JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Pilnie poszukuję pracownika (oferta nie dotyczy ludzi)
Czy w przyszłości wiele zawodów wykonywanych przez ludzi będzie zastąpiona przez maszyny? Dlaczego warto zostać programistą?
4 · 6 miesięcy i 22 dni temu
Jak naprawiono mi wzrok?
Czym jest miopia? Czym jest spowodowana? Oraz moja relacja z korekcji wzroku jako pacjenta.
39 · 39 · 7 miesięcy i 16 godzin temu
Youtuberzy po helu i heksafluorku siarki!
W tym odcinku zobaczycie m.in. Gonciarza i Wojtka Drewniaka. I dowiecie się, dlaczego nasz głos się zmienia po tych gazach?
222 · 46 · 7 miesięcy i 20 dni temu
Gdy jesz coś, co lubisz
W tym odcinku znajdziemy odpowiedź na pytania: Dlaczego nie lubimy jeść w kółko tego samego? Dzięki czemu ludzie mogli zacząć się komunikować? Na czym polega zasada działania lodówki?
42 · 34 · 8 miesięcy i 3 dni temu
Świat Osób Głuchych
Spotkaliśmy się z Iwoną Cichosz, która opowiedziała nam o PJM - Polskim Języku Migowym i nauczyła nas kilku podstawowych zwrotów w tym języku.
4 · 8 miesięcy i 26 dni temu
Czego nie wiesz o Wietnamie?
Dużo osób kojarzy Wietnam tylko z wojną i dżunglą. W tym odcinku postaram się pokazać wam trochę inne oblicza Wietnamu, tak jak ja go widzę.
216 · 62 · 10 miesięcy i 13 dni temu
Kokosowy test i kokosowe ciekawostki
Czy kokos w brązowej łupinie, który zazwyczaj widujemy to aby na pewno orzech? Jak smakuje ... kiełkujący kokos? W jakim stadium dojrzałości woda kokosowa oraz miąższ są najsmaczniejsze? Oraz inne ciekawostki o kokosach!
178 · 35 · 11 miesięcy i 3 dni temu
Wietnamskie łamacze języków
O co chodzi z tonami w języku wietnamskim? Czy język wietnamski jest trudny? Czy w Wietnamie posługuje się „krzakami”? Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi w tym odcinku
340 · 83 · 11 miesięcy i 25 dni temu
Przesłaliśmy Dźwięk Światłem - Eksperymenty z RWE Power Boxem
Sprawdziliśmy jak wygląda zapis sygnałów elektrycznych z panelu słonecznego na który świeciliśmy różnymi rodzajami światła. Użyliśmy programu do obróbki audio i pokazaliśmy jak można odczytać taki zapis i jak on brzmi. Na koniec przesłaliśmy dźwięk z radia do głośników światłem za pomocą diody i panelu słonecznego.
1 · rok i 29 dni temu
Jak działają baterie? Budujemy stos Volty i baterię z roślin!
W tym odcinku opowiemy jak odkryto baterie i wyjaśnimy dzięki czemu działają. Odtworzymy stos Volty najwierniej jak potrafimy i zrobimy baterię z owoców i warzyw, która mogłaby posłużyć do wysłania sygnału SOS.
125 · 31 · rok i 3 miesiące temu