…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał XardasFCB
Miniaturka MTV
Piętą też można strzelić gola! Zobacz
Tak niesamowitej bramki jak ta zdobyta w lidze irlandzkiej futbolowy świat dawno nie widział. W 92. minucie spotkania Glentoran Belfast między Portadown FC kapitalnym strzałem popisał się Matty Burrows i zapewnił wygraną gospodarzom.
okejki 2 · przed dinozaurami
Miało być klępnięcie w ramię...
Niecodzienna sytuacja na meczu niemieckiej drugiej Bundesligi. Zawodnik Herthy chciał, zdaje się, przeprosić panią arbiter Bibianę Steinhaus, ale niechcący nie trafił w ramię.
okejki 801 · 67 990x · komentarze 94 · przed dinozaurami
Piłka nożna - Bomba Matuszczyka!
Będziemy mieli pociechę w reprezentacji z tego chłopaka! Adam Matuszczyk strzelił świetnego gola w 50. minucie meczu z Freiburgiem. 21-letni pomocnik Koeln huknął bez przyjęcia z ponad 20 metrów. Piłkarze z Kolonii przegrali 2:3, ale trafienie reprezentanta Polski zasłużyło na miano bramki meczu.
okejki 3 · przed dinozaurami
* * * W sukience też można. I to jak
Ta dziewczyna może zawstydzić niejednego chłopaka zajmującego się piłkarsim freestylem.___*_2010-09-22 21:19:11___*_2010-09-22 22:49:43___*_2010-09-30 15:15:30
okejki 6 · przed dinozaurami
Japońska TV robi show: sparodiować Maradonę
Przed zbliżającym się towarzyskim meczem reprezentacji Japonii z Argentyną, japońska telewizja wpadła na pomysł stworzenia show, którego istotą jest sparodiowanie najlepszego piłkarza w historii tego kraju i do niedawna selekcjonera reprezentacji - Diego Armando Maradony.
okejki 8 · przed dinozaurami
* * Bramkarz-pech. Część trzecia: "UCIECZKA"
Khalid Askri zniósł wiele. Pewnie na zawsze pozostałby dla większości piłkarskiego świata anonimowym bramkarzem, ale okrutny w tym przypadku los chciał inaczej. Miarka się przebrała - Askri nie wytrzymał.___*_2010-09-28 14:57:13___*_2010-09-29 16:07:37
przed dinozaurami
Bramkarz od kuriozalnego karnego znów się popisał
Egzotyczna liga to i egzotyczny gol.
Podnoszenie ciężarów - Sztanga powaliła Istomina
Siergiej Istomin miał w niedzielę mnóstwo szczęścia. Podczas trzeciej próby w rwaniu Kazach stracił panowanie nad sztangą, a ta z całym impetem runęła na jego barki. Tylko niezwykle szybkiej reakcji i doświadczeniu zawdzięcza on fakt, że nie odniósł bardzo poważnej kontuzji.
okejki 5 · przed dinozaurami
Najwspanialszy drybling i gol w historii
Japonka Kumi Yokoyama w 70. minucie meczu z Koreą Północną w ramach mistrzostw świata kobiet do lat 17 strzeliła jednego z najładniejszych goli w historii piłki nożnej. Co więcej, bramka ta zapewniła jej drużynie zwycięstwo 2:1.
okejki 491 · 65 501x · komentarze 148 · przed dinozaurami
Piłka nożna - Strzelił pośladkiem samobója
Victor Hugo, obrońca drużyny Santo Andre, strzelił samobója niefortunnie swym pośladkiem. Mecz brazylijskiej Serie B.