<< >> wszystkie blogi

doubletrouble's youtube channel

fajny kanał na youtube!

Pierwszy raz w Bloodborne #2

2020-04-18 01:25:03 · Skomentuj
Hej!
Na naszym kanale właśnie pojawił się materiał z krótkiego live'a z Bloodborne. W tym odcinku spotkaliśmy kolejnego mocnego przeciwnika, którym jest "Ojciec Gascoigne" i choć udało się nam rozłożyć gościa na łopatki za pierwszym razem, to nie dajcie się zmylić. Ojczulek wcale nie jest łatwym przeciwnikiem i wymaga znajomości mechaniki walki w Bloodborne. Ponieważ jest to pojedynek bardzo dynamiczny trzeba dobrze opanować uniki. Bloodborne nie jest grą łatwą i dla ludzi o słabych nerwach, ale gdyby taka była to nie byłoby takiej satysfakcji z grania :)
Zapraszamy do oglądania materiału

Pierwszy raz w Bloodborne #2Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Pierwszy raz w Bloodborne

2020-04-14 00:16:56 · Skomentuj
Hej!
Postanowiliśmy podejść na luźno do kolejnej gry z serii Souls, a właściwie SoulsBorne :) Tak właśnie! W ten świąteczny poniedziałek zabraliśmy się za Bloodborne'a. Na naszym kanale udostępniamy nagranie z live'a z gry Bloodborne na którym znajdziecie początek gry i pojedynek z pierwszym bossem, kto grał ten wie o kim mowa! Zapraszamy do oglądania nagrania oraz do uczestnictwa w naszych live-ach, które planujemy nagrywać w każdą Niedzielę :) Tym którzy z nami byli bardzo dziękujemy! I do zobaczenia w Niedzielę :)

Pierwszy raz w Bloodborne

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Demon Taurus

2020-04-11 23:12:43 · Skomentuj
Jeden z pierwszych boss-ów w grze Dark Souls już czeka na nas za mgłą! Możemy zdradzić wam bardzo łatwy sposób aby to pokonać szybko i bez problemu. Jedną z rzeczy, które będą potrzebne aby to pokonać jest żywica, a drugą reflex :). Nam udało się bez problemu pozbyć Demona Taurus już w drugim podejściu. Poza potyczką z jednym z bossów z Dark Souls Remastered, udało nam się natknąć na przeciwnika, którego kojarzy każdy fan Souls'ów :) Na pewno kojarzycie uzbrojonego po zęby Havla!

Demon Taurus


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Double Trouble Live- czyli gramy piromantą

2020-04-06 00:44:58 · Skomentuj
Hej!
Tym razem mamy dla was coś specjalnego!
Ekskluzywne nagranie z live z gry Dark Souls.
Double Trouble po godzinach :)
Zapraszamy do oglądania:

Gramy piromantą

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Skok wiary - Dark Souls Remastered

2020-04-03 18:42:01 · Skomentuj
Cześć druga przygód naszego bohatera w mrocznym i brutalnym świecie Dark Souls Remastered. Kolejni przeciwnicy, kolejne ogniska i kolejne dusze do zdobycia, czyli wszystko to co miłośnicy serii lubią najbardziej :) Niewiele jest tytułów, które po przejściu gwarantują taką satysfakcję jak przejście Dark Souls! Serdecznie zapraszamy do mrocznego i niebezpiecznego świata gdzie nic nie jest jasne :)

Skok wiary - Dark Souls Remastered

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Człowiek kangur-Dark Souls Remaster

2020-03-30 22:00:46 · Skomentuj
Dziś nastała wielka chwila, zabiły dzwony, zabrzmiały trąby i bębny, dziś witamy w naszych szeregach królową wszystkich gier! Powitajcie serdecznie (werble) najlepszą grę wszechczasów Dark Souls. Postanowiliśmy zacząć nasz playthrough od remastera pierwszej części, tak aby przejść całą drogę wspólnie z wami od początku. Przyznajemy się od razu, że nie jest to nasze pierwsze spotkanie z tą grą, jednak jest to jeden z tych tytułów do których chętnie się wraca. Jeżeli jeszcze nie graliście w żadną część z serii to bardzo zazdrościmy wam, że możecie przejść ją jeszcze pierwszy raz, a jeżeli znacie już świat Dark Souls to śmiało możecie oglądać nasze starcie z demonami. Jeżeli natomiast jesteście zupełnie zieloni i chcecie zacząć grać, to możecie potraktować ten film jako mały poradnik do gry.

Człowiek kangur-Dark Souls Remaster


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Głupi wąż-Nioh (odc. 9)

2020-03-30 00:39:20 · Skomentuj
Kolejny boss w Nioh i kolejny przystanek na kilka podejść :). Tym razem okazało się, że wystarczy odpowiednia strategia i wszystko jest możliwe. Wielki wij jak nazywa to gra to wielka gąsienica plująca trucizną i dość trudny przeciwnik, ale nie ma takiej rzeczy, której nie pokona wytrwałość i odpowiednia ilość podejść. Jeżeli chcecie wiedzieć jak sprawnie sobie poradzić z wężem to zapraszamy do najnowszego odcinka z gry Nioh :)

Głupi wąż


Tachibana Muneshige

2020-03-21 23:12:28 · Skomentuj
Tachibana Muneshige to gość którego nie jest łatwo pokonać, ale my wam pokażemy jak można tego dokonać i na co zwrócić szczególną uwagę. Po pierwsze i najwazniejsze nie należy lekceważyć tego przeciwnika, chociaż według nas nie należy do trudnych, po drugie samuraj często wykorzystuje całe swoje KI i to jest najlepszy moment na kontratak z finisherem. Operacje powtarzamy w tej kolejności dopóki samuraj nie pocałuje podłogi :). Jeżeli chcecie zobaczyć jak nam się udało pokonać klona to zapraszamy do najnowszego odcinka z gry Nioh na naszym kanale!

Tachibana Muneshige


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Nue=easy-Nioh (odc. 7)

2020-03-17 15:26:31 · Skomentuj
Nue boss fight Nioh!!
Jeśli mielibyśmy ocenić trudność tego bossa w porównaniu do pozostałych, to jest to dość prosty pojedynek. Po wielkiej walce z Hino, Nue to pestka. Boss ma move set łatwy do ogarnięcia, każdy cios jest łatwy do uniknięcia i niezbyt złożony. Nie oznacza to jednak, że do Nue można podejść na luzie i bez żadnego przygotowania. Nioh uczy nas od początku aby zawsze zachować czujność i nie dać się ponieść pewności siebie. Nieostrożny wojownik łatwo wpada w sidła śmierci! Pomimo tego, że uważamy Nue za łatwego przeciwnika to i nam powalenie miotającego piorunami tygryso-psa zajęło kilka prób. Wszystko możecie zobaczyć sami w najnowszym odcinku z serii Nioh na naszym kanale! Serdecznie zapraszamy!

Nue=easy


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Kariera solowa Lucjana

2020-03-12 20:18:33 · Skomentuj
Przedstawiamy wam naszego bohatera, śpiewaka i artystę, który zapragnął zrobić karierę solową poza naszym kanałem :D A jeśli Lucjan chce robić karierę to nikt go nie powstrzyma. Poznajcie Lucjana we własnej osobie i jego niesamowite przygody :)


Vlogcjan

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi