Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Palma Pikczers > YU+ME: dream [646-657] Kiedy zepsuje się nam samochód, lub przyjaciel...
Ynez
Ynez - Mistrzyni Środowych Tłumaczeń · przed dinozaurami
Ostatnio, nie tak dawno... & dziś:Pomyślałam że może być małe zamieszanie co do tego co mogą a czego nie mogą Śniący kontra co mogą a czego nie mogą Senlandczycy. Jak to możliwe że w śnie-we-śnie z Lią, Fiona mogła wyśnić latający samochód, a teraz nie?
Ludki, próbujcie jakoś to ogarnąć, podobnie jak i Fiona. Logika jest nie z tej ziemi, ale w tym co się dzieje JEST logika.

[Y: "w tym szaleństwie jest metoda" (-; ]

Brzmi bardzo... kwieciście, nie uważacie?Jeśli Don nauczył się czegoś w pracy jako kelner w Domu Gofrów we śnie Fiony, to tego że Fiona uwielbia śniadania składające się z ogromnej ilości węglowodanów. Co jest, Fiona?Z Fioną nie jest za dobrze.

Wieki całe rysowałam tę stronę, mimo że jest tu tyle powtórzeń. Zazwyczaj nie zawieram na jednej stronie 15 paneli.


Ostatnio czytałam Alicję w Krainie Czarów.Sto lat temu, kiedy zaczęła się część druga, kiedy robiłam ten okropny foto-komiks, miałam zamiar umieścić więcej informacji o życiu Fiony w Realnym Świecie. Zwłaszcza o jej relacji z Elizabeth. Ale nie mogłam znaleźć nikogo do odegrania jej roli, więc odpuściłam.

A miało to być coś takiego:

Elizabeth daleko było do "złej macochy". Owszem, miała romans z ojcem Fiony kiedy ten był żonaty, i nigdy w zasadzie nie chciała mieć córki, ale bardzo starała się żeby Fiona ją polubiła, i naprawdę się o nią troszczyła. Prawdziwa Elizabeth gotowała ulubione potrawy Fiony, zabierała ją do kina, kupowała książki które jej się podobały. Ale nigdy nie mogła dorównać matce Fiony z jej wspomnień, którą czas zmienił w osobę doskonałą, idealną. Fiona nie nienawidziła Elizabeth, ale i niespecjalnie ją ona obchodziła.

Fiona dowiedziała się o romansie tuż przed zapadnięciem w śpiączkę. W związku z tym Elizabeth w jej śnie została jednym z "czarnych charakterów", złośliwą kobietą która próbuje jej wszystko odebrać.

Kiedy Fiona się obudziła, Elizabeth była pierwszą osobą która wpadła do pokoju z płaczem. Elizabeth zajmowała się nią, i była nawet jeszcze milsza niż przedtem. Ale teraz Fiona była wobec niej otwarcie wredna. Mimo to wciąż próbowała, i była w trakcie gotowania jednej z jej ulubionych potraw, kiedy weszła do pokoju Fiony, żeby obudzić ją z drzemki. Ale, nieważne jak mocno nią potrząsała, Fiona się nie budziła.
uKrystyna ma ostatnio coraz częściej te przypadkowe momenty jasności.

A Fiona zaczyna zastanawiać się nad Światem Snu. Czy to ona znajduje się w Świecie Snu, czy Świat Snu - w niej?

Gdyby dla kogoś nie było to jasne - Fiona zapadła w kolejną śpiączkę. Z której może się obudzić, albo nie.
Obiekt na ostatnim panelu to oczywiście balon. Balony sa dość proste, i Fiona raczej nie miałaby problemu żeby ogarnąć z jakich części się składają. Poza tym, może coś wymyślić. Prawdopodobnie dałaby radę uruchomić samochód, nawet nie wiedząc jak działa silnik, ale była zbyt przybita żeby popracować wyobraźnią.

Koniec rozdziału 9 części II.


Link do oryginału. Czas na śniadanie.

Wesołej niedzieli, cokolwiek będzie stanowiło jej treść.

--
To nieprawda że w czwartek 22 X 2020 nasz piękny kraj cofnął się w czasie do średniowiecza. W średniowieczu, owszem, poziom medycyny, technologii, i generalnie wiedzy o świecie, był o wiele niższy - ale z tej wiedzy KORZYSTANO.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.

--
====>====>
Forum > Palma Pikczers > YU+ME: dream [646-657] Kiedy zepsuje się nam samochód, lub przyjaciel...
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj