Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał iskier
Ciężarówki w terenie od Terenwizji
"Byliśmy w Czechach zobaczyć zawody ciężarówek Track Trial" - tak piszą ludzie z Terenwizji, a dla Iskiera była to wycieczka do czasów dzieciństwa, kiedy takie rzeczy oglądało się na jakimś Eurosporcie i wydawało się to czymś zupełnie egzotycznym i niedostępnym. Dalej wydaje się takim być!
okejki 6 · 23 godziny temu
Muzyczne streszczenie Titanica
Muzyczna podróż przez muzykę rozrywkową czasów wszelakich dobrana w taki sposób, by opowiedzieć historię z filmu Titanic. Jest kilka wyjątkowo zabawnych smaczków!
okejki 19 · komentarze 5 · 2 dni temu
Próbował wymusić pierwszeństwo na samolocie
Samolot Envoy Air z 50 pasażerami i 3 członkami załogi startował właśnie z lotniska Springfield-Branson. Widoku furgonetki na pasie tuż przed oderwaniem się od ziemi pewnie nie zapomni do końca życia.
okejki 19 · komentarze 13 · 2 dni temu
Tankowanie samolotów gaśniczych u wybrzeży Grecji
Canadair CL-415 to maszyny stworzone do akcji gaśniczych. Oblatane w 1993 i produkowane do roku 2015 służą między innymi w Grecji. Na wyposażeniu tego kraju znajduje się 7 takich maszyn. Niewielkie, bo niespełna 20-metrowe samoloty są w stanie zabrać do zbiornika 6140 kg wody i z prędkością 333 km/h przetransportować ją w miejsce zrzutu.
okejki 119 · komentarze 45 · 2 dni temu
NVIDIA prezentuje możliwości najnowszej technologii RTX
Zapowiadana w marcu tego roku technologia Real-time Ray Tracing (RTX) doczekała się wreszcie prezentacji. Dzięki niej renderowanie (w czasie rzeczywistym) cieni, świateł i przedmiotów w czasie rzeczywistym ma stać na niezwykle wysokim poziomie, co zaowocuje jeszcze lepszymi wrażeniami w trakcie rozgrywki.
okejki 126 · komentarze 89 · 2 dni temu
Wredna wrona przeszkadza kotom w bójce
Prawdopodobnie w dupie miała kocią bójkę i chodziło jej tylko o pchły. Dokładnie tak. Jeśli zobaczycie kiedyś, że jakieś ptaszysko dziobie bezpańskiego kota, a ten wcale nie ucieka, to oznacza, że obserwujecie właśnie symbiotyczne zachowanie tych dwóch zwierząt. Ptak dostaje pożywienie w postaci pcheł, kot dostaje ulgę w postaci braku pcheł. No ale mogło chodzić o jeszcze coś inn(…)
okejki 11 · komentarze 11 · 3 dni temu
Patyk, gąsienica czy żmija?
Jeśli to bardzo kogoś interesuje, to jest to larwa ćmy Hemeroplanes triptolemus. Teraz wszystko jasne, prawda?
okejki 24 · komentarze 2 · 3 dni temu
Dostawca pizzy spytał, czy może zagrać
Okazało się, że jest niezwykle uzdolnionym osiemnastoletnim samoukiem. Normalnie w filmach to wygląda zupełnie inaczej: przychodzi pizza, pół zdania drętwej gadki i akcja...
okejki 323 · komentarze 78 · 3 dni temu
Brytyjczyk uciekł ze szpitala na Ibizie... nago
O tym co Brytyjczycy robią na wakacjach w Hiszpanii krążą legendy. Oto kolejny przedstawiciel brytyjskiej fauny, który stara się o "dobre" imię swoich rodaków za granicą.
okejki 78 · komentarze 18 · 3 dni temu
50 niezwykle prostych wynalazków
Niektóre są nawet sensowne, inne praktyczne, część przydatnych, część odkrywczych. Ciekawe, czy któryś z nich posiada wszystkie te cechy.
okejki 109 · komentarze 58 · 3 dni temu