Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Koronkowe naprawy żony... cd.
Shameus
Shameus - Superbojownik · rok temu
Nie tyle naprawy, a raczej jej działania - ale kobieta powinna nosić koszulkę z napisem "Człowiek Rozpier*dol". I taką ode mnie dostanie. Do rzeczy.

Zabroniłem jej cokolwiek robić, w sensie grzebać w czymkolwiek, więc po prostu robi swoje, kobiece sprawy. No, prawie...

Pranie - urwana antena
Zaraz po świętach postanowiła zrobić pranie, Wrzuciła wielki koc, taki syntetyczny, ciepły, do pralki. Że pralki nie rozwaliło to ja się dziwię, ale pranie zrobiła. I postanowiła go wysuszyć na balkonie. Całkiem sensownie, żeby nie było. Tylko, że wiało jak cholera a ona go przewiesiła przez poręcz balkonową i niczym nie zabezpieczyła. Sam koc waży na oko 3kg, a jak go namoczyć, to z 15 jak nic. I sobie koc wisiał, aż zawiało bardziej, podwiało go i ten koc sobie spadł. Ale nie tak, że je*nał na ziemię, no nie. Po drodze zahaczył o antenę satelitarną sąsiada na 7 piętrze (nie tego, co go zalała, na szczęście). I Razem z tą anteną zwalił się w ogródek sąsiadki. Dobrze że ona ma chaszcze, a nie jakieś uprawy. Koszt naprawy anteny - 280 zł.

Wkładanie prania - rozwalona ściana.
Tutaj ma mistrza świata i okolic. Mamy szafę z BRW, wielką na pół pokoju (dokładne wymiary to 260x200x50) i ta szafa ma dwoje ruchomych drzwi na rolkach górnych. Szafa jest stara, rolki nieco wyjechane i czasem zdarza się, że jedna para drzwi po mocniejszym przesunięciu walnie w drugą parę rolek i "wyskoczy" z szyny. Nic poważnego... ale nie dla mojej żony. Otóż, jak mi powiedziała, tak jej się stało podczas chowania prania. I ona, silna kobieta (niezależna!) postanowiła ustawić te cholerne drzwi na miejsce. Drzwi ważą 30kg (skrzydło) i są po prostu wielkie. Jak wróciłem do domu to zastałem ściankę działową (Karton-gips) rozwaloną, bo ich nie utrzymała i się z nimi wywaliła. Dobrze że jej nie zgniotły albo nie zrobiła sobie innego ku-ku...

Mycie garnków - rozwalony garnek.
Wracam do domu (to z dzisiaj), głodny, żona zmęczona, ale chce pomóc w kolacji. Normalnie super. I krząta się po kuchni, chowa naczynia - w tym mój ulubiony garnek. Akurat jestem w takim wieku, że MAM SWÓJ ULUBIONY garnek. I co widzę? Na moich oczach zamyka szufladę, tylko coś się blokuje, więc małża napiernicza tak z 10 razy w szufladę z kolanka, aż stwierdza "coś się zacięło"... no to podchodzę, żeby sprawdzić. Wysuwam szufladę, tak do połowy, faktycznie blokada. Zaglądam w szparę, rączka garnka uderza w górną belkę z wyższej szyflady. Popchałem ją szpatułką, otwieram całkiem i nie wierzę, tak mocno waliła, że mój ULUBIONY garnek wygląda, jakby go pieprzony czołg rozjechał; totalne jajo i denko wypukłe. Drzwi nie miała siły utrzymać, zaraza, ale zmasakrować garnek... to pikuś.

Chyba kupię jej w prezencie pistolet do gwoździ...

--
I am the law!

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gibss - Superbojownik · rok temu
Ty naprawde ja kochasz. To sie ceni ;)

Djbanan
Djbanan - Złamas · rok temu
Ja mam swój ulubiony palnik, z resztą chyba każdy ma. Pamiętaj, że żonę zawsze można zmienić. Drogo ale da się. A garnek - gdzie teraz taki garnek dostaniesz?

--

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
majkz32 - Bojownik · rok temu
Anoia – bogini rzeczy zacinających się w szufladach (dawniej wulkanów)

hubbabubba
hubbabubba - Robi dobrze nawet przez telefon · rok temu
Gdzie ty miałeś rozum, jak ją brałeś? Przyznaj chociaż, że pijany byłeś. Czym ty myślałeś?... A dobra, nie było pytania

--
Powiedz "nie" narkotykom? Jeśli zacznę z nimi rozmawiać, to znaczy, że już powiedziałem "tak".

Shameus
Shameus - Superbojownik · rok temu
:hubbabubba jak ją brałem, to branża porno miała blackout :p

--
I am the law!

madzialena82
madzialena82 - Superbojowniczka · rok temu
Przynajmniej masz wesoło

A te pierdoły powyżej to Ci po prostu zazdroszczą ;D

--
Þetta reddast

Jez_z_lasu
Jez_z_lasu - Bojownik · rok temu
to brzmi tak nieprawdopodobnie gdy kawałek życia spędziłeś obok dziewczyn, które polecą na wszystkim co ma skrzydła, zaprojektują samochód, zrobią ci włam na kompa lub ulepią z aminokwasów spory kawałek chemii

--
"...Nie wiem nawet czy chcę na ziemię zejść. Tu gdzie ciężko złapać tlen oddychamy już codziennie, ej" "If nothing saves us from death, may love at least save us from life"

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
bacardi - Superbojownik · rok temu
jbanan
Ja też mam ulubiony palnik. Ten, w który czasami daję z kumplem.

--
Myślę optymistycznie: nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej.

joemamut
joemamut - Superbojownik · rok temu
:shameus Pistolet do gwoździ? Zabije sąsiada od zalania, sąsiada od anteny, Ciebie, a na końcu siebie. A może nawet siebie na początku.

pies_kaflowy
pies_kaflowy - Bęcwał Dnia · rok temu
Musi mieć niezłe cycki.

--

janhus
janhus - Superbojownik · rok temu
Kup jej BMW.

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · rok temu
A moja zajedwabiście wykonuje prace hydrauliczne: a to zawór w kiblu wymieni, a to rurkę uszczelni. A ja za to wolę gotować, bo ona zwęgla schabowego...

--
Live For The Moment

Jez_z_lasu
Jez_z_lasu - Bojownik · rok temu
Czekaj, czekaj chyba ogarnąłem w tym momencie o co chodzi. Może chce ci obrzydzić życie przy niej żebyś złożył papiery rozwodowe. Wtedy orzeczenie o twojej winie voila. Także ten, jeśli nocami jest nudno to uważaj. Albo chce żeby ktoś ją ukarał. Także tego. Ten tamtego.

--
"...Nie wiem nawet czy chcę na ziemię zejść. Tu gdzie ciężko złapać tlen oddychamy już codziennie, ej" "If nothing saves us from death, may love at least save us from life"

Prztyk
Prztyk - Superbojownik · rok temu
:shameus - nie jej.Sobie kup...Tzn. ten pistolet na gwoździe.

--
Człowiek Wielokropek...
Forum > Kawały Mięsne > Koronkowe naprawy żony... cd.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj