Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Posiadasz kota? Zrozumiesz to doskonale... VII

38 625  
283   16  
Wśród dzisiejszych bohaterów znajdziemy m.in. mistrza kung-fu, hrabiego Kiciulę ze swoją kolejną ofiarą oraz spryciarza, który nie przegapi żadnej okazji na darmowe mizianie.

#1. Kolejny dowód na to, że koty są cieczą


#2. Nie przepuści żadnej okazji#3. Co to kuźwa jest?#4. Otwieraj, mamy tutaj mały problem!#5. Najlepsza miejscówka w parku#6. Instrukcja nie była do końca zrozumiała#7. "Od samych narodzin mój syn pokochał naszą kotkę. Ona zaś toleruje to uczucie w sposób, o jaki bym jej nie podejrzewał"#8. "Mamy dwa chudziutkie koty i jednego tłuściocha"#9. "Kiedy byłem mały, chciałem być gangsta raperem... życie weryfikuje"#10. "Najbardziej interesująca lampa świata zdaniem 5 kotów, wypchanej świnki i dwóch typów w TV"#11. Film vs prawdziwe życie#12. A teraz zaśpiewam ci pieśń mego ludu#13. Tak to się robi...#14. Pani wybaczy, nie wiem, gdzie nauczył się takich słów#15. "Byłam dziś w fundacji na rzecz ochrony praw zwierząt. Bardzo wnikliwie sprawdzili mi torebkę"#16. "Nasz kot bardzo podziwia moją ciężarną żonę"#17. Czekając na jedzenie#18. Wie, jak się w życiu ustawić#19. "Coś szczególnego wydarzyło się dziś między moim półtorarocznym synem a moim 14-letnim kotem"#20. Jeśli pogardzisz upolowanym ptaszkiem, zaczną się dziać takie rzeczyButters przyniósł mi skrzydełko kurczaka. Jest jeszcze ciepłe. SKĄD TO WZIĄŁEŚ?

#21. "Pozwalają mi przychodzić do pracy z kotem, więc kupiłem mu krawacik"#22. Stary mistrz kung-fu podczas medytacji#23. "Przez całe życie byłem uczulony na koty, ale dzięki zastrzykom wreszcie nabyłem nieco odporności. Powitajcie moją pierwszą przybłędę, Legolasa"#24. Przestań mnie ignorować#25. "Dziś dowiedziałam się, że nie mogę mieć dzieci. Ale to nic, bo mam kota, który jest słodszy niż jakiekolwiek dziecko na świecie"#26. "W sumie mogę odłożyć wszelkie plany na dziś, bo już się stąd nie ruszę"#27. Kpisz sobie ze mnie?#28. Kotka mojej mamy wygląda, jakby nosiła jakiś drogi sweterek#29. Kiedy wydaje mu się, że nikogo nie ma w domu#30. Hrabia Kiciula ze swoją kolejną ofiarą<<< W poprzednim odcinku


Oglądany: 38625x | Komentarzy: 16 | Okejek: 283 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.01

17.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało