JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Co jest nie tak z filmem Szybcy i wściekli 8?
Jakie wpadki znajdziemy w filmie Szybcy i Wściekli 8? Jakie fabularne dziury? Montażowe błędy? Co jest nie tak z ostatnim filmem z serii?
34 · 17 · 30 dni temu
Marvel's The Punisher - oficjalny zwiastun
Zapowiedź nowej odsłony bezwzględnego mściciela Franka Castle od Netflixa. Szykuje się ostra jatka. W tytułową rolę wcielił się Jon Bernthal. Serial ma się składać z 13 odcinków, które mają mieć swoją premierę jeszcze w 2017 roku.
57 · 26 · 1 miesiąc i 1 dzień temu
Food Emperor poleca indyjskie jedzenie dla brzydkich brudasów
Jeżeli masz chęć na coś egzotycznego i masz dużo czasu, to proszę bardzo. Tikka Masala z chlebem naan!
77 · 16 · 2 miesiące i 11 dni temu
Przerażający klaun powraca - zwiastun "To"
Nadchodzi nowa filmowa adaptacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Zapowiada się obiecująco, a czy film będzie równie dobry jak książka? Przekonamy się 8 września 2017!
33 · 28 · 2 miesiące i 26 dni temu
Game of Thrones Super Mario World parody
Game of Thrones shot-for-shot parody in the style of Super Mario World. The animation was created by myself Steven Jase; while the music and sound effects were composed by Paul LeBlanc. (839 125x oglądano na YT)
1 · 3 miesiące i 5 dni temu
Tomasz Beksiński opowiada o filmie Czarownice z Eastwick
Fragment prywatnego nagrania
3 · 3 miesiące i 15 dni temu
Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi - "Botoks"
Dużo przekleństw, dużo brutalności i ciągle te same twarze - to charakteryzuje ostatnio filmy Vegi. Czy publiczność znowu to kupi? Sami oceńcie. W kinach we wrześniu.
59 · 42 · 3 miesiące i 17 dni temu
Renton's Updated Choose Life Speech: T2 Trainspotting
(21 518x oglądano na YT)
5 · 3 miesiące i 30 dni temu
All Superheroes Battle " All of them in one arena " !2017
All superheroes Battle I don't own the video . subscribe & like for more enjoy super heroes super heroes lego super heroes toys superheroes movies super heroes avengers super heroes avenjet space mission superheroes a modern mythology super heroes alarm clock superheroes anime superheroes australia super heroes attack on avengers tower superheroes assemble (…)
8 miesięcy i 16 dni temu
Atak krwiożerczych donatów - polski zwiastun
Objadaliśmy się nimi przez lata, teraz przyszła kolej na ich zemstę! „Atak krwiożerczych donatów” to świadomie kiczowata, bezwstydnie niepoważna i pyszna parodia kina grozy spod znaku kultowego “Ataku krwiożerczych pomidorów” z 1978 roku, którą oglądać będziecie z WYPIEKAMI! Na skutek niefortunnego wypadku z chemikaliami zwykłe donaty przeobrażają się w krwiożerczych zabójców. T(…)
7 · 10 · 8 miesięcy i 24 dni temu