Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zasadziliśmy sobie w redakcji choinkę

30 141  
2   24  
Pozazdrościliśmy kolegom z poważnych redakcji, tego że robią poważne testy poważnych komputerów, samochodów czy też mikserów kuchennych i postanowiliśmy też coś potestować.

Jako, że zbliżają się święta i nie mamy u siebie jeszcze żadnych choinek i lampek, więc postanowiliśmy coś z tym zrobić. Pojechaliśmy po choinkę. Ale nie do lasu, tylko zaprzyjaźnionego sklepu Toys4Boys.

Pogadaliśmy chwilę i proszę, nie dostaliśmy gotowej choinki, tylko zestaw choinkowy. Ma on wielkość drzewka zapachowego. W jego skład wchodzi: podstawka, kartonowy pień, łańcuch gwiazda oraz magiczny płyn.

I ten gadżet stanął dzisiaj w biurze w honorowym miejscu.

Dzisiaj od rana, od godziny 9:00 włączyliśmy kamerkę i obserwowaliśmy jak rośnie. Efekt?


W ciągu 6h udało jej się przepoczwarzyć z płaskiego kartoniku z pudełku we w pełni trójwymiarową i pełną zielonych pąków choinkę.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy cierpliwie dzisiaj zaglądali na tą stronę, żeby oglądać jak postępują efekty. Działo się to doooooooość powoli, ale dzięki temu że zapisywalismy wszystkie klatki udało nam się zmontować specjalny film, który w ciągu kilkunastu sekund pokazuje to wszystko co działo się dziś przez cały dzień od 9:00 do 16:00.

Wygląda imponująco. Patrz:


Oglądany: 30141x | Komentarzy: 24 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.01

21.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało