Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał ParalitykDance
Miniaturka MTV
Szwedzka artyleria w akcji
Sytuacja na Ukrainie pokazała, że artyleria jest obecnie najważniejszym systemem w obecnym polu walki. Przykład działania w polu szwedzkiej artylerii mobilnej Archer. Od przyjazdu, poprzez wystrzelenie trzech pocisków i odjazd mijają 74 sekundy. Artyleria odjeżdża, zanim spadnie pierwszy pocisk, dzięki czemu jest wręcz niemożliwa do namierzenia przez przeciwnika.
okejki 437 · komentarze 84 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Niesamowity pokaz świateł na Halloween
Jak co roku pewien człowiek organizuje pokaz LED-owy na Halloween. Do tej pory cały dom i podwórko było pełne LED-ów i ekranów, by stworzyć niesamowity pokaz. Wydawało się, że nie da się zrobić więcej. W tym kroku pokazał, że jednak się da.
okejki 100 · komentarze 18 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Świtowoj - film od twórców Cząstka Podlasia
Świtowoj, to film dokumentalny o człowieku, który założył bractwo rekonstrukcyjne "Trzaskawica". Jego historia z rekonstrukcją zaczęła się zaś dużo wcześniej. Opowieść o człowieku, który jest żywą legendą w tym środowisku, a jednocześnie pozostał dla ludzi w swoim otoczeniu jak "dobry ojciec".
okejki 17 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Powołanie - nowa animacja od twórców League of Legends
Jak co roku twórcy League of Legends serwują nam niesamowitą animację na początek nowego sezonu. Nie inaczej jest tym razem.
okejki 16 · komentarze 23 · rok temu
Miniaturka MTV
Opuszczone miejsca Podlasia - Wersja wideo
Witam, Stwierdziłem, że spróbuję przenieść artykuły z JoeMonstera z opuszczonych miejsc z Podlasia w formę wideo. W tym przypadku dworek z tragiczną historią i miejsce śmierci wielu osób. Na wideo da się pokazać więcej a jednocześnie opowiedzieć historię bardziej klimatycznie :) Poniżej link do opowieści z tego samego miejsca (pierwsza część filmu)
rok temu
Miniaturka MTV
Zrujnowanie, Animaja od twórców League of Legends
Kolejna animacja na rozpoczęcie nowego sezonu od twórców gry.
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Groza w Demacii. Animacja od twórców League of Legends
Riot games po rak kolejny pokazuje, że potrafi w animacje i dogania w tym aspekcie blizzarda. Wszyscy czekają na jakiś pełnometrażowy film od nich.
3 lata temu
Miniaturka MTV
Wojna Yom Kippur
Nawiązując do artykułu Iskiera który możecie znaleźć tutaj. Szersze rozwinięcie tematu i rozmowy z uczestnikami wydarzeń :)
okejki 4 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Najlepsza broń na apokalipsę zombie - maczeta, łuk, czy coś innego?
Jaka jest Twoim zdaniem najlepsza broń na apokalipsę zombie? Jestem przekonany, że wnioski, do których doszliśmy, będą dla Ciebie zaskoczeniem!
okejki 3 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Rower góral i na Ural
Długa wyprawa Dominika Szmajdy rowerem wprost w góry Uralu. Przygotujcie dobrą herbatkę, 40 minut czasu i podziwiajcie widoki. Warto.
okejki 5 · 7 lat temu