<< >> wszystkie blogi

doubletrouble's youtube channel

fajny kanał na youtube!

Krwawo zabarwiona jatka - Bloodborne (bloodtinge build)

2020-08-06 20:33:46 · Skomentuj
Hej!
Dawno nas tutaj nie było, ale to nie znaczy, że rzucamy rękawice!
Prawdopodobnie mamy już razem z 200h w Bloodborne i chcieliśmy spróbować czegoś nowego :). Razem z młodszym aspirantem stwierdziliśmy, że czas podjąć wyzwanie zabarwienia krwi. Stworzyliśmy postać opierającą się na statystyce bloodtinge! Tutaj możecie zobaczyć co nam z tego wyszło:

Krwawo zabarwiona jatka

Pan zagadka-Bloodborne (arcane build)

2020-06-12 09:30:16 · Skomentuj
Jak dobrze zbudować postać w Bloodborne skupiając się na statystyce tajemny? My również tego nie wiemy, ale zamierzamy to sprawdzić!
Tym razem bierzemy na warsztat jedną z naszych ulubionych gier na PlayStation 4, która jest Bloodborne. Sprawdzimy czy da się zbudować postać na arcane buildzie i jak trudno jest taką postacią grać. Ten rodzaj prowadzenia postaci zdecydowanie nie należy do najpopularniejszych i najłatwiejszych, tak więc łączy w sobie nasze dwie ulubine cechy. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych postępów w grze i do dopingowania Pana zagadki w tej nierównej walce. Przy okazji możecie również ocenić jak podoba wam się build tajemny oraz czerpać cenną wiedzę z naszych doświadczeń.

Pan zagadka

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!


Bloodborne ukryte zakończenie

2020-05-25 06:41:43 · Skomentuj
Niestety wszystko co dobre kiedys się kończy.
Nadszedł czas pożegnania się z Bloodborne i małego podsumowania. Pan Miyazaki po raz kolejny spisał się na piątkę, a Bloodborne to prawdziwy majstersztyk! Szczerze zachęcamy tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności, do zagrania w ten tytuł. Jedyny minus jaki przychodzi nam do głowy to to, że gra niestety tak szybko się kończy. Na naszym kanale mamy zapisy ze wszystkich lokacji i wszystkich walk w podstawowej wersji gry :).
Tych którzy są ciekawi jak nam poszło, zapraszamy na nasz kanał. Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda sekretne zakończenie, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z ostatniego LIVE-a:

Przechodzimy Bloodborne na żywo

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

LIVE z Bloodborne!

2020-05-24 20:31:01 · Skomentuj
Hej!

Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania Live z gry Bloodborne na naszym kanale :)
W tym streamie kończymy już grę i stajemy w szranki z największym kozakiem w Yharnam! :)

Zapraszamy:
Double Trouble Show

Bloodborne end game LIVE!

2020-05-24 13:01:20 · Skomentuj
Dziś nadszedł wielki dzień i wiekopomna chwila!

To juz czas aby postawić ostatnie kroki w Bloodborne, i zmierzyć się z ostatnim przeciwnikiem. Bawiliśmy się świetnie i nie żałujemy żadnej chwili. Bloodborne to prawdziwe arcydzieło i zazdrościmy każdemu kto wciąż może przejść BB po raz pierwszy!Wszystkich ciekawych zapraszamy dzisiaj w godzinach pomiędzy 20-21 na LIVE z Bloodborne na naszym kanale:

Double Trouble ShowDo zobaczenia!

Niedziela z Bloodborne

2020-04-27 02:12:15 · Skomentuj
Hej!

Na kanale właśnie pojawiło się nagranie z naszego playthrough z gry Bloodborne! Tym razem w jednym nagraniu udało nam się zmieścić aż trzech boss-ów z Blodborne :) Jeżeli jesteście ciekawi jacy to przeciwnicy to zapraszamy do oglądania. Zapraszamy również do uczestniczenia w Niedzielnych stream-ach na naszym kanale :)

Bloodborne LIVE

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Pierwszy raz w Bloodborne #4

2020-04-25 00:03:02 · Skomentuj
Kolejna część z cyklu LIVE z Bloodborne już wleciała na kanał!
Chętnych zapraszamy do oglądania i dzielenia się swoją opinią o grze.
Tych którzy już grali i dobrze znają tytuł zachęcamy do zostawienia dobrych rad odnośnie rozgrywki :)

Pierwszy raz w Bloodborne #4

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Bloodborne LIVE godz. 20:00

2020-04-24 16:40:18 · Skomentuj
Hej!

Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania stream'a z gry Bloodborne na naszym kanale, dziś o godzinie 20:00 lub 20 z minutami :D
To najlepsza okazja do tego by porozmawiać z nami na żywo :) lub jeśli graliście już w Bloodborne'a możecie nam dać jakieś cenne rady!

Do zobaczenia o 20:00!
Double Trouble Show Youtube channel


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show


Pierwszy raz w Bloodborne #3

2020-04-19 23:40:49 · Skomentuj
Przechodzimy Bloodborne po raz pierwszy, w dodatku robimy to wszystko LIVE! Bez żadnych spoilerow i bez wcześniejszego oglądania gameplay-ów. Jest to nasz pierwszy kontakt z Bloodborne!


Serdecznie zapraszamy do kolejnej części zmagań z Bloodborne na żywo, a właściwie do nagrania z gry na żywo. Tym razem mieliśmy mały problem z odnalezieniem właściwej ścieżki po Starym Yharnam. Po pokonaniu bossa w tej lokacji kompletnie nie wiedzieliśmy co robić dalej, na szczęście udało nam się znaleźć drogę.

Pierwszy raz w Bloodborne #3


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Pierwszy raz w Bloodborne #2

2020-04-18 01:25:03 · Skomentuj
Hej!
Na naszym kanale właśnie pojawił się materiał z krótkiego live'a z Bloodborne. W tym odcinku spotkaliśmy kolejnego mocnego przeciwnika, którym jest "Ojciec Gascoigne" i choć udało się nam rozłożyć gościa na łopatki za pierwszym razem, to nie dajcie się zmylić. Ojczulek wcale nie jest łatwym przeciwnikiem i wymaga znajomości mechaniki walki w Bloodborne. Ponieważ jest to pojedynek bardzo dynamiczny trzeba dobrze opanować uniki. Bloodborne nie jest grą łatwą i dla ludzi o słabych nerwach, ale gdyby taka była to nie byłoby takiej satysfakcji z grania :)
Zapraszamy do oglądania materiału

Pierwszy raz w Bloodborne #2Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi