Nie rząd, a ludzie mają dbać o siebie!
Janusz Korwin Mikke w Hrubieszowie o obecnym ustroju i pomysłach na zmiany.
okejki 36 · przed dinozaurami
Oryginalny pomysł Serbów na rzuty rożne
Sposobów na wykonanie rzutu rożnego jest mnóstwo. Reprezentacja Serbii do lat 17 zaskoczyła jednak czymś kompletnie odmiennym.
okejki 16 · przed dinozaurami
zaatakowana Polka z pochodnią olimpijską
Uczestnicząca w sztafecie 23-letnia Anna Skóra z Lublina w miasteczku Gravesend niedaleko Londynu została zaatakowana przez nastolatka. Chłopcu nie udało się jednak przechwycić pochodni, został błyskawicznie obezwładniony.
okejki 4 · przed dinozaurami
Nowy sezon, a już samobój jakiego dawno nie było
Ekstraklasa na Ukrainie dopiero rozpoczęła rozgrywki, a już oglądaliśmy niesamowitego gola samobójczego. Jego autorem okazał się obrońca Howerły-Zakarpatii Jewhen Jelisiejew.
okejki 2 · przed dinozaurami
Pechowiec czy fajtłapa?
Zamiast efektownych ujęć będzie na pamiątkę zdjęcie rentgenowskie.
okejki 3 · przed dinozaurami
Za to kochamy futbol
Tym razem na zachwyty zasłużyło nie tyle samo uderzenie, co asysta. Być może najpiękniejsza w całym roku!
przed dinozaurami
Bear Grylls i ogień olimpijski
Znany survivalowiec w ten sposób niósł ogień olimpijski.
okejki 29 · przed dinozaurami
Nerwy i czerwona kartka dla Nalbandiana
Finałowe spotkanie turnieju w Londynie pomiędzy Davidem Nalbandianem a Marinem Ciliciem zostało zakończone w połowie drugiego seta. Powodem wcale nie były opady deszczu, czy krecz któregoś z zawodników. Poszło o coś znacznie poważniejszego. Występek Argentyńczyka zintepretowano jako najpoważniejsze przekroczenie przepisów za niesportowe zachowanie, spotkanie przerwano, a po kilku (…)
okejki 10 · przed dinozaurami
Fabregas-pajacyk rozbił bank. Prawie jak Dudek
Bohaterem sobotniego spotkania Levante z Barceloną był ponownie napastnik gości, Leo Messi. Argentyńczyk strzelił dwa gole, dzięki czemu jego zespół wygrał na trudnym terenie 2:1. Ale cichą gwiazdą spotkania był inny gracz "Barcy", Cesc Fabregas.