<< >> wszystkie blogi

doubletrouble's youtube channel

fajny kanał na youtube!

Hollow Knight z Double Trouble

2020-11-15 19:57:41 · Skomentuj
Hollow Knight to bez sprzecznie jedna z najładniejszych platformówek, w jaką graliśmy :). Dodatkowo zawiera w sobie elementy charakterystyczne dla gier typu Souls'like! Dzięki temu gra Hollow Knight jest bardzo wysoko na naszej liście gier, które koniecznie trzeba ograć. Hollow Knight jest grą niezależną, ktora powstała dzięki kampani Kickstarterowej i hojności ludzi, którzy się nią zainteresowali :). Na naszym gameplayu znajdziecie początek gry, oraz pojedynek z pierwszym poważnym przeciwnikiem. Jeśli zainteresuje was grą, i jesteście ciekawi co będzie dalej?! Zapraszamy do śledzenia serii z Hollow Knight'a na naszym kanale. Jeżeli nie interesuje was akurat ta gra, to u nas znajdziecie również wiele innych ciekawych tytułów!!

Holloq Knight


Trzymajcie się!!!
Double Trouble Show!

Krwawo zabarwiona jatka - Bloodborne (bloodtinge build)

2020-08-06 20:33:46 · Skomentuj
Hej!
Dawno nas tutaj nie było, ale to nie znaczy, że rzucamy rękawice!
Prawdopodobnie mamy już razem z 200h w Bloodborne i chcieliśmy spróbować czegoś nowego :). Razem z młodszym aspirantem stwierdziliśmy, że czas podjąć wyzwanie zabarwienia krwi. Stworzyliśmy postać opierającą się na statystyce bloodtinge! Tutaj możecie zobaczyć co nam z tego wyszło:

Krwawo zabarwiona jatka

Pan zagadka-Bloodborne (arcane build)

2020-06-12 09:30:16 · Skomentuj
Jak dobrze zbudować postać w Bloodborne skupiając się na statystyce tajemny? My również tego nie wiemy, ale zamierzamy to sprawdzić!
Tym razem bierzemy na warsztat jedną z naszych ulubionych gier na PlayStation 4, która jest Bloodborne. Sprawdzimy czy da się zbudować postać na arcane buildzie i jak trudno jest taką postacią grać. Ten rodzaj prowadzenia postaci zdecydowanie nie należy do najpopularniejszych i najłatwiejszych, tak więc łączy w sobie nasze dwie ulubine cechy. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych postępów w grze i do dopingowania Pana zagadki w tej nierównej walce. Przy okazji możecie również ocenić jak podoba wam się build tajemny oraz czerpać cenną wiedzę z naszych doświadczeń.

Pan zagadka

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!


Bloodborne ukryte zakończenie

2020-05-25 06:41:43 · Skomentuj
Niestety wszystko co dobre kiedys się kończy.
Nadszedł czas pożegnania się z Bloodborne i małego podsumowania. Pan Miyazaki po raz kolejny spisał się na piątkę, a Bloodborne to prawdziwy majstersztyk! Szczerze zachęcamy tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności, do zagrania w ten tytuł. Jedyny minus jaki przychodzi nam do głowy to to, że gra niestety tak szybko się kończy. Na naszym kanale mamy zapisy ze wszystkich lokacji i wszystkich walk w podstawowej wersji gry :).
Tych którzy są ciekawi jak nam poszło, zapraszamy na nasz kanał. Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda sekretne zakończenie, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z ostatniego LIVE-a:

Przechodzimy Bloodborne na żywo

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

LIVE z Bloodborne!

2020-05-24 20:31:01 · Skomentuj
Hej!

Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania Live z gry Bloodborne na naszym kanale :)
W tym streamie kończymy już grę i stajemy w szranki z największym kozakiem w Yharnam! :)

Zapraszamy:
Double Trouble Show

Bloodborne end game LIVE!

2020-05-24 13:01:20 · Skomentuj
Dziś nadszedł wielki dzień i wiekopomna chwila!

To juz czas aby postawić ostatnie kroki w Bloodborne, i zmierzyć się z ostatnim przeciwnikiem. Bawiliśmy się świetnie i nie żałujemy żadnej chwili. Bloodborne to prawdziwe arcydzieło i zazdrościmy każdemu kto wciąż może przejść BB po raz pierwszy!Wszystkich ciekawych zapraszamy dzisiaj w godzinach pomiędzy 20-21 na LIVE z Bloodborne na naszym kanale:

Double Trouble ShowDo zobaczenia!

Niedziela z Bloodborne

2020-04-27 02:12:15 · Skomentuj
Hej!

Na kanale właśnie pojawiło się nagranie z naszego playthrough z gry Bloodborne! Tym razem w jednym nagraniu udało nam się zmieścić aż trzech boss-ów z Blodborne :) Jeżeli jesteście ciekawi jacy to przeciwnicy to zapraszamy do oglądania. Zapraszamy również do uczestniczenia w Niedzielnych stream-ach na naszym kanale :)

Bloodborne LIVE

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Pierwszy raz w Bloodborne #4

2020-04-25 00:03:02 · Skomentuj
Kolejna część z cyklu LIVE z Bloodborne już wleciała na kanał!
Chętnych zapraszamy do oglądania i dzielenia się swoją opinią o grze.
Tych którzy już grali i dobrze znają tytuł zachęcamy do zostawienia dobrych rad odnośnie rozgrywki :)

Pierwszy raz w Bloodborne #4

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Bloodborne LIVE godz. 20:00

2020-04-24 16:40:18 · Skomentuj
Hej!

Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania stream'a z gry Bloodborne na naszym kanale, dziś o godzinie 20:00 lub 20 z minutami :D
To najlepsza okazja do tego by porozmawiać z nami na żywo :) lub jeśli graliście już w Bloodborne'a możecie nam dać jakieś cenne rady!

Do zobaczenia o 20:00!
Double Trouble Show Youtube channel


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show


Pierwszy raz w Bloodborne #3

2020-04-19 23:40:49 · Skomentuj
Przechodzimy Bloodborne po raz pierwszy, w dodatku robimy to wszystko LIVE! Bez żadnych spoilerow i bez wcześniejszego oglądania gameplay-ów. Jest to nasz pierwszy kontakt z Bloodborne!


Serdecznie zapraszamy do kolejnej części zmagań z Bloodborne na żywo, a właściwie do nagrania z gry na żywo. Tym razem mieliśmy mały problem z odnalezieniem właściwej ścieżki po Starym Yharnam. Po pokonaniu bossa w tej lokacji kompletnie nie wiedzieliśmy co robić dalej, na szczęście udało nam się znaleźć drogę.

Pierwszy raz w Bloodborne #3


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi