Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał hankmoody
Miniaturka MTV
Myślicie, że możemy coś zmienić?
Stoimy na krawędzi utracenia wolności słowa w sieci, nie chodzi tylko o ściąganie pirackich plików z internetu, ale również o cenzurowanie treści a nawet możliwości podsluchiwania rozmów. Pipa to jedno z moich ulubionych słów, jednak niedługo wszystko może się zmienić, wraz z wejściem ustaw w amerykańskim kongresie, które będą miały wpływ na cały świat, także na Ciebie. Brytyjski r(…)
okejki 8 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Cheese Toast Beach Remix
Tost jest dobry na śniadanie, na kolację, na lunch, drugie śniadanie, na brunch, a jak masz tylko ser w lodówce to również na obiad (red. wiem jak się pisze "plaża" po angielsku)
okejki 4 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Obama wylądował na okęciu..
W związku z przylotem wielkiego władcy świata i kosmosu oraz siedmiu królewstw i trzech grodów, pragnę przypomnieć państwu, dlaczego ten człowiek jest tak potężny..
okejki 18 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Tak się bawi Kobe Braynt
Kobe, węże, baseny, karły i banda debili. Ty myślałeś, że zawód koszykarza jest taki fajny.
okejki 704 · komentarze 89 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Gary move out!
No tak, Forfiter znikąd się nie wziął, przecież to już nasi rodacy występujący w Szczękach w latach 70 rozpoczęli walkę z morderczymi wodnymi zwierzętami.
okejki 1297 · komentarze 106 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Muay thai vs Wrestling
Ring Reggae Disco-Tec plus zawodowcy, wybuchowa mieszanka gotowa, czyli walka wrestlingowa rodem ze stanów.. Wtargnięcia na ring przez innych zawodników, niebywała odporność na ciosy oraz latające przedmioty
przed dinozaurami