Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Szczegóły
Początek: 2010-04-28 16:00:00

Głosowanie: 2010-05-03 07:00:00

Koniec: 2010-05-07 22:00:00

Status: zakonczony

60827x oglądano

Zgłoszenia:
    Nadesłano: 39
    Zakwalifikowano: 24
    Odrzucono: 15

Ilość uczestników: 33


Zobacz nadesłane prace

Zobacz nagrodzone prace

Tajemnice policyjnej kartoteki

Każdy z nas widział zdjęcia (a może ma swoje) jakie wykonywane są na potrzeby policyjnych kartotek. Jak według Was wyglądaliby zatrzymani celebryci? W jakich sytuacjach mogłoby to mieć miejsce? Po bijatyce w klubie, trzydniowej, mocno zakrapianej (i nie tylko zakrapianej) imprezie, kraksie samochodowej czy po zatrzymaniu podczas różnego rodzaju ekscesów.

Oto przykłady prac:

ZADANIE

Zajrzyj do najgłębszych pokładów wyobraźni, stwórz coś niepowtarzalnego.
Wybierasz osobę znaną, która wg. ciebie idealnie może się wkomponować w scenografię policyjnej izby zatrzymań czy interwencji stróżów prawa i tworzysz swoje dzieło. Uchwyć swego bohatera w niepowtarzalnym grymasie, scenie jaka mogłaby go zawstydzić czy z twarzą z jaką nie pokazałby się w mediach.
Nie wybieraj oklepanych, goszczących w każdym konkursie tych samych twarzy. Zaskocz, powal na kolana pomysłem i wykonaniem. Postaraj się dać spokój Dodzie i Nergalowi, Pudzianowi i Joli Rutowicz oraz internetowym memom.

ZASADY

- Politycy odpadają w przedbiegach – bezwzględnie.
- Znane postacie jak bokserzy – szopka z podbitym okiem np. Gołoty itp. odpada – zbyt proste. To jakby zrobić zdjęcie pijanemu pijakowi – omijajcie proste skojarzenia.
- Tłem może być typowo policyjna miarka ale też pokój przesłuchań i wszystko co jednoznacznie da do zrozumienia, że akcja dzieje się na policji lub podczas policyjnej interwencji – nalotu.
- Przyłóż się do strony technicznej. „Wydzieranki” odpadają! Prace zrobione nawet w najlepszym programie ale niedopracowane – odpadają. Pamiętaj o proporcjach, cieniach, światłach. Im większa rozdzielczość pracy tym lepiej.
- Robisz szopkę, żart sytuacyjny a nie komiks - pracę zrób bez dymków tekstowych. Dobra, przemyślana praca obroni się bez dodatkowych wyjaśnień.
- By wykluczyć krążące już po sieci gotowce koniecznie załącz link do przerabianego zdjęcia/zdjęć. Będzie to również pomocne w ocenie technicznej Twojej pracy.
- CELEBRYTA - tak dla przypomnienia i jasności - to nie Heniek z podwórka, kolega ze szkolnej ławy ani hardkor co urwał od internetu i tym podobni pseudo idole. Do konkursu dopuszczone będą osoby powszechnie znane jak aktorzy, wokaliści, dziennikarze oraz inne osoby przewijające się na dużym i małym ekranie. Osoby powszechnie znane nie tylko z głupich filmików w internecie.

Świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie – to motto tego konkursu.

NAGRODY

Standardowe przedłużenia kont dla wyróżnionych, zwycięzca stanie się Superbojownikiem i otrzyma koszulkę JM, a trzech nagrodzonych zyska też magiczne kubki miłości .

 

Dokładnie taki model jak ten z Toys4Boys

 Najnowsze zgłoszenia do konkursu

Bojownicy biorący udział w konkursie