Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał c2nnib2l
Uczniowie w Brazylii zaskakuja swojego nauczyciela wyjatkowym prezentem
Bruno Rafael Paiva przez ostatnie kilka miesięcy nie otrzymywał wynagrodzenia za swoją pracę, mimo wszystko kontynuował nauczanie i robił to co kocha, został tez eksmitowany z mieszkania i przeniósł się do szkoły w której uczył. Uczniowie złożyli się na jego wypłate chcąc tym samym docenic jego wklad i prace wlozony w ich edukacje.
okejki 3 · 21 dni temu
Kiedy po kilku latach spotykasz adoptowane kiedyś lwice
W Hiszpanii pewna kobieta przez jakiś czas pełniła rolę matki dla dwóch lwic. Potem los sprawił, że nie widziała się z nimi przez siedem lat. Zobaczcie, jak wyglądało ponowne spotkanie.
okejki 274 · komentarze 32 · 22 dni temu
Muzułmanie złapani na gorącym uczynku podczas nielegalnego wyrzucania śmieci
Dla takich osób jest specjalne miejsce w piekle.
okejki 161 · komentarze 104 · 28 dni temu
Spasione koty próbują wejść przez klapki w drzwiach
Te wąskie przejścia to chyba jacyś sadyści montują. Przecież wiadomo, że sierściuch w końcu zrobi się otyły i będzie się męczył przy przechodzeniu.
okejki 16 · komentarze 10 · 28 dni temu
Road Rage z Mlotem po Amerykansku
On May 22, 2018, at 1:33 pm, surveillance video of a possible road rage was recovered on the 2700 block of Luzerne Street. The video depicts two vehicles, vehicle #1 a silver SUV being followed by vehicle #2, a red pickup truck. Once inside the parking lot of a business the driver of the pickup truck blocks the SUV from leaving the lot when an unknown male exits the pickup with a s(…)
okejki 1 · 1 miesiąc i 20 godzin temu
Ramadan 2018 - Reklama - z Trumpem Putinem i Kim w roli glownej
Agency: Joy Productions كلمات: هبه مشاري حماده الحان: بشار الشطي توزيع مكس وماستر: ربيع الصيداوي وتريات: اسماعيل تونش بلاك اخراج: سمير عبود (4 910 530x oglądano na YT)
okejki 3 · 1 miesiąc i 2 dni temu
Saudyjski kandydat do nagrody Darwina
Idiota skacze wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Facet musiał przeczytać jakiś alternatywny podręcznik dla samobójców zamachowców.
okejki 37 · komentarze 18 · 1 miesiąc i 3 dni temu
Kobiety vs Mezczyzni - The Wilderness - Kto przezyje na bezludniej wyspie ? 2 czesci
Women Try To Survive On An Island WITHOUT Men... NordVPN - Military Grade VPN Service Purchase With My Affiliate Link: ⬇️⬇️ http://www.mb103.com/lnk.asp?o=10091&c=918271&a=272484&l=11410 ----------------------------------------------------------- HARASSMENT/COMMUNITY GUIDELINE NOTICE It is not my intention to cause the original video publisher to receive any kind of h(…)
okejki 2 · 1 miesiąc i 6 dni temu
Koniec kozaczenia
Trener, który myśli, że z każdego jest w stanie zrobić mistrza sztuki walki i kompilacja sytuacji, w których kozaczący prowokatorzy zostają sprowadzeni na ziemię.
okejki 213 · komentarze 33 · 2 miesiące i 1 dzień temu
tak sie podrywa dziewczyny
Nizly debil.... (90 794x oglądano na YT)
2 miesiące i 1 dzień temu