<< >> wszystkie blogi

Kalibracja alkomatów Rzeszów

Dowiedz się wszystkiego o kalibracji alkomatów!

Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu

2017-04-21 10:22:00 · Skomentuj
Każdy wie, że prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu jest karalne i może być niebezpieczne dla samego kierowcy, jak i innych uczestników ruchu. Ale czy każdy wie, czym się różni wykroczenie od przestępstwa i jaka jest dopuszczalna granica zawartości alkoholu w organizmie?

Jak dbać o akcesoria do alkomatów?

2017-04-21 10:21:55 · Skomentuj
Kupując alkomat, często myślimy tylko o jego właściwym przechowywaniu i okresowej kalibracji. To dobrze, jeśli dbamy o te kwestie, ale aby pomiary były wiarygodne, musimy zatroszczyć się także o akcesoria do alkomatu. W końcu one także "uczestniczą" w badaniu zawartości alkoholu.

Lubisz gadżety? Sprawdź alkomat do smartfona!

2017-04-21 10:19:50 · Skomentuj
Producenci alkomatów dbają nie tylko o bezpieczeństwo użytkowników, ale także o dobrą zabawę. Dlatego powstał alkomat FlooMe – idealny dla młodych ludzi, którzy lubią nowinki technologiczne i dobrą zabawę, ale jednocześnie dbają o bezpieczeństwo swoje i innych.
Alkomat FlooMe ma elektrochemiczny sensor i wyróżnia się nowoczesnym designem i bardzo wygodnym rozmiarem. Lecz nie kolory są główną cechą tego alkomatu – jest nią możliwość podłączenia urządzenia do smartfona.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 333

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi