Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Aranżacja nowoczesnego biura – naklejki naścienne

14 692  
1   1  
Wygląd pomieszczeń biurowych znacząco zmienił się w ciągu ostatnich 2-3 dekad. Impulsem tych przemian był między innymi rozwój korporacji oraz dużych przedsiębiorstw. Ich podejście do aranżacji miejsca pracy jest bardzo nowoczesne i chętnie zrywa z tradycyjnymi, bezosobowymi i szarymi rozwiązaniami. Obecnie, pomieszczenia biurowe potrafią być niespodziewanie przyjemne dla oka, także z perspektywy osób w nich pracujących. Do coraz chętniej stosowanych rozwiązań należy upiększanie ścian za pomocą różnego rodzaju naklejek i szablonów dekoracyjnych. Te proste w instalacji i tanie rozwiązanie może przypaść do gustu wielu polskim przedsiębiorcom. Podpowiadamy zatem – jak wybrać odpowiednie naklejki naścienne do biura.

Naklejki biurowe – rodzaje, najmodniejsze wzory, nietypowe pomysły

Naklejki naścienne stosowane w biurach mogą być najróżniejsze. Wśród tych najchętniej stosowanych, wyróżnić można kilka głównych grup. Oczywiście należy pamiętać, że są to tylko propozycje, a sam wybór naklejki powinien być podyktowany nie tylko jej popularnością, ale także specyfiką miejsca, które chcemy udekorować.

Do chętnie stosowanych należą motywy kwiatowe oraz związane z nimi motywy przyrody – liście, drzewa, krzewy, latawce oraz inne. Naklejki takie mogą być złożone zarówno z dużej liczby mniejszych części, tworzących delikatny deseń, jak i przedstawiać pojedyncze duże obiekty. Wśród tych chętnie stosowanych w biurach znajdują się motywy kwiatów polnych w różnych rozmiarach, przeznaczonych do dekorowania długich, pustych ścian. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w poczekalniach.

W pomieszczeniach, z których korzystają na co dzień nasi pracownicy, chętnie stosuje się naklejki motywacyjne. Mogą one mieć formę krótszych lub dłuższych napisów/sentencji, a także układać się w pozytywne, motywujące do pracy hasła (na przykład: be the best person of you, dostępna na: https://akatja.pl/97-naklejki-i-szablony).

Naklejki dedykowane do konkretnych pomieszczeń również mogą uprzyjemnić czas w nich spędzanych. Mowa przede wszystkim o naklejkach stosowanych w łazienkach lub toaletach, pomieszczeniach wspólnych, kuchniach oraz palarniach. W każdym miejscu pracy osoby zatrudnione spożywają duże ilości kawy. Chcąc podkreślić przyjemną atmosferę miejsca jej przyrządzania, stosuje się różne naklejki z motywem „kawy”. Zapoznać się z nimi możesz na: https://akatja.pl/100-wedlug-pomieszczen.

Naklejki uniwersalne

Naklejki ścienne o uniwersalnym zastosowaniu (dostępne na: https://akatja.pl/58-wedlug-tematyki) to między innymi te, przedstawiające regularne układy figur geometrycznych. Dobrze wypełniają duże, płaskie przestrzenie, wprowadzając poczucie porządku i schludności. Stosowane są zarówno w pomieszczeniach pracowniczych, jak i w tych, do których dostęp mają klienci danego miejsca.

Również naklejki z motywami natury – na przykład zwierzętami – znajdują zastosowanie w biurach. Do najpopularniejszych motywów należą te zwierzęta, które budzą w nas pozytywne emocje i którymi często sami się opiekujemy – jak psy czy koty – ale także te o wyjątkowych walorach estetycznych – konie, motyle czy ptaki.

Ostatnią grupą naklejek uniwersalnych stosowanych także w biurach, są naklejki z motywami ludowymi. Najczęściej, prezentują one tradycyjne ornamenty, spotykane na ludowych obrusach lub chustach. Są to więc: kury i koguty, drobne motywy roślinne, jak i geometryczne, szczegółowe mandale.
13

Oglądany: 14692x | Komentarzy: 1 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało