Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Bigos VII

24 641  
108   2  
Kliknij i zobacz więcej!Dziś w Bigosie znajdziesz w nim jednego premiera, jednego zboczeńca, jednego kierowcę ciężarówki, jedną zabójczynię, a nawet świetny materiał na scenariusz thrilera. Smacznego!

#10

Ponad 1000 osób spotkało się na zamku Notthingam. Chodziło o pobicie rekordu ilości ludzi przebranych za Robina Hooda. Zjawiło się dokładnie 1119 facetów w rajtuzach i dziwnych czapkach, chcących poczuć się jak słynny rabuś. Złośliwi twierdzą, że to konkurencyjna impreza dla konferencji Episkopatu Polski.

 #9

Premier Tusk poleciał do US-raju, w ramach wdrażania polityki taniego państwa, samolotem rejsowym. Na lotnisku JFK w Nowym Jorku powitał go... kordon policji i służby specjalne, ponieważ tajemniczy informator zapewnił, że na pokładzie jest bomba.
Tak właśnie upadł pomysł by latać LOT-em za grosze, zamiast rozklekotanymi samolotami rządowymi. Znowu podcinają Tuskowi skrzydła...

 #8

Amerykańska woda jest pełna leków. Tamtejsze oczyszczalnie nie dają rady z usunięciem chemikaliów, w skutek czego 41 milionów amerykanów raczy się poranną kawą z prozakiem. To wyjaśnia dlaczego Amerykanie są tak szczęśliwym narodem.

 #7

W południowym Londynie runął dach meczetu, prosto na głowę naszego rodaka, Dariusza N. Dawno nie było żadnego ataku terrorystycznego, więc Allah wziął sprawy w swoje ręce.

 #6

Pewna Australijka pchnęła nożem swojego chłopaka, ponieważ ten nie pozwolił jej słuchać muzyki Bruce’a Springsteena. Przypuszczalnie, by nie dopuścić do podobnych sytuacji u nas, swoją ognistą karierę zakończył Michał Wiśniewski.

 #5

Hydraulik z Berlina, który wyrzucił z balkonu na czwartym piętrze kota swej byłej dziewczyny, został skazany na siedem miesięcy więzienia. Kot zginął, brak danych czy upadł na cztery łapy czy na coś innego.

 #4

14-letni Michael Sheridan, uczeń 2 klasy gimnazjum w New Haven w stanie Connecticut kupuje od kolegi paczkę cukierków Skittles. Niestety w szkole obowiązuje prohibicja na słodkości, Michael zostaje więc zawieszony w prawach ucznia, traci tytuł gospodarza klasy i nie mógł wziąć udziału w uroczystej kolacji na cześć najlepszych uczniów. Chłopak uważa, że nie wiedział o zakazie bo do tej szkoły chodzi dopiero od roku. Gdy sprawa zostaje nagłośniona w mediach, dyrektor szkoły ustępuje i wycofuje kary dla chłopaka. Fascynująca historia, może ktoś nakręci o tym film?

 #3

W zeszłym tygodniu pisałem o mężczyźnie który zapałał miłością do odkurzacza. Tym razem media doniosły o amatorze... lamp ulicznych. Mimo bardzo wybujałej fantazji, nie umiem sobie tego jakoś wyobrazić...

 #2

Anthony Hubbocks z północnej Anglii wysłał pikantnego sms-a do swojej połowicy. Niestety, wybrał zły numer i świntuszenie dotarło do Michelle Morris z Walii. Ta myśląc, że to od jej znajomego, wysłała odpowiedź w podobnym tonie. I tak, na skutek pomyłki, doszło do tego że Anthony wprowadził się do Michelle, zaręczył się z nią i planują ślub. Jak niewiele trzeba by spowodować tragedię...

#1

Jest sposób na rozmowę przez komórkę podczas jazdy! Walter Klein z Niemiec został przyłapany z komórką przy uchu, podczas jazdy swoją ciężarówką. W sądzie powiedział, że... dogrzewał ucho. I sąd przyjął tłumaczenie. Tak głupie, że aż prawdopodobne. U nas zapewne, na skutek trzech tysięcy apelacji, kasacji i innych owacji sprawa pewnie skończyłaby się w Strasburgu.

 

Oglądany: 24641x | Komentarzy: 2 | Okejek: 108 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało