Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
GROŹBY
BrzydkiBurak wyjaśnia kilka spraw odgrażającym się szczeniakom. Tym filmikiem możesz zakończyć wszystkie debilne topici w których dzieciaki tracąc argumenty zaczynają się odgrażać. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (13 872x oglądano na YT)
2 · przed dinozaurami
Hitler i rasa aryjska ...
Scenka z 12 kinówki Dragon Ball Z: Fuzja... W 1:10 Hitler stwierdza jakich żołnierzy powinien rekrutować ...
6 · przed dinozaurami
STUDIA
Właśnie zakończyłem rozmowę z potencjalnym pracownikiem. Miał wyższe wykształcenie, ale nie znał różnicy miedzy fakturą i rachunkiem. W CV miał rubrykę zainteresowania i wpisał w niej, że lubi podróżować, ale niestety nigdy nie był za granicą. Jego dotychczasowa kariera to rok telemarketingu. Szuka zajęcia jako tzw. manager. Ma 29 lat. Wyjaśniłem mu, że praca przy wysyłaniu pacz(…)
2 · przed dinozaurami
?????
????? W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (5 273x oglądano na YT)
2 · przed dinozaurami
TROLL
BrzydkiBurak wyjasnia kim jest TROLL. Tym filmikiem możesz zakończyć wszystkie tanie prowokacje trolli na swoim forum. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (18 024x oglądano na YT)
1 · przed dinozaurami
RASIZM
BrzydkiBurak wyjaśnia czym jest rasizm. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (6 083x oglądano na YT)
1 · przed dinozaurami
RELIGIA
BrzydkiBurak wyjaśnia czym jest RELIGIA. Tym filmikiem możesz zamknąć każdy durny topic o religii, kościołach, meczetach, wróżkach, podwodnych cywilizacjach lub mówieniu do doniczek. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (7 920x oglądano na YT)
1 · przed dinozaurami
* CHEATER
BrzydkiBurak wyjaśnia kim jest CHEATER. Tym filmikiem możesz zamknąć każdy durny topic o botach, hackach i innym gównie, a następnie zbanować kogo trzeba. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (22 235x oglądano na YT)___*_2010-04-14 22:46:10
1 · przed dinozaurami
MASZ BANA
BrzydkiBurak żegna wszystkich zbanowanych. Tym filmikiem możesz podsumować każdy ban. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (20 753x oglądano na YT)
1 · przed dinozaurami
PIRACTWO
BrzydkiBurak wyjaśnia dlaczego każdy pirat to debil. I złodziej. Tym filmikiem możesz zakończyć każdy durny topic o piractwie na swoim forum. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Taniaque Autor - NICOCO (Creative Commons) (8 880x oglądano na YT)
1 · przed dinozaurami