Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
 
 «   » 
Anty-islamskie maski przeciwko opluciom.
W regionie Nadrenii-Palatynatu zaczęto odnotowywać rosnącą liczbę opluwania policjantów w twarz. Poza tym, że dramatycznie spadało morale funkcjonariuszy, pojawił się jeszcze jeden problem – przenoszenie się w ten sposób zakaźnych chorób z plującego na policjanta.


Ministerstwo jest zadowolone

Ministerstwo zakomunikowało, że nowy zakup sprawdza się i jest bardzo efektywny. Kompleksowa ocena masek przeciwko opluwaniu powstanie jednak dopiero wtedy, gdy minie rok od wprowadzenia nowego uzbrojenia do użytku. Wygodna maska zdaje się być wykonana z lekkiego, prześwitującego materiału, który przepuszcza powietrze, jednak skutecznie zatrzymuje wydzielinę z ust nieprzepadających za stróżami prawa obywateli.


24 złote za sztukę

Jak informuje policja z regionu Nadrenia-Palatynat, pomiędzy rokiem 2015 a 2016 wzrost liczby przypadku opluwania mundurowych był na poziomie 60 proc. W 2015 r. policjanci w regionie Nadrenii-Palatynatu zostali opluci 90 razy, a już w roku kolejnym aż 145. Teraz stróże prawa mogą czuć się bezpiecznie na ulicach niemieckich miast. Zaletą nowego uzbrojenia, poza niezawodnością, jest jej koszt. 7152 maski kosztowały urząd 40 tys. euro, czyli w przeliczeniu jedna maska to koszt 5,59 euro (około 24 zł). Pozostaje jednak pytanie, co należy zrobić z maską w przypadku oplucia? Wymienić na nową, czy może uprać? To już rozstrzygnie niemiecka policja między sobą.

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagąDodatkowe informacje
Plik: a2ba8e053
Rozmiar: 728x1489, 1,17 MB
Wyświetleń: 1725
Ulubione dla 5 osób
Dodano: 2017-04-25 13:11:31
Tagi: Status: Publiczny
Pokaż kody do umieszczania

Zobacz także starsze rzeczy z Szaffy:
Ten plik lubią:
peter73    2 lata i 4 miesiące temu
Mefi357    2 lata i 4 miesiące temu
crank1985    2 lata i 4 miesiące temu
Ross    2 lata i 4 miesiące temu
lolcat    2 lata i 4 miesiące temu
Kod HTML wszystkich zdjęć albumu do umieszczenia na dowolnej stronie: