WAŻNE LINKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Tutoriale
ZASADY

W związku z licznymi narzekaniami na wywalanie postów i cenzurę, postaramy się uściślić co wylatuje i jakie posty są niedozwolone.

1. Wylatują wszelkie wątki zawierające zdjęcia, których autor zgłosi brak zgody na ich publikację i przeróbki.

2. Jeśli osoba przedstawiona na zdjęciu zgłosi, że nie życzy sobie wykorzystywania jej wizerunku, to posty zawierające jej zdjęcia i ich przeróbki zostaną usunięte.

Jesteś nowy? Wytrzymaj miesiąc nim wrzucisz prośbę o przerobienie zdjęcia, w przeciwnym wypadku post wyleci.

3. Bezwarunkowo wylatują fotoszopki zawierające fekalia. Połączenie jakiegoś zdjęcia z kupą nie czyni pracy śmieszną - to żałosne, szczeniackie i bez polotu.

4. Wylatują wszelkie prace epatujące nagością: jeśli nie można jej umieszczać w szaffie, to nie wolno jej wrzucać na forum.

5. Wylatują prace, w których interwencja autora ograniczyła się jedynie do np. domalowania penisa w Paincie. Od tego forum wymaga się trochę więcej.

6. W całym serwisie zabronione jest propagowanie treści faszystowskich, więc bądź bardzo ostrożny wykorzystując elementy związane z totalitaryzmami w swojej pracy.

7. Prośby o konkretne przeróbki czy projekty najlepiej wrzucać do przyklejonego wątku z zamówieniami. Wątki zawierające prośby o przeróbki o charakterze typowo komercyjnym mogą zostać usunięte. Forum ma służyć do zabawy, nie wykorzystywania pracy innych.

8. Jeśli w jakimś wątku rozpoczyna się niepotrzebna dyskusja i nie dotyczy ona przerabianego obrazka, to takie posty mogą zostać potraktowane jako śmieci i zostaną usunięte. Podobne do siebie tematy również będą usuwane, kolejną przeróbkę tego samego motywu (np. piłkarza) lepiej dorzucić do już istniejącego wątku.

9. Fotoszopki, jak każde inne forum JM, podlegają Regulaminowi. Unikaj wulgaryzmów i przestrzegaj zasad ogólnych, a Twoje posty będą bezpieczne ;)

10. Wszelkie narzekania na moderatorów i redakcję serwisu JM też zostaną usunięte, lepiej napisz w tej sprawie do moderatora.

Jeśli Twoja praca nie podpada pod żaden z powyższych punktów (sprawdź to dwa razy czytając ponownie punkty 1-10), a mimo to została usunięta, to zamiast narzekać i wylewać żale na forum napisz do moderatora (Breata lub RamiroCruz) lub pisz bezpośrednio na skrzynkę moderatorską. Tam wszystkie problemy można rozwiązać.

--
So it goes.