Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
League of Legends
Klub otwarty
by SpiderFYMPL


Założony: 2012-01-06 11:29:39
Ostatnia aktywność: 2021-02-21 17:54:00
Postów na forum: 439
206 członków
Oglądany: 18486x
«12

Re: Turniej JoeMosterowy

SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
tyle że póki co zgłosiło mi się 8 osób... i wszyscy z east
tOmQ_84
tOmQ_84 - bojownik | GG: 1045608 · przed dinozaurami
w sumie jestem za ! jak najbardziej pograc w miłym towarzystwie for fun było by przyjemnie czemu nie
koosa
koosa - Superbojownik | GG: 6951833 · przed dinozaurami
:Singami 1o1 ma sens, nawet jeżeli wpadniesz na champa, który kontruje twojego, zawsze możesz wygrać umiejętnościami i dostosowaniem się do warunków(itemy, kolejnosc spelli itp). Chociaż już widzę ten płacz osób, które "muszą" wygrać ten turniej, jak wpadną na counter. Zresztą, zarówno 5o5 jak i 3o3 bedą równie losowe, więc po co się męczyć z ustawianiem drużyn itp. To ma być turniej dla zabawy a 1o1 blind dostarczy właśnie ten element losowy, kto na co wpadnie .
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
@Kossa powodzenia w wygraniu Ryze z Cassiopeią. Albo Kassadinem. Albo Wukongiem z Rumblem.
Ta gra ma świetnych lanerów i słabych lanerów, ma kontry, ma junglera który pomaga gdy masz problemy. Umiejętności nie mają tu nic do rzeczy - są picki i są counterpicki, mało który matchup jest wyważony, a granie na blind picku, to równie dobrze moglibyśmy zagrać w papier-kamień-nożyce. 5v5 nie byłoby losowe, chyba że w Blindzie, ale blind z góry nie jest jakąś poważną formą rozgrywki. 5v5 draft to jest to.
EDIT: I ma Morganę, która tak z góry wygrywa ~70% pojedynków.
@SpiderFYMPL
To pewnie z powodu braku organizacji i czasu. Trzeba spisać jakiś plan, zasady, walnąć ładnego posta, spamować trochę, dać idei wsiąknąć i wtedy powinno zebrać się dużo osób. Myślę, że losowe czy półlosowe złożenie teamów byłoby naprawdę super - ludzie mogliby się poznać lepiej, swoje taktyki, championów, umówić się na piwo
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-03-07 19:04:32
koosa
koosa - Superbojownik | GG: 6951833 · przed dinozaurami
:Singami cytat:"to ma być zabawa ". Z poważnymi grami to gdzie indziej.
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
Na chwile obecną jest 10 osób chętnych (9 os wysłało mi cześka + ja)

East:
kristofin
kawaleczek
exior01
pasi22
ma100dont
zythar
flamerion
samires


West:
goras
no i ja
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
@koosa Co jest zabawnego w rozstrzyganiu gier w ekranie ładowania?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Arventil - bojownik · przed dinozaurami
Zakładam, że nikt nie gra na amerykańskim?
«12

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.