Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Charakterek
Tom Araya ze Slayera śpiewa do muzyki z Benny Hilla
Ktoś wpadł na pomysł i zrobił. Po to powstały internety.
okejki 264 · komentarze 30 · 12 dni temu
Pościg za rozbitym Camaro w Seattle
Policja odebrała zgłoszenie o mężczyźnie, który grozi bronią w jednym z salonów tatuaży. Po przybyciu na miejsce podejrzany zbiegł kradnąc Volkswagena (groził kierowcy bronią). Policja wszczęła pościg, podejrzany rozbił VW, i w identyczny sposób ukradł Camaro. I nim również miał wypadek. Chciał ukraść trzecie auto, ale na to już nie pozwolili mu policjanci. Podczas pościgu dochodzi(…)
okejki 20 · komentarze 18 · 1 miesiąc i 6 dni temu
Przypadki ze stacji paliw
Podjechać, zatankować, zapłacić i odjechać. Proste? No właśnie nie, szczególnie jak po drodze coś pójdzie bardzo nie tak...
okejki 80 · komentarze 46 · 1 miesiąc i 8 dni temu
Odpalanie Tygrysa
Niesamowita maszyna. Czołgi były wyposażane w jeden z dwóch silników. Oba V12, benzynowe, gaźnikowe. Jeden o pojemności 21 litrów i mocy 650 KM (pierwsze 250 sztuk) i drugi 23-litrowy o mocy 700 KM (do końca produkcji). Zużycie paliwa? No cóż, 535 litrów starczało na pokonanie 60 km w terenie lub 100 km na drodze.
okejki 186 · komentarze 101 · 1 miesiąc i 29 dni temu
Wyciąganie Passata ze stawu
Zobaczcie jak wygląda wyławianie skarbów III Rzeszy. A na serio - samochód stał na wzniesieniu i miał wadliwy ręczny (niemożliwe, a jednak!). Wskutek czego zjechał do stawu.
okejki 31 · komentarze 41 · 2 miesiące i 18 dni temu
Potknięcie przy kiwce, czyli 20 idiotycznych błędów bramkarzy
Przed tobą 20 rożnych wpadek, bramek samobójczych i totalnych kompromitacji. Wśród bramkarzy między innymi Keylor Navas i jakiś czarnoskóry naśladowca Janusza Jojki.
okejki 118 · komentarze 27 · 3 miesiące i 15 dni temu
Ile zarabiają policjanci?
Ile zarobisz w policji oficjalnie, a ile nieoficjalnie? Czy wysokie zarobki i przywileje policji to mit, czy prawda? Ile trzeba pracować, by przejść na emeryturę?
okejki 2 · 3 miesiące i 20 dni temu
10 katastrof podczas startów rakiet
Najniebezpieczniejszym etapem lotu rakiety jest jej start i pierwsza faza lotu. I czasami nie wszystko idzie jak powinno i podczas startu dochodzi do katastrofy. W tej kompilacji znalazły się rakiety: 10. Nasa Antares 9. Atlas 8. Ariane 5 7. Juno II 6. Atlas 5.Tytan I 4. Spacex Falcon 9 3. Atlas Centaur 2. Atlas Centaur 5 1. Proton M
okejki 95 · komentarze 29 · 4 miesiące i 3 dni temu
25 najlepszych pobudek
Czyli jak zrobić komuś pobudkę, której długo nie zapomni.
okejki 38 · komentarze 17 · 4 miesiące i 11 dni temu
Alfa Romeo GTV 2000 r. - test Blogomotive
Piękny samochód, ale czy jest to auto dla wszystkich? I czy inni kierowcy patrzą na ten samochód przez stereotypy? Zobacz!
okejki 16 · komentarze 8 · 4 miesiące i 22 dni temu