Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał aron21
GROŹBY
BrzydkiBurak wyjaśnia kilka spraw odgrażającym się szczeniakom. Tym filmikiem możesz zakończyć wszystkie debilne topici w których dzieciaki tracąc argumenty zaczynają się odgrażać. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (13 872x oglądano na YT)
okejki 2 · przed dinozaurami
Hitler i rasa aryjska ...
Scenka z 12 kinówki Dragon Ball Z: Fuzja... W 1:10 Hitler stwierdza jakich żołnierzy powinien rekrutować ...
okejki 6 · przed dinozaurami
STUDIA
Właśnie zakończyłem rozmowę z potencjalnym pracownikiem. Miał wyższe wykształcenie, ale nie znał różnicy miedzy fakturą i rachunkiem. W CV miał rubrykę zainteresowania i wpisał w niej, że lubi podróżować, ale niestety nigdy nie był za granicą. Jego dotychczasowa kariera to rok telemarketingu. Szuka zajęcia jako tzw. manager. Ma 29 lat. Wyjaśniłem mu, że praca przy wysyłaniu pacz(…)
okejki 2 · przed dinozaurami
?????
????? W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (5 273x oglądano na YT)
okejki 2 · przed dinozaurami
TROLL
BrzydkiBurak wyjasnia kim jest TROLL. Tym filmikiem możesz zakończyć wszystkie tanie prowokacje trolli na swoim forum. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (18 024x oglądano na YT)
okejki 1 · przed dinozaurami
RASIZM
BrzydkiBurak wyjaśnia czym jest rasizm. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (6 083x oglądano na YT)
okejki 1 · przed dinozaurami
RELIGIA
BrzydkiBurak wyjaśnia czym jest RELIGIA. Tym filmikiem możesz zamknąć każdy durny topic o religii, kościołach, meczetach, wróżkach, podwodnych cywilizacjach lub mówieniu do doniczek. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (7 920x oglądano na YT)
okejki 1 · przed dinozaurami
* CHEATER
BrzydkiBurak wyjaśnia kim jest CHEATER. Tym filmikiem możesz zamknąć każdy durny topic o botach, hackach i innym gównie, a następnie zbanować kogo trzeba. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (22 235x oglądano na YT)___*_2010-04-14 22:46:10
okejki 1 · przed dinozaurami
MASZ BANA
BrzydkiBurak żegna wszystkich zbanowanych. Tym filmikiem możesz podsumować każdy ban. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Scarface Autor - JPMOUNIER (Creative Commons) (20 753x oglądano na YT)
okejki 1 · przed dinozaurami
PIRACTWO
BrzydkiBurak wyjaśnia dlaczego każdy pirat to debil. I złodziej. Tym filmikiem możesz zakończyć każdy durny topic o piractwie na swoim forum. Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich. W tle: Utwór - Taniaque Autor - NICOCO (Creative Commons) (8 880x oglądano na YT)
okejki 1 · przed dinozaurami