Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Najlepszy dokument o wojnie polsko-bolszewickiej 1920
To jeszcze stara dobra TVP, gdzie pracowali ludzie oddani tematowi i a nie sprawie wspierania władzy. Unikalne filmy z tamtego okresu, odrestaurowane oraz pokolorowane są niezmiernie sugestywne. Mamy tu historię nie tylko obrony Polski, ale też pierwsze lata niepodległości RP, wojnę domową w Rosji, przygotowania bolszewików do podboju świata, przez wojnę polską sowiecką, aż do podp(…)
okejki 78 · komentarze 11 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Zwiastun filmu z XXI Zlotu Joe Monster
Ten zwiastun jest zupełnie nietypowy, ale przecież każdy zlot jest nietypowy, więc nie powinno to już nikogo dziwić ;-) Poznajcie naszą kaczuszkę Gosię, która oprowadzi was po imprezie...
okejki 168 · komentarze 38 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Atari Doom!
No trochę trzeba było czekać, ale już jest! To port Dooma dla VIC-20 przeniesiony na Atari przez Krzysztofa Święcickiego (ZELAX), po raz pierwszy pokazany na Lost Party 2023. Wspaniała retro pikseloza w akcji.
okejki 15 · komentarze 18 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Oficjalny zwiastun „Napoleona” Ridleya Scotta
Wygląda epicko! Film ma przedstawić całą drogę cesarza Francuzów od kariery militarnej przez sukcesy aż do samego upadku. W roli Napoleona niezrównany Joaquin Phoenix. Premiera 22 listopada 2023.
okejki 143 · komentarze 71 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Chłopaki z Czereśni dają czadu w jadalni!
Zespół Czereśnie spotkał się w jednej z podkrakowskich wsi i przypomniał, że w piosenkach liczy się nie tylko nagłośnienie i instrumenty, ale też duch zespołu, który korzysta z tego co ma pod ręką. Utwór to „Jezu, jak się cieszę” Klausa Mitffocha.
okejki 24 · komentarze 9 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Rowan Atkinson w obronie wolności słowa
Kilka lat temu Wielka Brytania chciała do kodeksu przestępstw dołączyć „obrażanie”, wywołało to masę protestów, których jednym z głosów był komik Rowan Atkinson. Poniżej filmu cała transkrypcja.
okejki 164 · komentarze 36 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
„Jeśli nie mówimy twoim językiem, dostaniesz od nas 20 euro”
Dwóch youtuberów poliglotów stanęło z taką karteczką na rynku jakiegoś europejskiego miasta i czekali na zaczepiających ich ludzi. Trochę ich to kosztowało, ale poza tym zaskoczyli naprawdę wiele osób, bardzo pozytywna sonda uliczna / prank.
okejki 123 · komentarze 29 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak wygląda męska depresja
To jest jeden z tych filmów, które warto obejrzeć nawet jeśli jesteś w najlepszym okresie swojego życia. Bo może twój stary kumpel jest w najgłębszym dole, a może i tobie kiedyś stanie się coś, co wtrąci w otchłań depresji. Tak czy inaczej ten film wyposaży cię w potężny ładunek wiedzy o tym, jak wygląda depresja, jak inaczej od kobiet przeżywają ją mężczyźni, jak dobrze się maskuj(…)
okejki 120 · komentarze 71 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Piękna polska przyroda na fotopułapkach Ducha Lasu
Duch Lasu to nie duch puszczy i używa nowoczesnego sprzętu do łapania niezwykłych dla nas ludzi ujęć z życia polskich lasów. Będą dziki, sarny, czaple i nie tylko.
okejki 266 · komentarze 12 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Czy warto bić dzieci?
Czy uważacie, że bicie dziecka jest skutecznym sposobem na wychowanie go? Czy widzieliście kiedykolwiek pozytywne skutki stosowania przemocy wobec dziecka? Czy wiecie, że użycie przemocy wobec dziecka może prowadzić do poważnych problemów emocjonalnych i fizycznych, takich jak depresja, lęk, zaburzenia jedzenia, problemy ze snem, a także do powstawania agresywnego zachowania? (…)
okejki 50 · komentarze 141 · 6 miesięcy temu