< > wszystkie blogi

Zakupy z Chin

Majfrend płakał jak wysyłał

Tronsmart Element T6 Plus

14 lipca 2019
Tronsmart to jedna z marek jaka przychodzi mi do głowy, kiedy zastanawiam się nad głośnikiem bezprzewodowym z Chin. Firma, która swoją siedzibę ma w Chinach specjalizuje się w produkcji sprzętu elektronicznego a przede wszystkim w tanich i dobrych jakościowo głośnikach. W kwietniu 2019 roku, po 20 miesiącach pracy zaprezentowali T6 Plus 40W, czyli udoskonaloną wersję popularnego głośnika Tonsmart Element T6.
Górna oraz boczna część głośnika stanowi panel sterowania. Wszystkie elementy są dobrze chronione pod gumową powierzchnią, która owija się wokół całego głośnika. Każdy przycisk znajdujący się na bocznej części ma wytłoczony symbol identyfikujący jego funkcję. Dodatkowo nad włącznikiem oraz znajduje się kolorowa dioda LED, która informuje o aktualnym trybie Equalizera.Urządzenie posiada podobnie jak Tronsmart Element Mega i Tronsmart Element Force dwie baterie 3300mAh, które mają umożliwić słuchanie muzyki do 15h na jednym ładowaniu. Na żywotność baterii duży wpływ ma poziom dźwięku oraz rodzaj słuchanej muzyki. W praktyce Element T6 Plus przy średniej głośności wytrzymuje około 14-15 godzin pracy.

Element T6 Plus podobnie jak Tronsmart Element Force zyskał wbudowany, fizyczny korektor dźwięku z 3 trybami do wyboru (Vocal, 3D Deep Bass, Extra Bass). Głośność na każdym trybie jest taka sama i wynosi około 97-98dB.

Tronsmart Element T6 Plus można zakupić w poniższych chińskich sklepach


 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi