JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Konopielka "O Kyrie eleison jajki....."
Fragment filmu Konopielka z 1981r.
12 godzin temu
Wrona w starciu z wiatrakiem
Ale nie jest to walka romantycznego bohatera najsłynniejszej powieści Cervantesa. Ptak po prostu popełnił poważny błąd, siadając na turbinie wiatrowej jednego z mieszkańców Carrigaline w Irlandii. Próba odlotu skończyła się dla wrony tragicznie.
14 · 17 · 14 dni temu
Imagine Dragons - Thunder
Preorder Imagine Dragons’ new album ‘EVOLVE’ and get ‘Whatever It Takes,’ ‘Believer’ and ‘Thunder instantly: http://smarturl.it/EvolveID Director: Joseph Kahn Producers: Jil Hardin Nathan de la Rionda Charleen Manca Production Company: Supply & Demand Thank you to the city of Dubai Choreography by Aaron Sillis Dancers: Gianna Gi Instagram: giannagi_ Haroon Al Abdali (...)
2 · 15 dni temu
AVON & 4FUN TV - SONDA HYBRYDA
Jeśli Ty też jesteś kobietą Piękną i Niezależną dołącz do nas! Poznaj szczegóły tutaj: https://zostankonsultantka.avonpolska.pl/forms/26/ #avonpolska #avon25 #porozmawiajmyopieknie #pieknoiniezaleznosc (8 475x oglądano na YT)
15 dni temu
Tak się "bierze" zakręty jak zawodowiec
Kierowca pomylił chyba publiczną drogę z torem F1. Okej, czas na pewno wykręcił dobry, ale z bezpieczeństwem to nie miało wiele wspólnego.
109 · 115 · 15 dni temu
Dobrze, że podparła się ręką
Kobieta parkująca niczego się nie boi. Nawet parkowania bokiem.
245 · 31 · 15 dni temu
Szklane mosty i "chodniki" w górach - tego lepiej unikać
Skąd to stwierdzenie? Otóż widzimy w tej kompilacji, że to traumatyczne i przerażające doświadczenie. Przynajmniej dla niektórych.
30 · 27 · 15 dni temu
"Ta szkoła nie przyniosła mi niczego, oprócz depresji i problemów psychicznych"
Ktoś powie, że to smutna prawda o systemie edukacji w naszym kraju, ale nam się wydaje, że to te problemy psychiczne przemawiają przez tego młodzieńca.
324 · 54 · 15 dni temu
Zrzucanie bomb fosforowych przez Amerykanów na miasto Rakka (północna Syria)
Na pozycje dżihadystów wśród domów ich samozwańczej stolicy - Rakki, spadły pociski najwyraźniej zawierające biały fosfor. To bardzo kontrowersyjna broń, którą trudno pomylić z inną, bo eksplodując rozrzuca płonące i silnie dymiące fragmenty. Choć taka broń jest zakazana, to jednak nie całkowicie. Nie ma pewności, kto wystrzelił lub zrzucił na Rakkę ładunki zawierające najwyraźnie(...)
124 · 151 · 15 dni temu
Boisz się to po co włazisz.
(25x oglądano na YT)
2 · 16 dni temu