Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Bracia chrystusowcy zagłuszają zdrowaśką człowieka, który przypomniał ich grzechy
Akcja z filmu miała miejsce podczas rekolekcji w Zakonie Chrystusowców, 4 sierpnia 2019. Tytułowa modlitwa zaczyna się po tym, jak chłopak przypomina tę historię, w drugiej minucie. Ich były już członek, 10 lat temu więził i gwałcił trzynastoletnią dziewczynkę. Zakon przez parę lat udawał, że nic się nie stało, bo braciszek normalnie do zakonu należał, a wyleciał kiedy dorosła(…)
okejki 232 · komentarze 193 · 17 dni temu
Gonciarz rozwiewa największy mit dotyczący recyklingu
Ok, na końcu będzie reklama, ale nikt tak jak Krzysiu nie był w stanie pokazać nam jak wygląda droga butelek plastykowych wywalonych do żółtego śmietnika, przez sortownię i parę innych urządzeń, gdzie w długim procesie resztki zmieniają się w nowe butelki.
okejki 34 · komentarze 30 · 23 dni temu
Greta Stonogowa o kryzysie praworządności w Polsce
No wiemy, że to obraźliwa przeróbka... wiemy, że to nie o tym mówi Greta, my jej nie hejtujemy, ale rozemocjonowany głos Stonogi w tle... ;-)
okejki 52 · komentarze 18 · 23 dni temu
Słynne przemówienie, w którym nastoletnia Greta Thunberg oskarża światowych przywódców
Nie ocenimy osoby ani sensu tego co mówi, to przemówienie wszyscy komentują, więc warto samemu zobaczyć jak młoda Szwedka wkurzała się na światowych przywódców w ONZ: “Wasze puste słowa okradły mnie z marzeń i dzieciństwa. Ludzie cierpią, ludzie umierają, cały ekosystem się rozpada. Znajdujemy się na początku masowej eksterminacji, a jedyne o czym potraficie rozmawiać, to pieniądze(…)
okejki 100 · komentarze 355 · 24 dni temu
Tetris, gra, w którą całe życie grasz źle
Każdy zna tę grę, ale czy naprawdę wiemy jak w nią grać? Hed odkrywa sekretne mechaniki jednej z najpopularniejszych gier w historii w Tetris Effect. ✔ Nasze koszulki i gadżety: https://tvgry.cupsell.pl ✔ NASZ DRUGI KANAŁ: https://www.youtube.com/tvgryplus Znajdź też nas na: Instagramie Gambrinusa: https://www.instagram.com/grzegorz.bobrek/ Instagramie Jordana: https://ww(…)
okejki 41 · komentarze 3 · 1 miesiąc i 15 dni temu
Soczysty gameplay ze zbliżającego się Cyberpunk 2077!
Premiera w kwietniu 2020, ostatni podgląd jak będzie się w grę grało chłopaki z CD Projekt Red pokazali rok temu, tym razem pokazuję masę konkretów z wersji finalnej gry - klany, sposoby grania oraz największy do tej pory sekret - rola postaci Keanu Reevesa.
okejki 207 · komentarze 91 · 1 miesiąc i 18 dni temu
Polacy przeciwni legalizacji związków heteroseksualnych?
Zaskakująca ankieta uliczna, która dużo o nas mówi.
okejki 201 · komentarze 107 · 2 miesiące i 6 dni temu
XIX Zlot Januszów i Grażyn z Joe Monster - Ostrzyce 2019
Byliście zajebiści! Dzięki za super imprezkę i do zobaczenia za rok! SPIS TREŚCI 2:11 Bitwa ślepców 2:50 Stawianie klocka 3:50 Gwiezdne Wojny 5:15 Bieg monsterów hard & lajt 6:38 Rozgrzewka 8:00 Napisy z ludzi 8:26 Trójkołowce w Wieżycy 9:20 Ślizgawka wodna w Wieżycy 10:05 Jebut! 12:00 Quiz joemonstera 12:35 Janusze i Grażyny na wakacjach 14:40 Jezioro Łabędzi 15:2(…)
okejki 388 · komentarze 247 · 2 miesiące i 9 dni temu
Pułkownik Antoni Żurowski – największy nieznany bohater Powstania Warszawskiego
Najmniej znane nazwisko spośród bohaterów Powstania Warszawskiego - płk Antoni Żurowski, dowódca Armii Krajowej Praga, który 6 sierpnia, po 5 dniach ciężkich walk uznał, że dalsza walka nie ma sensu, zarządził powrót powstańców do konspiracji. Dzięki temu ocalił dziesiątki tysięcy cywili, tysiące żołnierzy i cała prawobrzeżną Warszawę. Cześć i chwała bohaterskim żołnierzom Powstan(…)
okejki 52 · komentarze 11 · 2 miesiące i 17 dni temu
Rutger Hauer i najsłynniejsza scena z Łowcy Androidów
Znany aktor zmarł 19 lipca 2019 roku po krótkiej chorobie. Scena, którą oglądacie jest jedną ze scen które improwizował. "Dziwne uczucie, żyć w strachu, co? Tak właśnie wygląda życie niewolnika. Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Statki w ogniu w okolicach Pasa Oriona. Widziałem promienie kosmiczne... jak błyszczały w ciemnościach blisko Wrót Tannhauser(…)
okejki 252 · komentarze 79 · 2 miesiące i 25 dni temu