Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Trojaczki-kulturystki, z którymi każdy chciałby potrenować

37 444  
107   27  
Nie ulega wątpliwości, że wiele bliźniąt czuje bliską więź przez całe życie. Tacy bracia i siostry mają czasem nawet podobny los. Ale nie znajdziesz nigdzie takiej jedności, jak u sióstr z Brazylii: Adriany, Alessandry i Andrei Dantas.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Trojaczki Dantas były solidarne we wszystkim od dzieciństwa. Dlatego gdy jedna z nich zdecydowała się na serio zająć się kulturystyką, pozostałe dwie siostry nie miały najmniejszych wątpliwości, że stanie się to ich hobby na całe życie.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!

Większość czasu te trzy piękności spędzają razem. Chcąc nie chcąc, bo pięć razy w tygodniu trenują w jednym klubie fitness, a w wolnym od sportu czasie uczestniczą w sesjach zdjęciowych i kręceniu reklam.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!

Odwiedzają nawet tych samych lekarzy, a kiedy Adriana postanowiła powiększyć swoje piersi, Alessandra i Andrea natychmiast poszły za jej przykładem. Nie trzeba dodawać, że siostry były operowane przez tego samego chirurga plastycznego.

#4.

Kliknij i zobacz więcej!


#5.

Kliknij i zobacz więcej!

Pomimo tego, że te urocze dziewczyny są nierozłączne, pozostają rywalkami w sporcie. Aktywnie uczestniczą w zawodach kulturystycznych i zdarzały się przypadki, gdy trzy siostry zajmowały całe podium.

#6.

Kliknij i zobacz więcej!


#7.

Kliknij i zobacz więcej!

Piękne sportsmenki, rzecz jasna, spotykają się z facetami, a panowie, co ważne, są różni.

#8.

Kliknij i zobacz więcej!

Zapytane przez dziennikarzy o plany na przyszłość, siostry Dantas odpowiadają, że jedyne, o czym poważnie myślą, to jak pięknie się zestarzeć. Jak widać, dziewczyny mają też poczucie humoru.
80

Oglądany: 37444x | Komentarzy: 27 | Okejek: 107 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

12.05

11.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało