Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Odra się sama zatruła, ale już jest git!
Yoop
Yoop - Superbojownik · 5 miesięcy temu
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zaskakujace-slowa-morawieckiego-do-holeckiej-dala-sie-pani-wpuscic/cz8pwlg

Podkreślił, że "wzbudzanie paniki przez pana Donalda Tuska i marszałek województwa lubuskiego okazało się gigantycznym fejkiem". Mówienie o zagładzie Odry, to "była próba eskalacji i wystraszenia wszystkich Polaków, próba siania paniki" — ocenił.

Coraz więcej wskazuje na to, że było to zdarzenie o charakterze naturalnym, gdzie nie było jakiś specjalnych, wielkich zrzutów substancji chemicznych — ani rtęci, ani innych, którymi nas straszono — wyjaśnił szef rządu.

— Widzimy, że Odra się szybko odradza; natura szybko się regeneruje. Te apokaliptyczne wizje możemy odłożyć do lamusa — powiedział Morawiecki."

K***a! Sytuacja, bez precedensu, dziesiątki ton śniętych ryb według niego "to zdarzenie o charakterze naturalnym". Jak rozumiem, według Morawieckiego, jeśli ktoś zejdzie w tego padołu łez poczęstowany muchomorem sromotnikowym, albo cykutą, to lekarz może w akcie zgonu spokojnie wpisać przyczyny naturalne. W zasadzie nawet dekapitacja się kwalifikuje - jakby nie patrzyć jest to niedotlenienie spowodowane brakiem dopływu utlenowanej krwi.

I człowiek się zastanawia, jak facet na poważnym stanowisku, premier, może pie***ć takie farmozony. A odpowiedź jest oczywista - przecież to samo robił podczas Covid i udało im się doprowadzić do spektakularnej nadwyżki zgonów. I co? Lud kocha tę władzę i spija nektar z ich ust, bo kradną, ale za to więcej i bardziej bezczelniej niż poprzednicy!

tomasz35
Z tą Odrą to siara okropna... nawet w tutejszej tv było.
Ponoc algi, złote algi... to co, niby naturalne ?
Tylko tak sie składa, że największy "syf" to zawsze w szambie rośnie. W czystej wodzie przyroda sobie radzi.


--
Booo :)

Cieciu
Cieciu - Bułgarski Łącznik · 5 miesięcy temu
:tomasz35, to nie siara, to jest prawdziwa tragedia

--
"A poza tym sądzę, że należy ***** ***" Kato Starszy Folklor, legendy i historia Bułgarii. Po mojemu.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Bynajmniej na bombelki dali

pies_kaflowy
Algi sralgi. Skurwysyny zwyczajnie kryją trucicieli. Ten kutas złamany Ozdoba, wczoraj się wysypał w rozmowie na temat tego, że prokuratura wzywa wędkarzy. Powiedział, że nie wzywają żeby ich oskarżyć tylko prokuratura zbiera dowody, i tu cytuje dosłownie, "żeby wykluczyć udział człowieka".

--

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · 5 miesięcy temu
"Nie należy się już bać tej Odry - ona jest już w odwrocie!"

--
Live For The Moment

nevya
Na szczęście w Polsce mamy takich bohaterów jak @corwin , gdy tylko przepełni się czara goryczy to rząd zostanie natychmiast obalony. Póki co jednak sytuacja się jeszcze podoba, więc bez zmian

Djbanan
Nawet jeśli to było zdarzenie o charakterze naturalnym, to organy państwowe nie miały jak zareagować, czym zareagować ani nawet nie wiedziały, że powinny zareagować. 6000 ludzi w wodach polskich pracuje, bo znajomi kurdupla muszą gdzieś zarabiać. A odra ani nie pogłębioną gdzie trzeba, ani nie znaturalizowana gdzie można. Od powodzi w 97 nic się nie zmieniło, teraz tylko będziemy wiedzieli że zaraz nas zaleje i zostaje nam spokojnie czekać.

Wiem że to wiecie, mój wewnętrzny kapitan mi kazał.

--
Forum > Hyde Park V > Odra się sama zatruła, ale już jest git!
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj