Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał eloszka
Czarnobyl - Prypeć 28 lat po katastrofie część 2 -Koniec- Urbex History
Ostatnia piąta część kończąca podróż po Czarnobylskiej strefie, tym razem spędziliśmy samotne 8 godzin w Prypeci, a w nim: - Szpital i jego radioaktywne piwnice - Caffe Prypeć - Szkoła muzyczna i kinoteatr - Prometeusz - Hotel Polesie - Wesołe miasteczko - Piwnice centrum handlowego UNIVERMAG Facebook: http://www.facebook.com/historiazapomnianych Wsparcie projektu: P.X. (…)
okejki 7 · 3 lata i 4 miesiące temu
Czarnobyl - Prypeć 28 lat później part 1- Urbex History
Czwarta część z podróży po Czarnobylskiej strefie, tym razem odwiedziliśmy Prypeć a w nim: - 16 piętrowiec Fujiyama - zakłady Jupiter - radioaktywny chwytak - basen Lazurowy - szkoła nr 3 znana z masek przeciwgazowych - poczta Facebook: http://www.facebook.com/historiazapomnianych
okejki 7 · 3 lata i 5 miesięcy temu
Czarnobyl - radioaktywna strefa Chernobyl - radioactive zone Urbex History
Trzeci film z podróży po czarnobylskiej ZONIE. Tym razem pokażemy jak wyglądają często pomijane i zapomniane miejsca w strefie np. stacja Janów, wysypisko odpadów radioaktywnych Burakówka, cerkiew, cmentarz. Facebook: https://www.facebook.com/historiazapo... Wsparcie projektu: P.X. Militaria - www.demobil.com.pl Ubrania z Twoim nadrukiem - www.studioagama.pl (301x oglądano n(…)
okejki 2 · 3 lata i 7 miesięcy temu
Oko Moskwy - na szczycie radzieckiego szpiega / Duga Radar - the top of spy radar Urbex History
Drugi film z podróży po Czarnobylskiej ZONIE. Tym razem weszliśmy na ostatnie piętro Oka Moskwy, czyli pozahoryzontalnego radaru szpiegowskiego.
okejki 1 · 3 lata i 8 miesięcy temu
Czarnobyl - reaktory od środka
Ostatnio wybraliśmy się ze znajomymi do Czarnobyla. Film przedstawia unikalne zdjęcia z wnętrza reaktorów 5 i 6, chłodni kominowych i reaktora nr 4 w którym wydarzyła się katastrofa.
okejki 86 · komentarze 9 · 3 lata i 8 miesięcy temu
Atomowa Kwatera Dowodzenia w Polsce
Opuszczony obiekt wojskowy, zlokalizowany w Puszczy Kampinoskiej na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w Laskach w rejonie Dąbrowy Leśnej, w sąsiedztwie wydmy Łuże. Obiekt ten, niedokończony, służyć miał jako stanowisko dowodzenia na wypadek wojny atomowej.
okejki 39 · komentarze 8 · 3 lata i 9 miesięcy temu
Obiekty ambasady rosyjskiej na al. Szucha 17 - Urbex History
https://www.facebook.com/historiazapomnianych Za wysokim płotem z drutem kolczastym wznosi jedna z kolejnych tajemnic Warszawy, mianowicie odwiedziliśmy blok i pałacyk z XIX w. od lat 60 mieszkali tam byli ambasadorowie radzieccy w Polsce wraz z swoimi rodzinami. W pałacyku mieściło się przedszkole dla ich dzieci, oraz sauna z salą kinową. W środku znajdowało się wiele dokume(…)
okejki 8 · 3 lata i 9 miesięcy temu
Gazownia Warszawska na Woli - zjazdy na linach Urbex History
Gazownia miejska Zjazd na linach w dół gazowni, oraz wejście na dach z widoczną panoramą zachodniej Warszaw.
okejki 11 · 3 lata i 9 miesięcy temu