórzyło eksperyment i jak s(…)
okejki 130 · komentarze 80 · 1 miesiąc i 11 dni temu
F*ck That: szczera do bólu medytacja, która pozwoli ci odnaleźć spokój
Pamiętacie klasyczny tekst? "Jestem oazą spokoju. Pie*dolonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora. Jestem wręcz jak je*any wagon pełen pie*dolonych medytujących tybetańskich mnichów" - to jest rozszerzona wersja wzbogacona o relaksującą muzę.
okejki 133 · komentarze 25 · 1 miesiąc i 23 dni temu
Cyber Mariana wciągnęło do gier!
Jak wyglądałyby Wiedźmin, Fortnite i GTA, gdyby wylądował w nich nagle nasz ulubiony youtuber?
okejki 23 · komentarze 13 · 1 miesiąc i 23 dni temu
Co się stało na XVIII zlocie Joe Monstera w Białce? Koniec sekretów, niech wszyscy zobaczą
I oto znów jesteśmy po zlocie... Kto nie był, niech ogląda i żałuje, że nie podjął tej jedynej właściwej decyzji, kto był, niech przypomni sobie ten wspaniały czas. Do zobaczenia za rok! ★ WWW http://joemonster.org ★ FB https://www.facebook.com/JoeMonster.org/ ★ GRUPA uczestników na FB https://www.facebook.com/groups/481423588671474/ ★ Ślizgawkę na Kotelnicy Białczańskiej z(…)
okejki 202 · komentarze 108 · 2 miesiące i 7 dni temu
Przejmująca akcja przeciwko przemocy wobec kobiet
Drugi spot kampanii "Kocham. Szanuję" będącej częścią "Kocham. Nie biję" występują znani, ale mają sensowny przekaz. Tylko miękkie fiutki biją kobiety, a te kobiety powinny znaleźć sobie siłę, by nie pozwolić na drugie uderzenie po prostu odchodząc od nich.
okejki 57 · komentarze 218 · 2 miesiące i 11 dni temu