Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Shit happens, czyli czasem lepiej nie wstawać z łóżka

60 603  
396   33  
Przed Wami subiektywny ranking pomysłowych Dobromirów z całego świata - beznadziejnych złodziei, potencjalnych kandydatów do nagrody Darwina czy po prostu zwyczajnych nerwowych pechowców.

#1. Miejsce 10.

Zdobywca dziesiątego miejsca wyróżnił się, próbując ukraść benzynę z kampera zaparkowanego na ulicy w Seattle. Włożył jeden koniec gumowego węża do dziury w kamperze, drugi do ust i odessał powietrze. Kiedy przybyła policja, złodziej wił się z bólu obok furgonetki w kałuży ścieków. Później okazało się, że mężczyzna przez pomyłkę włożył koniec węża nie do zbiornika paliwa, ale do zbiornika na kał. Właściciel kampera zrezygnował ze złożenia pozwu, twierdząc, że nigdy się tak nie śmiał.

#2. Miejsce 9.

Mężczyzna wpadł do restauracji Burger Kinga w Ypsilanti w stanie Michigan o piątej rano, zamachał pistoletem kasjerowi i zażądał oddania wszystkich wpływów. Kasjer spokojnie powiedział, że nie może tego zrobić, ponieważ kasa nie otworzy się, dopóki klient czegoś nie zamówi. Złodziej powiedział, że zamawia krążki cebuli. Wówczas kasjer nadal spokojnie zauważył, że podają je tylko na śniadanie… Sfrustrowany rabuś opuścił lokal.

#3. Miejsce 8.

Pewna kobieta wychodziła z jednego z nowojorskich sklepów, kiedy jakiś nieznajomy wyrwał jej torebkę i uciekł. Sprzedawca natychmiast wezwał policję, kobieta szczegółowo opisała sprawcę, a kilka minut później złodziej został zatrzymany. Następnie złodzieja sprowadzono do sklepu i powiedziano mu, że trzeba przeprowadzić identyfikację. Na co facet odpowiedział: „Tak, rozpoznaję tę kobietę. To jej ukradłem tę torebkę”.

#4. Miejsce 7.

Pewien facet z Arkansas nabrał ochoty na piwo. Postanowił rozbić szybę sklepu monopolowego, chwycić butelkę i uciec. Znalazł odpowiedni kamień, podniósł go nad głowę i rzucił z całej siły w szybę. Witryna została jednak wykonana z pleksi i nie stłukła się. Kamień odbił się i uderzył prosto w głowę niedoszłego złodzieja, który stracił przytomność. Całość została nagrana na kamerach monitoringu.

#5. Miejsce 6.

Ten mężczyzna wszedł do sklepu Circle-K w Luizjanie, podszedł do kasy, położył na ladzie 20 dolarów i poprosił o rozmienienie. Kiedy kasjerka otworzyła kasę, facet wyjął pistolet i zażądał oddania mu wszystkich pieniędzy, co też kasjerka natychmiast uczyniła. Następnie złodziej uciekł, zostawiając na ladzie swoje 20 dolarów. Całkowita skradziona kwota wynosiła 15 dolarów w drobniakach.

#6. Miejsce 5.

Amerykański nastolatek został przyjęty do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. Zapytany, w jaki sposób doznał tych obrażeń, wyjaśnił, że chciał sprawdzić, jak blisko może przysunąć głowę do jadącego pociągu, zanim się zderzą (głowa i pociąg).

#7. Miejsce 4.

Pewnemu kierowcy autobusu z Zimbabwe powierzono przewiezienie do szpitala 20 chorych psychicznie pacjentów. Po drodze kierowcy bardzo zachciało się pić i zatrzymał się przy jednym z barów. Kiedy kierowca wrócił do autobusu, stwierdził, że wszyscy pacjenci uciekli. Mężczyzna podjechał zatem na najbliższy dworzec autobusowy i zaproponował darmową przejażdżkę dwudziestu osobom. Następnie zabrał niczego nie podejrzewających pasażerów do szpitala psychiatrycznego, przestrzegając personel, że wszyscy pacjenci są pobudliwi i skłonni do dziwnych fantazji. Oszustwo zostało ujawnione dopiero trzy dni później.

#8. Miejsce 3.

Po burzy śnieżnej w Chicago pewien mężczyzna spędził godzinę, odśnieżając miejsce dla swojego samochodu. Kiedy kilka minut później podjechał, by zaparkować, zobaczył, że jego miejsce zajęła jakaś kobieta. Natychmiast zastrzelił ją bez zbędnych ceregieli.

#9. Miejsce 2.

Szwajcarski szef kuchni hotelowej stracił palec, gdy mielił mięso w maszynce do mięsa, zatem zwrócił się do firmy ubezpieczeniowej o odszkodowanie. Firma podejrzewała, że szef kuchni był niespecjalnie obeznany z techniką i dlatego zdarzył się ten wypadek. Do sprawdzenia tej wersji wysłano eksperta, który próbował powtórzyć działania kucharza. Ekspert również został bez palca. Kucharz otrzymał odszkodowanie.

#10. Zwycięzca

Podczas napadu w Long Beach w Kalifornii niejaki James Elliot próbował wystrzelić z rewolweru kaliber 38, ale broń nie wypaliła. Wówczas zrobił to, o czym wszyscy wiedzą, by tak nie robić: obrócił rewolwer w swoją stronę, zajrzał do lufy i ponownie pociągnął za spust. Tym razem rewolwer wystrzelił.
4

Oglądany: 60603x | Komentarzy: 33 | Okejek: 396 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

09.12

08.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało