Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Czego kobiety nie wiedziały o mężczyznach, dopóki się z nimi nie związały

49 533  
364   63  
Kobiety dzielą się swoimi unikalnymi doświadczeniami, odkryciami i spostrzeżeniami, które zdobyły w trakcie bycia w związku z mężczyzną. Jak widać, faceci i ich ciała potrafią być dla pań nie lada zagadką.

#1.

Poranna erekcja. Nie miałam pojęcia, że to pojawia się każdego ranka, dopóki nie zaczęłam spotykać się z moim pierwszym chłopakiem.
~kpie007#2.

Że kiedy muszą iść do sklepu, po prostu idą tylko po, co zamierzali kupić, a następnie płacą i wychodzą. To coś, czego muszę się nauczyć.
~SnooConfections6062

#3.

Że faceci mogą poruszać swoim penisem bez dotykania go. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam, jak mój były to robi, byłam naprawdę zaskoczona.
~PinkPrincess2802

#4.

Że faktycznie droga do ich serca prowadzi przez żołądek. Kiedyś związałam się z facetem, którego poznałam na Tinderze, a następnego ranka zrobiłam mu śniadanie. Powiedział, że żadna kobieta nigdy wcześniej dla niego nie gotowała, wyglądał na wzruszonego. Dziś jesteśmy małżeństwem.
~burntgreens

#5.

Jak często muszą „poprawiać” swoje klejnoty.
~username0099#6.

Zachowują znaczną ilość myśli dla siebie.
~Meesh138

#7.

Jak rzadko otrzymują komplementy. Powiedziałam mojemu facetowi, że podoba mi się jego koszula, a on nawet nie wiedział, co odpowiedzieć. Stwierdził, że nie pamięta, kiedy ostatnio ktoś go skomplementował, więc zaczęłam szukać małych, przypadkowych rzeczy, za które mogłabym go pochwalić.
~classy_rachael

#8.

To, że moszna fizycznie się porusza i jest widoczne, kiedy staje się bardziej luźna lub napięta. To dla mnie niezwykle fascynująca obserwacja, którą można też poczuć i której mężczyzna nie może kontrolować.
~Viking_gurrrrl

#9.

Większość z nich uwielbia przytulanie i głaskanie po głowie.
~LilStabbyboo#10.

Jak różnie może wyglądać penis w spoczynku i we wzwodzie. I jak bardzo może się skurczyć pod wpływem zimna.
~jessicaeatseggs

#11.

Moja była żona była zszokowana tym, jak krótka i konkretna może być rozmowa telefoniczna facetów. Mój najlepszy przyjaciel, którego nie widziałem ładnych kilka lat, przyleciał z drugiego końca kontynentu na mój ślub. Zadzwonił do mnie, bo miał mnie podrzucić do pracy następnego dnia. Nasza rozmowa wyglądała mniej więcej tak:
– Nadal potrzebujesz podwózki?
Tak.
OK, będę około 5:30.
Świetnie.

I tyle. Moja żona siedziała zdumiona i dopytywała, dlaczego nie chcemy ze sobą rozmawiać. Naprawdę nie wiedziałem co jej odpowiedzieć.
~tommyboy3111

#12.

Że klejnoty zazwyczaj nie znajdują się na tym równym poziomie jedno jest nieco niżej niż drugie.
~Diredoe

#13.

Jak długo są skłonni odkładać wizytę u lekarza/specjalisty. Gimnastyka umysłowa wykonywana w celu uniknięcia szukania profesjonalnej pomocy jest zdumiewająca.
~CatHatBatSwat#14.

Naprawdę myślałam, że mężczyźni trzymają swojego penisa podczas oddawania moczu, ponieważ w przeciwnym razie poruszałby się na wszystkie strony pod wpływem siły przepływającego moczu.
~rebel1031

#15.

Jak mogą spędzić cały dzień z daną osobą i nie dowiedzieć się o niej ani jednej rzeczy.
~[deleted]

#16.

Jesteście jak przenośny grzejnik, wasze ciało emanuje taką ilość ciepła, że my, kobiety, bez problemu możemy się przy was ogrzać. Poza tym dowiedziałam się, że wzwód wcale nie oznacza, że facet jest napalony.
~sofsof68


2

Oglądany: 49533x | Komentarzy: 63 | Okejek: 364 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało