Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Rozmawiajcie z dziećmi
Jez_z_lasu
Temat wałkowany już kilka razy. Nigdy za mało.Tylko w jednym szczecińskim szpitalu specjaliści udzielili w tym roku pomocy ponad 200 młodym pacjentom z zatruciami. Byli to głównie młodzi ludzie, próbujący targnąć się na swoje życie. Specjaliści apelują do opiekunów, by zwracali większą uwagę na nastrój, postępowanie, emocje dzieci.

Do końca września 2021 roku na oddziale leczenia ostrych zatruć u dzieci w szczecińskich "Zdrojach" hospitalizowano 202 młodych pacjentów. Dla porównania w całym ubiegłym roku było ich 208, a w 2019 roku - 253.

Wśród wszystkich przyjętych pacjentów w 41 przypadkach były to zatrucia przypadkowe (najczęściej u małych dzieci, w wyniku nieuwagi opiekunów i nieodpowiedniego zabezpieczenia leków i substancji trujących), a w 161 – zatrucia celowe, czyli próby samobójcze.

https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/coraz-wi%C4%99cej-dzieci-pr%C3%B3buje-odebra%C4%87-sobie-%C5%BCycie-nie-widz%C4%85-innego-rozwi%C4%85zania-opr%C3%B3cz-tego-by-wzi%C4%85%C4%87-leki/ar-AAPea5f?ocid=winp1taskbar


edit. poprawka --> wuja tam rozmawiajcie, lepiej spróbujcie zrozumieć
Ostatnio edytowany: 2021-10-07 19:51:03

--
"...Nie wiem nawet czy chcę na ziemię zejść. Tu gdzie ciężko złapać tlen oddychamy już codziennie, ej" "If nothing saves us from death, may love at least save us from life". Azathanai

qqrq77
qqrq77 - Superbojownik · 1 miesiąc temu
A to pech (albo szczęście), nie mam dzieci

--
Jestem poddanym dwóch kotów... I lubię cycki!

ufo84
Ostre zatrucie dla dziecka , proba samojbojcza celowà lub dla zwrocenia uwagi / buntu to jedno


Ale czy tu wlicza sie dzieci ktore nie chcialy sie zabic a np nagrac filmik na jutuba jak pija domestos ?

--
oh yeah!!! they will come for me
Forum > Hyde Park V > Rozmawiajcie z dziećmi
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj