<< >> wszystkie blogi

Ciekawostki psychologiczne

Psychologia, czyli co tak na prawdę kieruje naszym zyciem?

Problem z kontrolowaniem emocji

2020-08-05 12:44:00 · Skomentuj
Jeżeli czujesz, że nie zawsze panujesz nad swoimi emocjami, to być może będzie potrzebna Ci terapia u psychologa. Nie ma w tym nic wstydliwego. Człowiek w ciągu życia spotyka się z wieloma rzeczami i to wpływa na psychikę czy tego chcemy, czy też nie. Możemy udawać, że wszystko jest w porządku, albo poprosić o pomoc specjalisty.


Pomoc psychologiczna - kiedy warto z niej skorzystać?

2020-08-02 12:39:00 · Skomentuj
W naszym społeczeństwie wielu ludzi jest przekonanych, że musi radzić sobie ze swoimi problemami samodzielnie. Wsparcie psychologa kojarzy im się jedynie ze "wariatami", którymi przecież nie są. Warto jednak wiedzieć, że takie podejście jest nie tylko błędne, ale również krzywdzące dla osób, które w trosce o swoje zdrowie psychiczne zdecydowały się na pomoc psychologiczną.


Pierwsza wizyta w gabinecie psychologicznym

2020-07-31 12:30:00 · Skomentuj
Każdy z nas w swoim życiu przechodzi różne stany emocjonalne. Coraz większy pęd życia, niestabilne związki, rozstania, utrata pracy, czy trudne doświadczenia na wielu płaszczyznach powodują destabilizację i obniżają samopoczucie. Niektórzy radzą sobie poprzez własne zasoby, wsparcie rodziny, partnera, czy przyjaciół. Niekiedy jednak te formy pomocy nie są wystarczające do pokonania trudności i konieczna jest pomoc specjalisty.


Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 59

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi